Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Temel İlişki Koçluğu

Haziran 6 @ 21:35 - 23:00 UTC+3

Büyük Aşklar-İlişkide Sinerji 2. Oturum Kursu ile birleştirildi.


Hem kendiniz için hemde yeni bir meslek için Temel İlişki Koçluğuna başvurabilirsiniz. Bu eğitim sayesinde kendinizde ve ilişkilerinizde fark edilmemişleri fark edecek, yepyeni bir meslek sahibi olmanın ilk adımını atacaksınız. Aynı zamanda hayallerinizdeki Akademiyi açma adımlarının ilkini gerçekleştirmiş olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim Tarihi: 05- 06 Haziran 2021 

Saat: 21:30 – 23:00

Temel İlişki Koçluğu Dokümanları + Uluslararası Akreditasyonlu Sertifika + Ders Tekrar Videoları + Öncelik  + Uygulama Atölyelerine Katılım Hakkı + Özel Etkinliklere ücretsiz katılım hakkı kazanabilmek için Hemen Başvuru yapabilirsiniz. 

Temel ilişki koçluğuna başvuru yapabilmek için iki tip başvuru başvuru şekli bulunmaktadır. Bu başvuru şekilleri şu şekildedir;

Avantajlı Başvuru: Temel ilişki koçluğu ile ilgili eşsiz dokümanlar + Ders tekrar videoları + Uygulama atölyeleri sayesinde uygulama deneyimi kazanma + Özel etkinliklere ücretsiz katılım hakkı gibi haklar elde edilir. Avantajlı başvuru için Hemen Başvur sekmesinden başvuru yapabilirsiniz.

Ücretsiz Başvuru: Canlı derslere katılarak herhangi bir ayrıcalık veya doküman talep etmeyen kişilerin tercih ettiği bir başvuru tipidir. 

Zaman zaman belli başlı kursların sertifikasyon sürecini başlatmış kullanıcılarımız için özel olarak düzenlediğimiz etkinliklere herhangi bir ücret ödemeden katılım sağlarlar.

Detaylar

Tarih:
Haziran 6
Saat:
21:35 - 23:00 UTC+3

Mekan

Zoom
View Mekan Website

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir