Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Temel NLP Koçluğu

Ocak 23 @ 21:00 - Ocak 24 @ 23:00 UTC+3

5/5

İnsanların arzu ettikleri ve ulaştığı başarılara, vardıkları sonuçlara ulaşırken, düşüncelerini, duygularını, kullandıkları dili ve davranış biçimlerini nasıl organize ettiklerini anlama ve modelleyebilme çalışması olan NLP Koçluğu bilinçaltı süreçleri ile ilerlemektedir.

NLP Koçluğu daha çok bilinçaltı koçluğu olarak tanımlanmakta ve ilerlemektedir. Bilinçaltı ile iletişimi sağlayarak insan davranışları üzerinde etkiye sahip olabilirsiniz. 

Temel NLP Koçluğu Sıkça Sorulan Sorular

Temel NLP koçluğunda sertifikasyon sürecini başlatmak için Hemen Başvur kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıdaki Hemen Başvur butonu aracılığı ile de yapabilirsiniz.. 

Eğitmen: Bilal Han Çağatay

Temel NLP Koçluğu sertifikasyon sürecini başlattıktan sonra Temel NLP Koçluğu Ders Videoları + Ders Dokümanları + Uygulama Atölyelerine Ücretsiz Katılım gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

NLP Koçluğu; Diğer koçluklardan farklı olarak insanın daha çok bilinçaltı davranışları ile ilgilenir. Bu yüzden korku, fobiler, sigara bağımlılığı, zayıflama, depresyon, stres, öfke, doğru hedef seçimi, motivasyon, değer sistemleri gibi daha bir çok alanda çalışmaktadır.  

NLP Koçluğu konuları, NLP ve Koçluk birleşiminden ortaya çıkmıştır. Zihinsel süreçler, Empatik dinleme, Bilinçaltı işlevleri, Bilinçaltı süreci, Zihni anlama, Duygular, Davranış değişikliği, Değerler değişimi, Duygu yönetimi, zihin nöron bağlantıları ve daha birçok konu ile devam etmaktedir.

Temel NLP Koçluğundan sonra uygulama atölyesi yapılacaktır. Böylece NLP koçluğundan öğrendiğiniz teorik bilgileri uygulamaya dökebileceksiniz. 

Detaylar

Başlangıç:
Ocak 23 @ 21:00 UTC+3
Bitiş:
Ocak 24 @ 23:00 UTC+3

Mekan

Zoom
Website:
Zoom

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir