Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

NLP Practitioner (Uygulayıcı – Profesyonel) (VIP Sınıf)

Ocak 3 @ 21:00 - Ocak 4 @ 23:00 UTC+3

NLP Practitioner ile NLP uygulayıcısı olabilir ve NLP seansları, çalışmaları yapabilirsiniz. Bu eğitim sayesine NLP uygulayıcısı olabilir ve çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Üstelik uluslararası akreditasyonlu sertifika ile yetkinliğiniz tasdiklenecektir.

NLP Practitioner kursuna katılım sağlayabilmek için daha önce Temel NLP sertifikasyon ve doküman sürecini tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Bu fırsattan yararlanmak için hemen başvur:

Sıkça Sorulan Sorular

VIP Sınıf: Katılımcılarımız ilgili kursu satın aldıktan sonra VIP sınıf ayrıcalıklarından yararlanmaya başlar. VIP Sınıf ayrıcalıklarında; 

 • Ders videolarına sınırsız erişim hakkı
 • Uygulama atölyelerine katılım hakkı
 • İlgili kursun Özel grup derslerine katılım hakkı
 • Kurs ile ilgili benzersiz dokümanlara erişim
 • Özel ayrıcalıklardan yararlanmak hakkı

elde ederler. 

Tarih:

 • 03-04 Ocak 2022

Saat: 21.00

Video Ders Tekrar Sınırsız Erişim Hakkınız Bulunmaktadır.

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir. 

Kurs yetkinliğiniz NLP uygulayıcısı yani NLP Pratisyenlik seviyesine gelecektir. Bu yetkinliğiniz Uluslararası sertifika ile tasdiklenecektir. 

Premium üyelik – Almış olduğunuz kurs ile ilgili yapılacak tüm derslerin videolarına ücretsiz bir şekilde ömür boyunca erişim sağlama garantisidir. Güncellemeler, yeni konular ve yeni videoları her daim ücretsiz bir şekilde erişim sağlarsınız.

Detaylar

Başlangıç:
Ocak 3 @ 21:00 UTC+3
Bitiş:
Ocak 4 @ 23:00 UTC+3

Mekan

Zoom VIP Özel Sınıf
View Mekan Website

Organizatör

Remkod

7 thoughts on “NLP Practitioner (Uygulayıcı – Profesyonel) (VIP Sınıf)

 1. Nlp tekniğini öğrenmeyi hayatıma katımayı istiyordum vesile oldunuz teşekkürler

 2. Merhaba, başka bir kurumdan almış olduğum temek NLP sertifikam var. NLP Practitioner sertifikası için mevcuttaki sertifikamı geçerli sayıyor musunuz? Sertifikamı istenildiği takdirde ibraz edebilirim.

  1. Merhaba Esra Hanım başka kurumdan almış olduğunuz sertifika geçerli değildir. Uluslararası Akreditasyonlu olduğundan başka kurumdan aldığınız sertifika geçerli değildir. Katılım sağlamak istiyorsanız ilk olarak Temel Numeroloji sertifikasyon sürecini başlatabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki linkten sürecinizi başlatabilirsiniz…
   https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=5546971&sid=SXNSTkVKQU94WGViaDV3UzBfMV8gXyA=

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: