Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

NLP Practitioner (Uygulayıcı – Profesyonel)

Haziran 28 @ 21:30 - Haziran 29 @ 23:00 UTC+3

5/5

NLP Practitioner ile NLP uygulayıcısı olabilir ve NLP seansları, çalışmaları yapabilirsiniz. Bu eğitim sayesine NLP uygulayıcısı olabilir ve çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Üstelik uluslararası akreditasyonlu sertifika ile yetkinliğiniz tasdiklenecektir.

NLP Practitioner kursuna katılım sağlayabilmek için daha önce Temel NLP sertifikasyon ve doküman sürecini tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Bu fırsattan yararlanmak için hemen başvur:

Sıkça Sorulan Sorular

Tarih: 28-29  Haziran 2021 

Saat: 21.30

Video Ders Tekrar Sınırsız Erişim Hakkınız Bulunmaktadır.

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir. 

Kurs yetkinliğiniz NLP uygulayıcısı yani NLP Pratisyenlik seviyesine gelecektir. Bu yetkinliğiniz Uluslararası sertifika ile tasdiklenecektir. 

Premium üyelik – Almış olduğunuz kurs ile ilgili yapılacak tüm derslerin videolarına ücretsiz bir şekilde ömür boyunca erişim sağlama garantisidir. Güncellemeler, yeni konular ve yeni videoları her daim ücretsiz bir şekilde erişim sağlarsınız.

Detaylar

Başlangıç:
Haziran 28 @ 21:30 UTC+3
Bitiş:
Haziran 29 @ 23:00 UTC+3

7 thoughts on “NLP Practitioner (Uygulayıcı – Profesyonel)

  1. Merhaba, başka bir kurumdan almış olduğum temek NLP sertifikam var. NLP Practitioner sertifikası için mevcuttaki sertifikamı geçerli sayıyor musunuz? Sertifikamı istenildiği takdirde ibraz edebilirim.

    1. Merhaba Esra Hanım başka kurumdan almış olduğunuz sertifika geçerli değildir. Uluslararası Akreditasyonlu olduğundan başka kurumdan aldığınız sertifika geçerli değildir. Katılım sağlamak istiyorsanız ilk olarak Temel Numeroloji sertifikasyon sürecini başlatabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki linkten sürecinizi başlatabilirsiniz…
      https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=5546971&sid=SXNSTkVKQU94WGViaDV3UzBfMV8gXyA=

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir