Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Temel Hipnoz Uygulama Atölyesi

Mayıs 12 @ 21:30 - 23:00 UTC+3

Temel Hipnoz eğitimini almış olan kişiler bu Hipnoz Uygulama Atölyesine katılım hakkı elde etmektedir. 

Bu kurs içeriğinde hipnoz uygulamaları yer alacak olup çeşitli çalışmalar yapılacaktır. Hipnoz uygulamaları yapılacak olan bu kurs içeriğinde farklı amaçlar doğrultusunda çalışmalar yapılacaktır. 

  • Bu kursa katılım sağlamak için Temel Hipnoz başvurusu yapmanız gerekmektedir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tarih: 12 Mayıs 2021 Çarşamba

Saat: 21.30

Hipnoz uygulama atölyesinde Hipnoz uygulamaları yapılacaktır. Bilinçaltı temizliği, cesaretlendirme, yaşam motivasyonu oluşturma, rahatlama, bilinç güçlendirme, dikkat gücünü algılama, enerji meditasyonu gibi alanlarda uygulama yapılacaktır. 

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir.

Avantajlı başvuru yaptığınız kurs bittikten sonra sertifikanız Yurtiçi Kargo ile korumalı bir şekilde adresinize ıslak imzalı olarak gönderilmektedir.

Gerek yurtdışında gerek yurtiçinde yaşayın talep ettiğiniz takdirde Uluslararası Akreditasyonlu Sertifikanız Dijital imza ile imzalanarak e-posta aracılığı ile tarafınıza dijital olarak iletilebilmektedir. 

Detaylar

Tarih:
Mayıs 12
Saat:
21:30 - 23:00 UTC+3

Mekan

Zoom
View Mekan Website

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir