Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Etkili Online Kurs Verme Stratejileri

Nisan 16 @ 22:00 - 23:30 UTC+3

Günümüz dünyasında bir çok kurs, eğitim ve etkinlikler artık online olarak yapılmaya başlanmıştır. Bu alan, yeni bir alan olmakla birlikte çok az sayıda kişi doğru strateji kullanmaktadır. Oysa online kurs verirken dikkat edilecek çok sayıda husus bulunmaktadır. 

Etkili Online Kurs Verme Stratejileri sayesinde online olarak etkili kurslar oluşturabilir, rakiplerinizden sıyrılıp etkili sunumlar yapabilirsiniz. Bir çok eğitmen online kurs vermeyi klasik yüz yüze eğitim gibi olduğunu zannederek vermektedir. 

Ancak Online kurs vermek yüz yüze eğitimden çok daha farklı bir alan olduğundan bu alanı iyi bilmek rakiplerinden sıyrılan eğitmenler demek olacaktır. 

Sıkça Sorulan Sorular

VIP Sınıf: Katılımcılarımız ilgili kursu satın aldıktan sonra VIP sınıf ayrıcalıklarından yararlanmaya başlar. VIP Sınıf ayrıcalıklarında; 

  • Ders videolarına sınırsız erişim hakkı
  • Uygulama atölyelerine katılım hakkı
  • İlgili kursun Özel grup derslerine katılım hakkı
  • Kurs ile ilgili benzersiz dokümanlara erişim
  • Özel ayrıcalıklardan yararlanmak hakkı

elde ederler. 

Tarih: 8 Nisan 2022

Saat: 22.15

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir.

Detaylar

Tarih:
Nisan 16
Saat:
22:00 - 23:30 UTC+3

Mekan

Zoom VIP Özel Sınıf
View Mekan Website

Organizatör

Remkod

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: