Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Temel Simya İlmi – Elementler (1. Modül)

Mart 26 @ 21:00 - Mart 27 @ 23:00 UTC+3

5/5

Simya ’da Elementler

•Bir şeyi ete kemiğe büründürmenin yolları toprak elementinin özelliği. Toprak elementi sadece madde alemi değildir, aynı zamanda bir fikri yasal bir hale getirdiğinizde, bu o fikrin topraklanmasını, görünür kılınmasını sağlar
•Fiziksel dünyaya indirmediğiniz ruhsallığınızın bir manası yoktur. Etrafınızda neyi dönüştürüyor ruhsallığınız? Yani dış dünyanızda neyi dönüştürüyor, fiziksel elle tutulabilir ne var? Yaşamınızda fiziki, gözlemlenebilir dönüşümler neler?
Aşkın topraklanması ve daha geniş yüzeye yayılması için evlilik için atılan imzanın toprak elementinin özelliği.
•Ateş elementi ruhla bağlantıyı güçlendiren elementlerden biridir. Işığın formudur. Günlük hareketiniz olsun. Beden hareketi ateş elementini güçlendirdiği için ruhla bağlantıyı da sağlar. Dans etmek, spor yapmak, yoga v.b.
•Su elementi özellikleri; Duygular, akaşa kayıtları ve bilgiler DNA da kaydediliyor, duygular su elementidir. Bilgiler DNA da alanındadır çünkü hava elementidir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tarih: 26-27.03.2021 Saat: 21.00 – 23.00

Premium üyelik – Almış olduğunuz kurs ile ilgili yapılacak tüm derslerin videolarına ücretsiz bir şekilde ömür boyunca erişim sağlama garantisidir. Güncellemeler, yeni konular ve yeni videoları her daim ücretsiz bir şekilde erişim sağlarsınız.

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir. 

Avantajlı başvuru yaptığınız kurs bittikten sonra sertifikanız Yurtiçi Kargo ile korumalı bir şekilde adresinize ıslak imzalı olarak gönderilmektedir.

Gerek yurtdışında gerek yurtiçinde yaşayın talep ettiğiniz takdirde Uluslararası Akreditasyonlu Sertifikanız Dijital imza ile imzalanarak e-posta aracılığı ile tarafınıza dijital olarak iletilebilmektedir

Detaylar

Başlangıç:
Mart 26 @ 21:00 UTC+3
Bitiş:
Mart 27 @ 23:00 UTC+3

Mekan

Zoom
View Mekan Website

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir