Mart 2022 Akrep Burç Aylık Yorum

Senin için erken bir bahar ateşi patlaması mı, Akrep? 20 Mart’a kadar Balık’ta gezinen ışıltılı Güneş ve romantizm, cazibe ve yaratıcılıktan oluşan beşinci eviniz ile tutkunuz güçleniyor! Dünyanın geri kalanı biraz daha uzun süre kış uykusuna yatarken, çözülmüş ve spotları sallamaya hazırsınız, bu yüzden onlara istedikleri ve ihtiyaç duydukları performansı verin!

Kanepenin döşemesini de ısıtmayacağından değil Akrep. 6 Mart’ta aşk gezegenleri Venüs ve Mars, Kova’ya ve dördüncü evinize ortak bir göç yapacak. Güzelleştirici Venüs ve motive edici Mars burada birleştiğinde, herhangi bir dekorasyon, yenileme veya taşıma projesinin üstesinden gelmek için sabırsızlanacaksınız. Aileyi ve/veya oda arkadaşlarını eğlenceye dahil edin! 

Uyarı: Bu hassas ve duygusal gökyüzü altında, kalbinizi kollarınıza veya yeteneklerinizi Instagram’ın dünya sahnesine çıkarmadan önce herhangi bir karışık incelemeye hazır olduğunuzdan emin olun. Ayın geri kalanında, finansal yuva duygusal esnekliğinize kadar temellerinizi güçlendirmeye çalışın. 

Öz bakım ve destek yükleyin! Ve tarihler, tutku projesi üretkenlik patlamaları veya bu ay tüm bu Akrep ateşini nereye yönlendirirseniz, tanklarınızı yeniden doldurmak için aşağı inin. Gezegenlerin Mart ayı boyunca geri hareket etmesiyle, çok fazla kısıtlamanız veya sınırınız olmayacak… ama aynı zamanda kendi hızınızda ilerlemezseniz kolayca kaçak bir trene dönüşebilirsiniz.

Koç mevsimi ve resmi bahar ekinoksu 20 Mart’ta geldiğinde, ateşiniz düşmüş olacak. Güneş, sağlık ve organizasyonla ilgili altıncı evinizde dört haftalık projelerinizi ve planlarınızı şekillendirmeniz için size ilham verecek!

Balık mevsimi tutkuyu artırıyor

Seksi Akrep havanız intikamla geri döndü! Baharın resmi başlangıcını beklemenize gerek yok çünkü tüm ay boyunca yükselen sıcaklıkları hissedeceksiniz. Güneş Balık’ta ve 20 Mart’a kadar hayat dolu, göz alıcı beşinci eviniz ile tüm gözler üzerinizde olacak.

Hayatınıza daha fazla sevgi davet etmeye hazır mısınız? Aşk dolu hisler yükselirken bu üç haftadan en iyi şekilde yararlanın. Sadece “vitrin alışverişi” yapıyor olsanız bile, gönlünüzce flört edin. Hiçbir şey değilse bile, bilinçaltınıza gerçekten aşk havasında olduğunuz mesajını verecektir. Bu ateşlendi, güven ve yaratıcılık yayacaksınız. Büyük ifşa için hazır olduğunuzdan emin olana kadar sürecin tadını çıkarın.

Yine de bu, spot ışığının sizi aramayacağı anlamına gelmez. 2 Mart’ta, yılın tek Balık yeniayı, erken bahar ateşini ateşliyor. İster çekici, yeni bir aşka aşık olun, ister yaratıcı bir projenin heyecanına kapılıyor olun, tutku önümüzdeki birkaç hafta içinde sızmaya başlar. 

Romantizm veya sanatsal işbirlikçileri ararken etki alanınızı genişletin. 5 Mart’ta Güneş, şans, macera ve uzun mesafeli bağlantıların gezegeni olan bol miktarda Jüpiter ile yılda bir kez kavuşumunu (buluşmasını) gerçekleştirecek. “Mucizeler Günü” olarak adlandırılan bu günün, bazı astrologlar tarafından yılın en şanslı tarihlerinden biri olduğuna inanılıyor. Konfor bölgenizden çıkın ve bir şans alın.

3 Mart Mars-Pluto kavuşumu iletişimi yoğunlaştırıyor

Yeni aydan sonraki gün işler biraz daha… Akrep burcu. Ortak yöneticileriniz Mars ve Pluto, iki yıldır ilk kez nadir bir bağlantı kurarken, iletişim sektörünüzde birleşirken tamamen açık bir kitap olmaktan bir mola verin. Bugün herkes adil oynamıyor veya şeffaf değil, Akrep, bu yüzden aradığınız cevapları alamazsanız, onları biraz rahat bırakın. İnsanların kaçamaklarını çıldırtıcı bulsanız da, doğru bir cevap için zorlamak muhtemelen en iyi taktik değildir. Bunun yerine, ihtiyacınız olanı elde etmeye ve ardından bilgi arayışınızda stratejik olmaya odaklanın. 

Her şey başarısız olursa, o sinekleri her zaman balla yakalamayı deneyebilirsiniz. Neyse ki, barışı koruma görevlisi Venüs de bugün Mars ve Plüton ile kavuşumda ve karışıma bir miktar diplomasi getirmeye yardımcı oluyor (veya en azından yiğitçe çabalıyor). Tatlı dilli Venüs, herhangi bir gerilimi yumuşatmaya yardımcı olabilir. Hayal kırıklığına uğramış tepkilerinizi bir kenara bırakmak için elinizden gelenin en iyisini yapın veya daha da iyisi, o duruma gelmeden önce bir zeytin dalı ile atlayın.

18 Mart Başak dolunayı sosyal hayatınızı canlandırıyor

Kışa kapanma günleriniz bitti, Akrep – dışarı çıkıp biraz eğlenme zamanı! Mükemmel fırsat, 18 Mart’ta, Başak dolunayının sosyal on birinci evinizde parladığı zaman geliyor. Favori grubunuzla bir araya gelin veya gelecek vaat eden bir iş birliğine evet deyin. Sosyal medya oyununuz bu ay ışınları altında güçlüdür, bu nedenle platformunuzu kitle kaynak kullanımı veya sözcüğü yaymak için kullanın. Bir arkadaşlık çok önemli bir dönüm noktasına ulaştı mı? Farklı bir yöne gitmeye karar verebilir veya birbirinizle aynı sayfaya geri dönmenin yolları hakkında ciddi bir konuşma yapabilirsiniz. 

On birinci ev teknolojiyi yönetir, bu nedenle bir lansman veya dijital çıkış planlıyorsanız, bu siber sıçrama yapmak için harika bir gün. Bireysel hakları korumak için verileri “merkezi olmayan hale getirme” hareketini öğrenerek, gelişmekte olan dijital alanını keşfedeceksiniz. Konu kesinlikle ilginç bir tartışmaya veya tavşan deliği okumaya yol açabilir!

Koç sezonu 20 Mart bahar ekinoksunda başlıyor

20 Mart’ta odaklanmış Güneş Koç burcuna ve çalışkan altıncı evinize geçtiğinde, büyük bir profesyonel projede dörtnala ilerlemeye hazır olacaksınız. Koç, benzersiz “bu görevi başlatın” enerjisi getiriyor. Nereden başlayacağınızdan emin olamadığınız veya tüm parçaları yerine getirmediğiniz için erteliyorsanız, Koç’un liderliğini takip edin. Sadece buzu kırmanız gerekiyor, gerisi organik olarak akacak. 

Altıncı ev aynı zamanda sistemleri ve organizasyonu da yönetir, bu nedenle küçük (veya mega) bir dağınıklık görevi için biraz enerji tasarrufu yapın. Masanız, dizüstü bilgisayarınız ve eviniz düzenli ve temiz olduğunda daha iyi düşünürsünüz. Önemsiz şeyleri temizlemek için harcanan zaman, yakın geleceğinize yapılan bir yatırımdır. Bu yüzden yığınları seçmek ve atmak, geri dönüştürmek ve bağışlamak için bir saat buraya, bir saat oraya ayırın. 

Evde ve işte, NASIL çalıştığınızın somunlarını ve cıvatalarını inceleyin, gevşekliği bulun ve ortadan kaldırın! Akrep Takımının iyi yağlanmış bir makine gibi çalışmasını hedefleyin. Sağlık da altıncı evin alanıdır ve bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz! Kahve ve çörekler yasal bir yemek değil, Akrep. Diyetinizle temiz, yağsız ve yeşil beslenme zamanı. Gerçekten zevk aldığınız bir tür hareket veya egzersiz bulun ve haftanız yeniden inşa edin. Yarı maraton için antrenman yapmanıza gerek yok: Haftada bir dans dersi ve arada biraz esneme, başlamak için harika bir yerdir.

22 Mart Mars-Uranüs karesi ilişki gerilimi yaratıyor

22 Mart’ta, evinizdeki ve aile bölgenizdeki öfkeli Mars,   ilişki sektörünüzde değişken Uranüs ile gergin bir kareye kilitlenecek. Herkes kendini kapana kısılmış ve huysuz hissedebilir ve öfkeli bir Mars-Uranüs karesiyle, ani tepkileri önlemek zor olacaktır. Ünlü Akrep dikenlerinizden hiçbirini batırmamaya dikkat edin. Düşük bir darbe, onarılması ÇOK zaman alabilecek bir erimeyi tetikleyebilir. İnsanların sinirleri ve tepkileri geri dönüşü olmayan noktaya gelmeden ortak bir gündem bulmak için elinizden geleni yapın.

Kurs Resmi

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın