Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Numerolojide İndigolar

Mayıs 11 @ 21:30 - 23:00 UTC+3

Numerolojide İndigolar
Harflere göre kişilerin analizi
Bu analize göre indigo olup olmadığının tespiti
Haflere göre çakra dizilimi
Omurga yani çakra diziliminde soyağacı, atalardan gelen hayat müfredatı
Anadolu numerolojisine göre öngörü analizleri

Rafet Gökhan Ayyüce’nin Türkiyeye kazandırdığı çok değerli eser İndigolar kitabında ifade ettiği gibi “Her bir harf  omuzdaki rütbeler gibidir, liyakat sonucu kazanılır. Bir harf için ömürler boyu çaba sarfedilir. Takdiri ilahinin muradı bizim bütün notalarda  (çakralarda) ustalık geliştirerek detone olmadan parçamızı icra etmemizdir. Bu bilinç ancak çakraların pozitif ve negatif potansiyelleri 
üzerinde farkındalık geliştirmekle mümkündür. Dolayısıyla doğu ve batı  bilgeliklerini kendi bünyesinde birleştiren Anadolu Nümerolojisi sentezine vakıf olmak, çakraların bilgisini anlamaktan geçer.”

NOT: NUMEROLOJİ PRACTİTİONER ALAN KURSİYERLER BU KURSA ÜCRETSİZ OLARAK KATILIM SAĞLAYABİLİR.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitmen: Aybilge Melek Öztürk

Tarih: 11.05.2021

Saat: 21.30

Numerolojide İndigolar kursuna daha önce Numeroloji Practitioner kursuna katılmış olan katılımcılarımız ücretsiz katılım sağlayabilirler.

Numeroloji Practitioner almayan kullanıcılarımız ise, Numeroloji Practitioner kursunu alarak ücretsiz katılım sağlanabilir veya Numeroloji İndigolar sertifikasyon sürecini başlatarak etkinliğe katılım sağlayabilirler.

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir.

Avantajlı başvuru yaptığınız kurs bittikten sonra sertifikanız Yurtiçi Kargo ile korumalı bir şekilde adresinize ıslak imzalı olarak gönderilmektedir.

Dijital sertifika talep ettiğinizde kargo ücreti olan 20 ₺ yi ödemezsiniz ve 20 ₺ indirimli olarak kursa sahip olabilirsiniz.

Gerek yurtdışında gerek yurtiçinde yaşayın talep ettiğiniz takdirde Uluslararası Akreditasyonlu Sertifikanız Dijital imza ile imzalanarak e-posta aracılığı ile tarafınıza dijital olarak iletilebilmektedir.

Detaylar

Tarih:
Mayıs 11
Saat:
21:30 - 23:00 UTC+3

Mekan

Zoom
View Mekan Website

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir