Başarılı Sarkaç Kullanımı İçin İpuçları

Sosyal medyada paylaş

Sarkaçınızı nasıl kullanacağınızı öğrendikten sonra kullanabileceğiniz bazı yararlı ipuçları .

  1. Soru sormadan önce daima kaynağı belirtin.   Bu adımı atlarsanız, sarkacınız cevaplar için varsayılan olarak bilinçaltınıza gidecektir ve bu, yüksek benlikle aynı şey değildir. Her seansın başında, “Yüksek benliği bu soruları cevaplamaya çağırıyorum” diyerek kaynağı belirtin. Sadece herkes için en yüksek ve en büyük iyilikle uyumlu, kesinlikle doğru cevaplar arıyorum.” veya bu etki için kelimeler. Bunu sesli mi yoksa kafanın içinde mi söyleyeceğin sana kalmış.
  2. Etrafınızdaki ve içinizdeki enerjiyi temizleyin. Bunu, sizi saran beyaz bir ışık duşunu gözünüzde canlandırarak veya bir tütsü kullanarak yapabilirsiniz .

3. Zihninizi sessize alın (hem sarkacınızı kullanmadan önce hem de kullanırken). 
Rahat mısın gerekirse mini bir meditasyon yapın. Başlamadan 30 ila 60 saniye önce olduğu gibi “Mini”. Bir plaj veya orman gibi, dikkat dağıtıcı olmayan sakin ve mutlu bir yer hayal edin. Kendinizi tek başına otururken veya huzur içinde uzanırken, doğanın tadını çıkarırken hayal edin. Bunu yapmak sarkaç seansınızın tonunu belirler ve sarkacınızı kullanırken bilinçli zihniniz için bir dinlenme yeri sağlar.

4. Nefes al. Burundan yavaş ve düzenli nefes alıp ağızdan vermek sizi sakinleştirecek ve merkezleyecektir.

5. Kendinizi topraklayın. Vücudunuzu toprağa bağlayan ağaç köklerini gözünüzde canlandırın. Bu köklerin dünyanın mantosunun derinliklerine nüfuz etmesine izin verin, büyük kuvars kristallerini veya isterseniz güzel değerli taşları çevreleyin.

6. Hazır olun- Çoklu görev yapmayın. Sarkacınızı kullanırken, yapılacaklar listenizde ne olduğunu veya bu akşam yemek için neyin iyi geldiğini de düşünmeyin. Sadece elinizdeki göreve odaklanın ve işiniz bittiğinde normal çoklu görev durumunuza dönebilirsiniz.

7. Sabırlı ol. Sarkacın sallanması gerektiği kadar zaman tanıyın.

8. Tarafsız ol. Tarafsızlığın dostunuz olduğunu kabul edin. Bilinçli zihninizin sarkacın yanıtlarını etkilemesine izin vermek cazip gelse de, herhangi bir etki yapmasına izin verilirse, sonucun yararsız olacağını bilin.

9. Duygularda nötr ol
Sarkacınızı duygusal olarak üzgün olduğunuzda kullanmak güvenilmez sonuçlar doğuracaktır. Duygu yüklü sorular sormak, gerçekçi ve objektif kalmayı ve iyi cevaplar almayı zorlaştırabilir. Bunu yapabilirsiniz, ancak buna sakin bir şekilde yaklaşmalı ve duygusal tepkilerinizi bir kenara bırakmaya istekli olmalısınız.

10. Sonucu tahmin etmeye çalışmayın;
İsteyerek veya istemeyerek, sarkacın salınımını tahmin etmek veya hatta sadece tahmin etmek sonuçlarınızı sabote edecektir. Kendinizi sonucu tahmin ederken bulursanız, tahmin etmeye çalışmakla aynı etkiye sahiptir. İşte bırakmanıza yardımcı olacak güçlü bir numara: Gözlerinizi kapatın. Onları kapalı tutun ve yukarıya bakın. Bu küçük kas egzersizi, bilinçli zihnin katılımını geçici olarak kısa devre yapacak ve sizi tarafsız, tarafsız bir duruma geri getirecektir.

11. Daha güçlü bir yanıt almak için “daha yüksek sesle yanıt verin lütfen” veya “daha net olun” deyin.

12. Enerjiyi odaklamaya yardımcı olmak için serbest elinizi ağırlık taşının altına koyun.

Kurs Resmi

İlgili Diğer Yazılar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: