Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Dorn Method – Meridyenler (Premium Üyelik)

Şubat 2 @ 08:00 - Mart 1 @ 17:00 UTC+3

Dorn Method – Meridyenler

Bu kurs Video Kurs olarak etkinlik takvimine eklenmiştir. Aynı zaman bu kursa kayıt olan katılımcılar PREMİUM ÜYELİK HAKKI kazanırlar. 

Premium Üyelik Hakkı: Kayıt olduğunuz kursun tüm geçmiş ve gelecek videolarına + dokümanlarına ömür boyunca yapılacak olan güncellemelerden ücretsiz bir şekilde yararlanma hakkı elde edersiniz. Ayrıca Premium Üyelik sayesinde almış  olduğunuz bu kursu istediğiniz an, istediğiniz zaman, istediğin yerden öğrenebilir yetkinliğinizi artırabilirsiniz. Hemen başlayabilir ve asla beklemezsiniz. 

Dorn Method- Meridyenler

Kendi sağlığına ve gelişimine katkı sağlayabileceğin eşsiz bir kurs olan Dorn Method – Meridyenler kursunda iskelet, omurga, duruş, baş, boyun, diz ve daha birçok bölgede sağlığı korumak için yapılması gerekenler ve egzersizler

Genel Ana Başlıklar;

  • Meridyenler
  • Yin ve yang Organlar
  • 5 element teorisi
  • Dorn Method Omurga Sağlığı
  • 7 Çakra-9 sarmalda-Sayıların ilmi

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitmen: Melek Shekinah Öztürk

Hemen Başla sekmesinde yer alan Hemen Başvur butonuna tıklayarak yönlendirildiğiniz sayfada KURSU SATIN AL butonundan kursu alarak hemen kursa başlayabilirsiniz. 

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir. 

Avantajlı başvuru yaptığınız kurs bittikten sonra sertifikanız Yurtiçi Kargo ile korumalı bir şekilde adresinize ıslak imzalı olarak gönderilmektedir.

Gerek yurtdışında gerek yurtiçinde yaşayın talep ettiğiniz takdirde Uluslararası Akreditasyonlu Sertifikanız Dijital imza ile imzalanarak e-posta aracılığı ile tarafınıza dijital olarak iletilebilmektedir.

Detaylar

Başlangıç:
Şubat 2 @ 08:00 UTC+3
Bitiş:
Mart 1 @ 17:00 UTC+3

Mekan

Zoom
View Mekan Website

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir