İkizler Burcu Özellikleri İkizler (21 Mayıs- 20 Haziran)

Sosyal medyada paylaş

İkizlerin Konuşkan ve Zeki Burcu İkizler Hakkında Her Şey

İkizler zihni (ve ağzı!), her zaman hareket eden meşgul bir makinedir.

Çünkü burcunuz iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetiliyor. Merkür ayrıca teknolojiyi ve zihni yönetir ve İkizler’i zodyakın en meraklı ve en modern işaretlerinden biri yapar.

Eğer iki eğlencenin iki katıysa, o zaman ikizlerin işareti olarak, bunun doğru olduğunu biliyorsun! İçinizde her zaman en az iki kişilik vardır. Maceracı İkizler havadan daha hızlı değişir ve sürekli ruh halleri ve ilgi alanları arasında gidip gelir.

Mümkünse, uzun mesafe için birkaç önemli tutkuya bağlı kalmaya çalışın ve bu tutkularda gerçekten iyi olun. Sohbet etmeyi seviyorsunuz ve milyonlarca harika fikriniz var. Hızlı hareket eden zihninizi ve ellerinizi e-posta, anlık mesajlar, mobil araçlar ve harika sohbetlerle meşgul edin. Dedikodu yapma cazibesini izleyin. Düşüncelerinizi her zaman not almak için elinizin altında bir not defteri bulundurun.

İkizler (21 Mayıs- 20 Haziran): Bu Burç Hakkında

En çok yönlü ve canlı burç olan İkizler enerjisi, iletişim kurmamıza, işbirliği yapmamıza yardımcı olur.

İkizler burcu neyle ilgili:

İkizler burcunun 12 burcundan üçüncüsüdür ve döngüsüne baharın sonlarında
21 Mayıs-20 Haziran arasında düşen- İkizler mevsiminde başlar. Haritanızda İkizler gezegen yerleşimleri olup olmadığı, çeşitli gezegenler tüm yıl boyunca İkizler’de seyahat ettiğinden (veya “geçiş”) bu burcun rüzgarlı enerjisini Güneş burcunuz ne olursa olsun herkes için etkinleştirdiğinden, bu burcun enerjisini anlamak önemlidir.

Sembol: İkizler Yönetici 
Gezegen: Merkür – iletişim gezegeni 
Vücut Parçası: Omuzlar, kollar, eller 
Unsur: Hava 
İyi Günler: Büyüleyici, orijinal, becerikli, çekici, bilge, maceracı 
Kötü Günler: Huzursuz, dikkati dağılmış, iki yüzlü, yargılayıcı , depresif, bunalmış 
Favori Şeyler: Cep telefonları, hızlı arabalar, modaya uygun giysiler, belirsiz müzik, gitarlar, kitaplar, komedi kulüpleri 
Haz Etmedikleri: Dar görüşlü insanlar, kıyafet kuralları, otorite figürleri, sessizlik, rutinler 
Gizli dilek: Her şeye sahip olmak Cevapları 
Nasıl Tespit Edilir: Gözlerinde muzip bir pırıltı, okuma, elleriyle konuşma

Bunları Nerede Bulacaksınız: Kamera arkasında, DJ kabininin arkasında, bir sohbet odasında, münazara takımında her iki tarafı da tartışarak 
Anahtar Kelimeler:  İletişim, İşbirliği, Sinerji, Zekilik, Espri, Mucitlik, Yaratıcılık

İkizlerin ikili işareti tarafından yönetilen İkizler enerjisi hızlı ve çılgın bir şekilde dolaşır. İkizler iletişimi yönetir ve bu burç esprili kelime oyunlarına ve dinamik diyaloglara ilham verir. İkizler geçişleri beyin fırtınası yapmak ve sosyalleşmek için harikadır. Bu işaret aynı zamanda “ikiz alev” ve benzer ruh enerjisini de ister ve her zaman zihinlerin entelektüel bir buluşmasına hazırdır. 

Bir İkizler gezegen geçişinin etkisi altında, kendimizi pop kültürü trendlerinden derin politik konulara atlayarak saatlerce başkalarıyla konuşurken ve sohbet ederken bulabiliriz. İkizler söylenti değirmenini harekete geçirebileceğinden, “dedikodu kızı” olmaktan kaçının. 

Ünlü Dr. Bernie Siegel’in dediği gibi, “[biz] ‘kelimelerle’ tedavi etme veya ‘kılıçlarla’ öldürme yeteneğine sahibiz.”

İkizler enerjisinin özü büyüleyici, orijinal, becerikli, çekici, bilge ve maceracıdır. Olumsuz tezahür, huzursuz, dikkati dağılmış, iki yüzlü, yargılayıcı, depresif ve bunalmış enerjiye dönüşebilir. İkizler hayatın hız trenine binme, bir dakika gökyüzüne doğru dönme ve bir sonraki an alçalmaya eğilimlidir. 

İkizler Elementi: Hava

İkizler, hava elementi altında gruplandırılmış üç burçtan biridir. Diğer iki hava burcu Terazi ve Kova’dır. İkizler, zodyakın ilk hava elementi olduğundan, iletişimsel değişim rüzgarlarını dolaştıran ilk rüzgar gibidir. İkizler insanları, insanları anında birbirine bağlayarak harika bir yaratıcı sinerji sergiler. İkizler gezegen döngüsünün etkisi altında, hepimiz arkadaşlarla zaman geçirmeye ve dünyayı her seferinde bir fikir değiştirmeye odaklanmaya meyilli olacağız.

İkizler Yönetici Gezegeni: Merkür

İkizler, haberci gezegen Merkür tarafından yönetilir. Merkür genellikle diğer tanrıların emriyle istek ve görevleri yerine getirir, hatta görevlerini yerine getirmek için birden fazla kişi benimserdi. Bu, İkizlerin insanlar arasında iletişim kurma ve çeşitli tiyatro rollerini oynama yeteneğine mükemmel bir şekilde uyar. Merkür genellikle kanatlı sandaletler ve bu havadar burcun havasına mükemmel şekilde uyan kanatlı bir şapka giymiş olarak tasvir edilir.

İkizler: Değişken Bir İşaret

Zodyak işaretleri üç “nitelik” olarak gruplandırılmıştır: ana, değişken ve sabit burçlar. İkizler değişken dört burçtan biridir. Bu işaretler her mevsim sona erer ve ilkbahar, yaz, sonbahar ve kışın öğrettiği zor dersleri öğrendiler. 

Değişken burçlar: İkizler, Başak , Yay ve Balık—Bütün güzel şeylerin bir sonu olduğunu ve onların görevinin herkesi mevsimlerin değişmesine hazırlamak olduğunu bilin. 

Değişken işaretler, biraz daha yaşlı ve daha akıllı olan zodyakın bağdaştırıcılarıdır. Değişim konusunda diğer burçlardan daha esnek ve rahattırlar, çeşitli durumlara uyum sağlamak için kendilerini “bukalemun” haline getirebilirler. 

Değişkenler aynı zamanda zodyakın editörleridir – paketi kazanan bir dokunuşla tamamlayanlar. 

Bir plan, bir ana burç tarafından ateşlenebilir, sabit bir işaret tarafından inşa edilebilir ve daha sonra değişken bir işaretin eleştirel gözüyle mükemmelleştirilebilir.

İkizler İnsanları: Nasıllar

İkizler insanları, kısa mesaj ve sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarına en tatlı haberleri ve olayları vermeye istekli, zeki ve hızlı zekalı kişiler olarak görünebilir. 

İkizler hızlı arabaları, modaya uygun kıyafetleri ve kurcalayabilecekleri her türlü tuhaf alet veya oyunu severler. 

İkizler insanlarının eğlencesinin (ve lanetinin) bir kısmı, hangi kişiliği deneyimleyeceğinizden asla tam olarak emin olamamanızdır. 

Hayat dolu, cezalandırıcı şakacı mı yoksa huysuz, kötü ruhlu eleştirmen mi olacak? Ama İkizlerin Elli Tonu’nu görmek istiyorsanız, hayatınızı heyecan verici şekillerde renklendirecekler!

Kurs Resmi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: