Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ünlü harfler-Dharma Yolu

Mayıs 23 @ 15:00 - 17:00 UTC+3

Evrenin doğasında var olan her şey titreşim halindedir. Elbette bu enerjisel titreşim, numerolojinin sihirli sistemini oluşturan sayı ve harfler için de geçerli olduğundan, evrenin sayılar aracılığıyla bizimle konuş­tuğu fikri, numerolojinin kalbinde yer alır.

Harflere sayısal değerler atama fikri “Pisagor Sayı Sistemi” olarak bilinir ve modern numerolojide kullanılır. Bu numeroloji sistemini hala dünyanın gizli anlamlarını keşfetmek için kullanıyoruz.

İsminizde bulunan ünlü harflerinizden elde edilen titreşim, etrafınızdakilere açıkça göstermediğiniz kalbinizin arzusunu, içsel ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi fısıldar. “Ruh güdüsü” olarak da adlandırılır. Ruhunuzun en derin dürtülerine, değerlerine, duygularınıza iç görü sağlayarak en içteki arzularınıza, derin ve özel tutkularınıza ışık tutar. Hayat seçimlerinizin, kararlarınızın, eylemlerinizin, tutumlarınızın arkasındaki ve onları yönlendiren en önemli temel motivasyonlarınız bu numarada bulunur. Bu­nunla birlikte, daha yakın ilişkileriniz ve çevrenizle temas halindedir.

Ünlü harflerin özelliklerini, frekans olarak sayısal değerlerini bu kursta tek tek ele alacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitmen: Aybilge Melek Öztürk

Tarih: 23 Mayıs 2021 Pazar

Saat: 15:00-17:00

Video Ders Tekrar Sınırsız Erişim Hakkınız Bulunmaktadır.

Detaylar

Tarih:
Mayıs 23
Saat:
15:00 - 17:00 UTC+3

Mekan

Zoom
View Mekan Website

Organizatör

Ücretsiz eğitim al
Telefon:
05525285027
E-posta:
destek@uzemku.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir