Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Sayılara Uyumlanma 1-Simyada Sayı ilmi

Ocak 23 @ 15:30 - Ocak 24 @ 17:30 UTC+3

5/5

Numeroloji’de 1 ve 2 rakamı üzerine çalışıyoruz. Her biri bilinç seviyeleri ve bilincin fıtratları ve bilincin güzel yanları olduğunu ifade etmiştik. Her bir rakam bu dünyaya geliş amaçlarında farklı okunuyor, yaradana ulaşma yöntemlerimiz farklı diyebiliriz. Yani her birimiz yaradana farklı yöntemler ile ulaşıyoruz. Dolayısıyla rakamların her birinin hem bizim yeteneklerimiz hem aynı zamanda fıtratımız, yaradana ulaşma yöntemlerimiz ve bu dünyaya vereceğimiz hediyemiz olduğunu da görüyoruz. 

Her rakam 1 çalışma aynı zamanda hayata geliş amacımız olduğunu görüyoruz. Rakamın hem yin özelliğini hem de yang özelliğini açığa çıkardığımızda onun yetenekleri açığa çıkıyor Numerolojide, her rakamın kafamızda resim oluşturmasına çalışıyoruz. Numeroloji kitaptan okunarak öğrenilen bir şey değil. Yorumlamakla, sayıların bize getirdiğini görebilmekle ilgili.Her rakamın bir hikmeti ala’sı var. Bu hikmetleri açacağız.

Sayılara Uyumlanma 1-Simyada Sayı ilmi 1 ve 2 rakamlarını anlatılacaktır. Sürekli ve seri bir şekilde yapılacak olan Sayılara Uyumlanma atölyeler ile her bir sayı ile ayrı ayrı uyumlama sağlanacaktır. Bu uyumlama serilerine Sertifikasyon sürecini başlatan kişiler tüm doküman ve ders tekrar videolarına sahip olacaktır.

Kurs sonunda verilecek olan sertifika Temel Numeroloji sertifikasıdır. Bu sertifika sayesinde Numeroloji Dokümanları + Ders Tekrar videoları + Atolye uygulamalarına katılım fırsatı elde edersiniz. Ayrıca Numeroloji Practitioner ile pratisyenlik kursuna katılmaya hak kazanırsınız..

Daha önce buradan Temel Numeroloji sertifikası aldıysanız tekrar başvuru yapıp almanıza gerek yoktur. Doküman ve ders kayıtları tarafınıza ulaştırılacaktır.

Kurs eğitmeni: Melek Shekinah Öztürk

Sertifikasyon sürecini başlatabilmek için Hemen Başvur butonu veya sekmesi aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Ocak 23 @ 15:30 UTC+3
Bitiş:
Ocak 24 @ 17:30 UTC+3

Mekan

Zoom
Website:
Zoom

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

One thought on “Sayılara Uyumlanma 1-Simyada Sayı ilmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir