Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Temel NLP Eğitimi

Mayıs 7 @ 21:30 - Mayıs 8 @ 23:30 UTC+3

NLP’ nin temeli olan Temel NLP eğitimi ile NLP’ nin nasıl çalıştığını, hangi amaçlara hizmet ettiğiniz, etkili NLP teknikleri oluşturmak için neler yapılması gerektiği gibi bir çok temel bilgi öğrenilmektedir. 

Temel Bilgiler Profesyonelliğe giden en büyük kapıdır. Öyleki Temel Bilgi sayesinde NLP daha iyi anlayacak ve aynı zamanda yapılan uygulamalar ile dahada iyi kavrayacaksınız. NLP’ nin eşsiz dünyasını keşfetmek isteyen veya NLP ilk adımını atmak isteyen kişilerin mutlaka katılması gereken bu başlangıç eğitimi size yepyeni bir farkındalık, meslek ve yetkinlik kazandırabilir. 

Bazı fırsatlar ömürde bir gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitmen: Bilal Han Çağatay

Tarih: 7 – 8 Mayıs Cuma – Cumartesi

Saat: 21.30

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU (Onaylı) olarak verilmektedir.

Avantajlı başvuru yaptığınız kurs bittikten sonra sertifikanız Yurtiçi Kargo ile korumalı bir şekilde adresinize ıslak imzalı olarak gönderilmektedir.

Gerek yurtdışında gerek yurtiçinde yaşayın talep ettiğiniz takdirde Uluslararası Akreditasyonlu Sertifikanız Dijital imza ile imzalanarak e-posta aracılığı ile tarafınıza dijital olarak iletilebilmektedir.

Detaylar

Başlangıç:
Mayıs 7 @ 21:30 UTC+3
Bitiş:
Mayıs 8 @ 23:30 UTC+3

Mekan

Zoom
View Mekan Website

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir