Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kariyer Koçluğu (Temel Seviye)

Haziran 1 @ 21:30 - Haziran 4 @ 23:00 UTC+3

5/5

Kariyer Koçluğu alanında kariyer yapmak isteyen kişiler için kariyer basamağın ilk adımı olacak bir kurstur. Bu kurs sonrası öğrencilerin, gençlerin veya yeni kariyer yapmak isteyen kişilerin kariyerlerine yepyeni bir sayfa açabilirsiniz. 

Kariyer, insan hayatının en vazgeçilmez yaşam hedeflerinden birisidir. Kariyerin, algısal olarak akademik alanda ya da iş yaşamında önemli olduğu düşünülse de, esasında çocukluktan başlayıp hayatta kaldığı müddetçe insan hayatının her yerinde olduğunu düşünmekteyiz. Zira, her çocuk doğduğunda kendisine yakıştırılan ya da olması istenilen ilk şey sahip olması gereken meslektir. Aile/çevre bunu yaparken aslında çocuğuyla alakalı bir kariyer beklentisi/hedefi belirlerler. Okul hayatında, iş hayatında hatta emeklilikte bile durum farklı değildir.

Kariyer kavramının özellikle son zamanlarda daha da önemli hale gelmiş olmasından dolayı, kariyer hedefi olanlar için profesyonel desteği de zorunlu kılmıştır. 

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Gün Tarih: 02 Haziran 2021 Saat: 21.30
  2. Gün Tarih: 05 Haziran 2021 Saat: 21.30

Premium üyelik – Almış olduğunuz kurs ile ilgili yapılacak tüm derslerin videolarına ücretsiz bir şekilde ömür boyunca erişim sağlama garantisidir. Güncellemeler, yeni konular ve yeni videoları her daim ücretsiz bir şekilde erişim sağlarsınız.

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir. 

Avantajlı başvuru yaptığınız kurs bittikten sonra sertifikanız Yurtiçi Kargo ile korumalı bir şekilde adresinize ıslak imzalı olarak gönderilmektedir.

Gerek yurtdışında gerek yurtiçinde yaşayın talep ettiğiniz takdirde Uluslararası Akreditasyonlu Sertifikanız Dijital imza ile imzalanarak e-posta aracılığı ile tarafınıza dijital olarak iletilebilmektedir.

Detaylar

Başlangıç:
Haziran 1 @ 21:30 UTC+3
Bitiş:
Haziran 4 @ 23:00 UTC+3

Mekan

Zoom
View Mekan Website

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir