Küçülen Ay

Sosyal medyada paylaş

Ay fazı: Küçülen Ay
Ay burcu: Yengeç
Günün gezegeni: Jüpiter
Ay Burcu Elementi: Su

Bugünler bir nevi hasat zamanıdır. Bu dönemde ektiğimizi biçer, niyetimizin sonucunu görürüz. Şimdiye dek edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri etrafımıza aktarmak ihtiyacı içine girebiliriz. İnsanlara tecrübelerimizden yola çıkarak fikirler verebilir, onlara yol gösterebiliriz.

Duygusal iletişiminizin güçlü olduğu bugünlerde, iç dünyanız ile temasa geçerek, duygusal ihtiyaçlarınızın farkına varabilir, duygusal reaksiyonlarınızı fark ederek duygusal bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz.
Sezgileriniz güçlenebilir, algılama gücünüz artarken, gereksiz alınganlıklara ve gereksiz duygusal tepkilere dikkat etmelisiniz.
Beklentilere girmemeli, eski defterleri karıştırmamalısınız. Aileniz ile daha fazla ilgilenebilir, ihmal ettiğiniz ev işlerinizi bugünlerde halledebilirsiniz.

Kendinizi duygusal hassasiyetleriniz konusunda şifalandırabilir, meditasyon yapabilirsiniz. Bu günlerde sahiplenme, korunma, beslenme, ikili ilişkiler ve duygusal konular ön plana çıkabilir.

Mide hassasiyeti yaşayanlar bugünlerde mide yanmaları yaşayabileceği için, yediklerine dikkat etmeli, hafif yemekler yemeye özen göstermelidir.

Detoks başlamak için uygun günlerdesiniz.

Bugünlerde mide, mukoza, yumurtalık, rahim, vajina, meme, plevra, periton, lenf sistemi, göğüs kemiği ile ilgili ameliyatlardan kaçınmanız önerilir.

  • Diyete başlamak için mükemmel zaman. İştahınızın azalacağı ve daha hızlı kilo verebileceğiniz günlerdesiniz.
  • Kanama riskinin arttığı ve iyileşme hızının arttığı bu günlerde tıbbi operasyon ve ameliyatlar için uygun zaman.
  • Bugünlerde boyanan saçlar boyayı iyi emmediği için istenilen renk tonuna ulaşılamaz ve saç rengi çabuk solacağından saç boyamak için uygun zaman değil.
  • Bugünlerde yapılan manikür ve pedikür tırnaklarınızın zayıflamasına ve kolay kırılmasına neden olabileceğinden, manikür ve pedikür yapmak için uygun zaman değil.
  • Bronzlaşmak için uygun zaman değil, güneş çarpması, cilt kuruluğu gibi risklerin yüksek olduğu günlerdesiniz.
  • Yapraklı bitkileri ekmek için uygun zaman.
  • Bitkileri sulamak için uygun zaman.
  • Toprağın üzerinde yaşayan ve bitkilerin gövdesine ve yapraklarına zarar veren haşerelerden kurtulmak için uygun zaman
  • Çimlerinizin çabuk uzamasını istemiyorsanız çimlerinizi biçmek için iyi zaman.

Kurs Resmi

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: