Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Numerolojide Mesleki Açılım

Haziran 13 @ 16:00 - 18:00 UTC+3

Kendi gerçekliğinizi ifade etmeye başladığınızda alt yaşam amacınız açılıyor. O açılınca da ana yaşam amacınıza geçiyorsunuz. Ancak dış dünyaya kendimizi ifae ediş biçimimiz, iletişim şeklimiz, bize mesleki açılım konusundada fikirler verir. Bu da ad ve soyadımızdan gelen harflerin değerlerinden bulunur.

Yaşam amacın “şu olmak” şeklinde tek başına açıklanamaz. Ruh buraya büyük işler yapmak üzere geliyor. Dünya’da büyük izler bırakmak, büyük açılımlar yapmak için geliyor. “Büyük amaç” puzzle’dır. Şu anda puzzle’ın bazı parçalarını görüyor olabiliriz.


Bütünün resmini görebilmek için Numerolojide Mesleki açılım konusunu işlerken, bunları çakra dizlimi, ad ve soyad ve doğum tarihine göre analiz ederek öngörü analizleri yapabiliyoruz.


Bu kursa katılım sağladığınızda bu konuda fikir sahibi olabileceksiniz. Bütüne ve bire katkı olması niyetiyle toplumsal gelişim projesi kapsamında halka açık yapacağımız bu kursa sevdiklerinizi çevrenizi davet edebilirsiniz. İlmin zekatı paylaşmaktır. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitmen: Melek Shekinah Öztürk

Tarih: 13 Haziran 2021

Saat: 16.00

Video Ders Tekrar Sınırsız Erişim Hakkınız Bulunmaktadır.

Bu kurs sonunda temel numeroloji sertifikasını almaya karar verdiğinizde sertifikanız CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE uluslararası akreditasyon kuruluşu tarafından onaylı olacaktır. Bu durum da sertifikanızı uluslararası arenada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Numeroloji Mesleki Açılım kursuna katılım sağlayabilmek için Pisagor Simyası kursuna kaydınızın olması gerekmektedir. 

Pisagor Simyası

Detaylar

Tarih:
Haziran 13
Saat:
16:00 - 18:00 UTC+3

Mekan

Zoom
View Mekan Website

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir