Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Simya İlmi – Saflaşma

Nisan 9 @ 21:15 - Nisan 11 @ 18:30 UTC+3

5/5

Simyacı gözü ile saflaşma
Saflaşma çalışmaları
Duygularda Saflaşma
Düşüncelerde Saflaşma
Sözlerde Saflaşma

Simyada ölmeden önce ölmek tam saflaşma ile Matriksin dışına çıkmak demek. Newton yasaları ötesine, etkiye tepki ötesine geçmek.

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Gün Tarih: 09.04.2021 Saat: 21.15
  2. Gün Tarih: 11.04.2021 Saat: 16.30

Premium üyelik – Almış olduğunuz kurs ile ilgili yapılacak tüm derslerin videolarına ücretsiz bir şekilde ömür boyunca erişim sağlama garantisidir. Güncellemeler, yeni konular ve yeni videoları her daim ücretsiz bir şekilde erişim sağlarsınız.

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir.

Avantajlı başvuru yaptığınız kurs bittikten sonra sertifikanız Yurtiçi Kargo ile korumalı bir şekilde adresinize ıslak imzalı olarak gönderilmektedir.

Gerek yurtdışında gerek yurtiçinde yaşayın talep ettiğiniz takdirde Uluslararası Akreditasyonlu Sertifikanız Dijital imza ile imzalanarak e-posta aracılığı ile tarafınıza dijital olarak iletilebilmektedir.

Detaylar

Başlangıç:
Nisan 9 @ 21:15 UTC+3
Bitiş:
Nisan 11 @ 18:30 UTC+3

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir