Gizlilik Sözleşmesi

ucretsizegitimal sitemiz ücretsiz eğitimler, kaynaklar ve blog tarzı dokümanlar oluşturan bir web sitesidir. Sitemizi ziyaret ederek içeriklerden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizi ziyaret ederek gizlilik sözleşmemizi kabul etmiş olursunuz. 

Sitemize ilişkin bilgiler şu şekildedir; Sitemiz UZEMKU BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ, TİC ve LTD ŞTİ. şirketine aittir. Sitemizi kullandığınızda aşağıda şartları kabul etmiş olursunuz.

  • Web sitemizin içeriklerini kaynak göstererek kullanabilirsiniz. Kaynak gösterilmeden kullanılan içeriklerde telif hakları hak talebinde yazar veya UZEMKU BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ, TİC ve LTD ŞTİ. bulunabilir, tüm haklarını saklı tutar. 
  • Ucretsizegitimal sitesi doğrudan satış yapmamakla birlikte üçüncü taraf siteler ile birlikte iş birliği yapabilir. Bu iş birliğinden doğabilecek haklar ve bilgi paylaşımları yapılabilmektedir. Bu nedenle sitemizde özelleştirilmiş reklamların gösterimi yapılabilmektedir.
  • Sitemizde reklam gösterimleri yapılarak sitenin olağan akışı devam ettirilebilmektedir. Bu nedenle reklamlar  https://www.ucretsizegitimal.com/ sitenin ana gelir kaynağını oluşturmaktadır.
  • Reklamlardan elde edilen gelirler sayesinde sitemizi geliştirebilmekte ve daha geniş kitlelere ulaşabilmek için çalışmalar yapabilmekteyiz. 
  • Sitemizde ki reklamların daha iyi performans gösterebilmesi için Google araçları kullanılmaktadır.
  • Bu nedenle sitemizde google politikaları geçerli olup aynı zamanda site analizleri için google analytics kullanılmaktadır. 
  • Aynı zamanda google adsense politikalarıda sitemizde geçerlidir. 
  • Sitemizi kullanan her bir katılımcı kişiselleştirilmiş reklamların gösterilmesini kabul eder. Google araçlarının çerezleri, aramaları kullanabiliriz. Bu ayarlar sitemiz tarafından tutulmamaktadır. Sadece google araçları tarafından kullanılmaktadır.

Web sitemiz telefon numaranızı, e-posta adresinizi, IP adresinizi veya kişisel bilgilerinizi doğrudan kaydetmez. Site yöneticileri sizin hiç bir kişisel bilginizi göremez ve kayıt edemez. Sadece google araçları sayesinde site hareketlerinizi görüntüleyebilmektedir.

Sitemizde google araçları izleme, bilgi toplama veya diğer bilgileri toplayarak reklamları geliştirebilir. Sizlere daha uygun reklamlar sunabilir.

Sitemizde kullanılan google araçlarının gizlilik politikasını merak ediyorsunuz buradan ulaşabilirsiniz… 

Sitemizde veri analizleri, anlık hareketleri görüntülemek için Google Analytics ile çalışmakta olup gizlilik politikası için buraya tıklayabilirsiniz…

Diğer google araçlarının gizlilik politikası ve koşullarını merak ediyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.


Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.