Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Online Tarot Kursu

Haziran 5 @ 18:00 - 20:00 UTC+3

Tarot, yüzyıllardır gizli gerçekleri ortaya çıkarmak için kullanılan 78 resimli karttan oluşan bir destedir. Son birkaç yılda, tarot’a olan ilgi muazzam bir şekilde arttı. Giderek daha fazla insan, hayatlarını daha yaratıcı bir şekilde yaşayabilmek için iç ve dış gerçeklikleri harmanlamanın yollarını arıyor. Tarotta kişisel gelişim ve içgörü için güçlü bir araç keşfettiler.

Tarot’u Öğrenmek, temel bilgilerle başlayan ve ardından yavaş yavaş tarotun daha ayrıntılı yönlerine ilerleyen dersler yeni başlayanlara yöneliktir, ancak deneyimli tarot kullanıcıları da bazı yararlı fikirler ve teknikler bulacaktır. 

Sıkça Sorulan Sorular

VIP Sınıf: Katılımcılarımız ilgili kursu satın aldıktan sonra VIP sınıf ayrıcalıklarından yararlanmaya başlar. VIP Sınıf ayrıcalıklarında; 

  • Ders videolarına sınırsız erişim hakkı
  • Uygulama atölyelerine katılım hakkı
  • İlgili kursun Özel grup derslerine katılım hakkı
  • Kurs ile ilgili benzersiz dokümanlara erişim
  • Özel ayrıcalıklardan yararlanmak hakkı

elde ederler. 

Tarih: 05 Haziran 2022

Saat: 21.00

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir.

Detaylar

Tarih:
Haziran 5
Saat:
18:00 - 20:00 UTC+3
Etkinlik etiketleri:
,

Mekan

Zoom VIP Özel Sınıf
View Mekan Website

Organizatör

Remkod

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: