Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Simyada Sayı ilmi DNA DİZİLİMİ (VIP Sınıf)

08/12/2021 @ 21:00 - 23:00 UTC+3

Eğitim hakkında;

Hücrenin çekirdeğinde DNA’nın tanıdık çift sarmal şeklini görebiliriz. VIP gruba özel, özel çalışmalar ve bilgiler..

DNA’nın doğal bir elektrik iletkendir. Elektromanyetik dalgalara karşı son derece hassastır. Ruh halinizdeki küçük bir değişiklik bile, DNA’nızdan bir tepkiyi tetiklemeye yetecek kadar çevresel bir sinyal yaratacaktır. Aynı şekilde, negatif veya pozitif bir düşünce, DNA’nızı bir tür biyolojik yanıt oluşturacak şekilde karıştıracak, vücudunuzda ince bir elektromanyetik akım oluşturacaktır. Çoğumuz ruh halimizin, düşüncelerimizin, inançlarımızın ve genel tutumumuzun bedenlerimizi tam anlamıyla nasıl şekillendirdiğinin tamamen farkında değiliz.

DNA’nızın artan/yüksek hassasiyeti nedeniyle, yediğiniz gıdalardan birlikte  yaşadığınız insanlara kadar hayatınızdaki her şey, tutumunuz aracılığıyla  bedeninizi birlikte yaratıyor. Tutumunuz, DNA’nıza ulaşan elektromanyetik sinyallerin doğasını belirler.

Sıkça Sorulan Sorular

VIP Sınıf: Katılımcılarımız ilgili kursu satın aldıktan sonra VIP sınıf ayrıcalıklarından yararlanmaya başlar. VIP Sınıf ayrıcalıklarında; 

  • Ders videolarına sınırsız erişim hakkı
  • Uygulama atölyelerine katılım hakkı
  • İlgili kursun Özel grup derslerine katılım hakkı
  • Kurs ile ilgili benzersiz dokümanlara erişim
  • Özel ayrıcalıklardan yararlanmak hakkı

elde ederler. 

Tarih: 25 Aralık 2021

Saat: 21.30

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir. 

Detaylar

Tarih:
08/12/2021
Saat:
21:00 - 23:00 UTC+3

Mekan

Zoom VIP Özel Sınıf
View Mekan Website

Organizatör

Remkod

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: