Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Quantum Koçluğu (Temel)

Mart 21 @ 21:15 - Mart 22 @ 23:00 UTC+3

Quantum Koçluğu

Enerjinin gücünü keşfederek Quantum Koçluğunun sırlarını keşfedebilirsiniz. Bu sayede çekim yasasını, kelebek etkisini ve daha nice yasanın insan yaşamına etkisini göreceksiniz.

Yaşam alanında başarı, kariyer, mutluluk, içsel keşifi insan bedeni içerisindeki yasa enerjisinin sırlarını keşfedeceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitmen: Bilal Han Çağatay

Bilal Han Çağatay Hakkında Bilgi Sahibi olmak için Eğitmen Profiline Bak bağlantısına tıklayabilirsiniz.

EĞİTMEN PROFİLİNE BAK

Tarih: 21-22 Mart 2021 Saat: 21.15 – 23.00

Bu kurs sonunda temel numeroloji sertifikasını almaya karar verdiğinizde sertifikanız CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE uluslararası akreditasyon kuruluşu tarafından onaylı olacaktır. Bu durum da sertifikanızı uluslararası arenada rahatlıkla kullanabilirisiniz.

Quantum Koçluğu sertifikasını alabilmek için avantajlı başvur alanından Hemen Başvur kısmından başvuru yaparak başvrunuzu oluşturmanız yeterlidir.

Gerek yurtdışında gerek yurtiçinde yaşayın talep ettiğiniz takdirde Uluslararası Akreditasyonlu Sertifikanız Dijital imza ile imzalanarak e-posta aracılığı ile tarafınıza dijital olarak iletilebilmektedir. Bu imzalama ıslak imzadan farklı herhangi bir tarafı bulunmamaktadır.

Avantajlı başvuru yaptığınız kurs bittikten sonra sertifikanız Yurtiçi Kargo ile korumalı bir şekilde adresinize ıslak imzalı olarak gönderilmektedir.

Detaylar

Başlangıç:
Mart 21 @ 21:15 UTC+3
Bitiş:
Mart 22 @ 23:00 UTC+3

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir