8.Gen Anahtarı Birlik ve Refaha Doğru

Sosyal medyada paylaş

15-20 Mayıs 8 Gen Anahtarı transiti ATEŞ ve Su Ailesi

8.Gen Anahtarı Gırtlak enerji merkezinden hareket eder ve amacı Ateş Ailesinin eril gücüyle kendi dişil gücünü birleştirerek doğurmak, beslemek ve korumaktır. Bu iki Gen Ailesinin temelinde isyancı yapı bulunmaktadır.

Ateş Ailesi isyan etmek için baca ister. Su ise yatak. Ateş yakarak arındırır, peşinden akan su kalıntıları temizleyerek arınmayı tamamlar.
Birlik arketipi de ayrımsız sevgiyle her şeyi içinde barındırma, besleme ve korumadır ve bu temel hayalleri gerçekleştirmek için zemin hazırlığıdır.

Ve 8 Gen Anahtarı hayalleri gerçekleştirmekle ilgilidir;
Ve kişi yaratıcılığını kullanarak kendine has tarzını ortaya koymayı öğrenmelidir. Gölge frekansı vasatlık kişiyi herkes gibi (kurban bilinci) olmaya zorlar ve bundan dolayı hayatta kalmak için hayallerinden vazgeçmesine sebep olur. 

Bu gölge herkesin bildiği yaşam tarzını gösterir: feda edilen sürü bilincine dayanan hayal gücünün eksik olduğu yaşam. Bu gölgenin karanlığından ve korku yayınından çıkmak için kim olduğunuzu ve neye kadir olduğunuzu öğrenmek yoğun enerji cesaret ister.

BASKILANMIŞ YAPI

YAŞAM ENERJİSİ OLMAYAN/ÇÜRÜMÜŞ

Genel akışta hareket edenlerin yaşam enerjisi azdır ve kendi amacını hissetmiyordur. Bu kişiler söz ve işleriyle başkalarına destek verirler ama onların ateşi azdır. İnsanları bomboş yapan donmuş bir yaşamdır. Çocukluk ve olgunlaşma arasında hayallerine ihanet etmişlerdir. Korkularıyla karşılaşma ve kabul etme gücüne sahip olmadıklarından, onlar sorumlulukları ve birçok uzlaşma davranışlarıyla bomboş olmuşlardır. Sonucunda kendi hayatları onlara ait değildir ve onlara yaratıcılık için alan vermez.

TEPKİLİ YAPI –SAHTE

Baskılanmış yapı ile tepkili yapının farkı insan ruhudur. Baskılanmış yapının ruhu yaşamın herhangi bir anında kâğıt ev gibi içeri doğru yıkılır. Tepkili yapının ruhu ise dış dünyaya yıkılarak kendi hakkında illüzyona dayanan hayaller inşa eder. Bu kişilerin yaşamları yalanlardan oluşur. Yüzeyde onlar başarılı ve orijinal görünebilirler. Fakat yaldız pırıltısı altında ruhları, sistemin farklı yanlarıyla uzlaşmaktadır. Bu iki yapının farklılığını onların ilişkilerinde görebilirsiniz.

Baskılanmış yapı değişim korkusuyla hiçbir zaman ilişkiyi bozmaz. Tepkili yapı ise ilişkide kalamaz. Çünkü ilişkide maskeleri düşer; öfkelerini dışa vurur ve o an kaçarlar.

Cesaret 8.gen anahtarı armağan frekansı yani Armanın Tarz alanına iter. Gerçek tarz hiçbir maddi ölçüme tabii tutulmaz ve taklit edilmez. Bireyselliğin doğal gelişimidir.

Kişi kendi tarzını bulması diğerleri ne düşünecek kaygısı olmadan kendin olmaktır.

8.gen anahtarı fenilalanin amınoasir kimyasıyla mutlaka her birinizi hayallerini gerçekleştirme yoluna götürür. Zaman içinde farkındalığın artışıyla en yüksek frekans olan Ermişliğin Zarafet boyutuna ulaşılır.

 

Her bir nehrin hayali okyanusuna giden yolu bulup ona kavuşmaksa insanın en büyük hayali ermişliğin zarafetiyle Birliğe kavuşmaktır.

I Ching’de 8. Altıgene “Pİ/Biraraya getiren (Birlik)” adı verilir.

Yeryüzündeki suların hepsi, ırmaklar, nehirler, çaylar, dereler okyanusta bir araya gelirler. Okyanus birliğin simgesidir. Toplum ise iradesi güçlü bir adamın insanları topladığı için bir arada olduklarını anlatır. Bu adam birliğin merkezidir. Ayrıca bu güçlü, yol gösterici kişi ötekilerle birleşerek onlarda kendi doğasının bütünlüğünü bulur.

ERMİŞLİK–ZARAFET

Zarafet, insanın içinde ilahi özü ışıldadığında hissedilir. Zarafet güzelliğin sözsüz ifadesidir. Bir pırlanta gibi yaratılışın kalbinde parlayan, her yerde farklı frekansta pırlantalar görürsünüz.

 Her biri özel, benzeri olmayan ve zariftir. Bu bulutların arasından bir anlık sızıp geçen güneş ışığı gibidir. Hayat kendini hiçbir zaman tekrar etmez. Bu kişiler her an farklıdırlar. Kadim bilgelerin söylediği gibi: “Aynı nehre iki defa girilmez”. Bu deyiş insan doğasının gerçeğini, 8. Ermişlik gerçeğini açıklamaktadır. Su gibi, her zaman hareketli, değişken ve gelişen fakat nehrin kendisi hiç değişmez ve nehir bilinçtir.

  1. Ermişlik boyutu insanı lider değildir. Onlar örnek oluştururlar. Su Gen Ailesi içine 2. ve 8. Gen Anahtarlarını alarak Zarafet ile birlikle kimyasal olarak bağlanırlar. Onlar insanları kendini gerçekleştirmeye götürürler. Su Gen Ailesi, Ateş Gen Ailesiyle sonsuz genetik düğüm oluşturur. Bu iki gen ailesi ve onların amino asitleri olan fenilalanin ve lezin kader hatlarımızı hareket ettirerek, genetik malzememizin kendimize ait parçasıyla buluşacağımızı garanti eder.
  1. Ermişlik Zarafet hepsinin doğal açıklaması ve kendini göstermesidir;
    Her bir Ermişlik boyutu şu anlamda holografiktir: Ermişlik boyutlarının hepsinde yansır. Zarafet insanın içinde tanrısallık ışımaya başladığında hissedilir. Bu çok yüksek haz halin de kendi saf oluşunuza âşık olursunuz. Çünkü sadece onun özel olması sayesinde tanrısal akışlara varma imkânınız bulunur. Yaratılışın kalbinde pırlanta gibi parlayarak her yerde farklı saflıkta diğer pırlantalar görürsünüz. Her biri özel, tekrarsız ve zariftir.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: