Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Temel Aile Koçluğu

Haziran 1 @ 21:30 - Haziran 2 @ 23:00 UTC+3

Aile koçluğu alanında kariyer yapmak isteyenler veya kendi ailesi için Aile Koçluğu becerilerine sahip olmak isteyen kişilerin başvurabileceği bir kurstur. 

Aile Koçluğu alanında kariyer yapmak ve Profesyonel Aile Koçluğu sertifikası alarak bu işi ilerletmek isteyen kişiler için eşsiz bir fırsat… 

Sertifikasyon sürecini başlatan kişiler; Uluslararası Akreditasyonlu Aile Koçluğu sertifikası + Dokümanlar + Ders Tekrar videoları + 3 Oturuma Katılım hakkı elde edecektir. 

Not: Nisan ayından sonra rekabet kuralları gereği kurslar üzerinde %100′ den fazla fiyat artışı olacaktır. Bu programın devreye girmesi ile birlikte mevcut tüm kurslarda fiyat artışı yapılması zorunlu olmuştur. 

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitmen: Bilal Han Çağatay

Tarih: 25 -26 Haziran 2021 Saat: 21.30

Temel yaşam koçluğu ile ilgili alacağınız sertifika Uluslararası Geçerliliği Olan sertifikadır. Bu sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE tarafından uluslararası geçerlilik onayı verilmektedir. Ayrıca aynı sertifikada EUROPASSCARD geçerliliği bulunmaktadır. Bu sayede sertifikalarınızı Dünya’ nın her yanında kullanabilirsiniz.

Avantajlı başvur alanından Hemen Başvuru yaparak sertifikasyon sürecini hemen başlatabilir ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Haziran 1 @ 21:30 UTC+3
Bitiş:
Haziran 2 @ 23:00 UTC+3

Mekan

Zoom
View Mekan Website

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir