Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Temel Hipnoz

Şubat 24 @ 21:15 - Şubat 25 @ 23:00 UTC+3

5/5

Temel Hipnoz kursu sayesinde gerek yapılan görüşmeler, gerek gündelik yaşamınıza etki eden tüm bilinçaltı süreçlerini keşfedin. Reklamların etkisi, alışveriş hissiyatı, geçmiş yaşam sorunları, hipnoz uygulama adımları, hipnoz süreci ve daha bir çok konu işlenerek ilerlenecektir. Temel Hipnoz Kursu Hipnoz Practitioner eğitimine giden ilk adım yoludur. Hipnoz uygulayıcısı olmak için ilk adımı atabilirsiniz..

Temel Hipnoz Sıkça Sorulan Sorular

Tarih: 05 Nisan 2021

Saat: 21.15 – 23.00

Premium üyelik – Almış olduğunuz kurs ile ilgili yapılacak tüm derslerin videolarına ücretsiz bir şekilde ömür boyunca erişim sağlama garantisidir. Güncellemeler, yeni konular ve yeni videoları her daim ücretsiz bir şekilde erişim sağlarsınız.

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir.

Avantajlı başvuru yaptığınız kurs bittikten sonra sertifikanız Yurtiçi Kargo ile korumalı bir şekilde adresinize ıslak imzalı olarak gönderilmektedir.

Gerek yurtdışında gerek yurtiçinde yaşayın talep ettiğiniz takdirde Uluslararası Akreditasyonlu Sertifikanız Dijital imza ile imzalanarak e-posta aracılığı ile tarafınıza dijital olarak iletilebilmektedir.

Detaylar

Başlangıç:
Şubat 24 @ 21:15 UTC+3
Bitiş:
Şubat 25 @ 23:00 UTC+3

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

One thought on “Temel Hipnoz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir