Sosyal medyada paylaş

Dibe doğru yuvarlanıyoruz! Dipten Zirveye
Bu ay, 20 Mart’a kadar Güneş Balık’ta ve samimi sekizinci evinizde hareket ederken iç gözlem sularında geziniyorsunuz. En son haber akışı öfkesi hakkında sohbet etmek, aklınızdan en uzak şey. 

Ayrıntılı bir projeye dalmakla veya karmaşık duyguları işlemekle çok meşgulsünüz. Bu seksi gökyüzünün altında baştan çıkarma için için yanıyor ve duygular yoğunlaşabiliyor. Kalabalıktan uzak özel zaman ayırın. 

Sekizinci ev ayrıca uzun vadeli serveti de yönetir, bu nedenle dikkatiniz bir ortak girişime veya yatırımlara dönebilir. Birleşmeyi resmileştirmenin zamanı geldi mi?

Aşk gezegenleri Mars ve Venüs’ün Kova burcuna geçiş yaptığı ve ayın geri kalanında yedinci ortaklık evinizi ısıttığı 6 Mart’tan itibaren ikili hakkında konuşmalar ısınabilir. Oğlak burcundaki uzun yolculuklarından ve idari ve sağlık bilincine sahip altıncı evinizden (19 Aralık’tan 29 Ocak’a kadar geri giden bir Venüs dahil) sonra, çoğu Aslan için hayat oldukça gösterişsiz geldi. 

Ay boyunca sıfır geri giden gezegenlerle -nadir görülen bir muamele- sizi geride tutabilecek tek şey zihniyetinizdir. 20 Mart’ta Koç sezonu geldiğinde, yıldızların hizmet verdiği bahar uyanışına hazır olacaksınız. Seyahat, eğitim ve girişimcilik girişimleri önümüzdeki dört hafta boyunca vurgulanacak. Mart bir aslan gibi gelmeyebilir, ama kesinlikle bir aslan gibi kükrüyor!

Gizlilik lütfen! Balık mevsimi samimiyet faktörünü artırıyor

Bir dakikalığına sahne ışıklarından sıyrıl, Aslan. 20 Mart’a kadar Güneş, Balık burcuna ve sizin mahremiyet arayan, odaklanmış sekizinci evinize bir aylık ziyaretini gerçekleştiriyor. Konsantrasyon gücünüz çok güçlüyken kendinizi şımartın; özellikle çok fazla ayrıntı içeren bir projede inanılmaz ilerleme kaydedebilirsiniz. 

İşler ilgi çekici bir artı bir ile ısınabilir ve kesintisiz bağlantı kurabilmek için Balık mevsiminde “Rahatsız Etmeyiniz-do not disturb” işaretini asmak isteyebilirsiniz. Uzun süreli çiftler için bu, daha derin bir duygusal düzeyde meşgul olmak için önemli bir zamandır. 

Tüm bu tahviller için yeni bir başlangıç, 10 Eylül’e kadar sürecek altı aylık bir döngüyü başlatan 2 Mart Balık yeni ayında geliyor. İster finansal ister kişisel olsun, herhangi bir ortak girişim, bu yeni ay yakınında ekstra bir destek alıyor. Kendine güvenen Güneş (hükümdarınız) yılda bir kez şanslı Jüpiter ile kavuşumunu (buluşmasını) yaptığında, etki 5 Mart’ta yoğunlaşıyor, Birçok astrolog bu tarihi yılın en şanslılarından biri olarak görüyor ve Mucizeler Günü olarak adlandırıyor.

Kendini savunmasız bırak Aslan, işler biraz kabalaşsa bile. Bu hassas konular, siz onlarla doğrudan ilgilenmediğiniz sürece size dırdır etmeyi bırakmayacak. İşin çok yoğun olduğu için insanların stresini sünger gibi çekebilirsin. Sakinleşmek ve iç sesinize uyum sağlamak için biraz sessiz dakikalar geçirmek için daha fazla nedeniniz olabilir.

Mars-Pluto kavuşumu 3 Mart’ta bir uyandırma çağrısı yapıyor

Birisi bu 3 Mart’ta kartlarını oldukça yakın tutuyor ve hatta kollarında bir as bile olabilir. Terleme,Aslan: Bunu aldın! Ancak bu sinirli yıldız haritasının altında, aynı şekilde gardınızı koruyun. Manipülatif Plüton, iki yılda bir gerçekleşen rekabetçi Mars ile rekabet ediyor. Her iki gezegen de gayretli Oğlak burcunda ve altıncı çalışma ve hizmet eviniz. Takımındaki birinin gizli bir ajandası mı var? Kendine hizmet eden veya sinsi davranışlara, özellikle de sıkı çalışmanız için kredi almaya çalışan birine dikkat edin.

Neyse ki, diplomatik Venüs de Oğlak burcunda, bu Mars-Pluto ittifakına deneyimli bir arabulucu gibi giriyor ve herkese iyi oynamayı hatırlatıyor. 

Altıncı ev aynı zamanda sağlık ve zindeliği de yönetir. Bu göksel üçlü iletişim ile, Mars ve Pluto’nun güdümlü olması sayesinde yanıtlamak isteyeceğiniz cesur bir sağlıklı yaşam uyandırma çağrısı alabilirsiniz. Bahar öncesi bir yaşam tarzı değişikliği yapmak için bu motivasyon patlamasını kullanın. Bisiklete binmek, yürümek veya iş için dışarı çıkmak istemenizi sağlayacak oldukça yeni antrenman kıyafetlerine yatırım yapın. Kendinizi yeşil ve temiz hissetmenize yardımcı olacak takviyeler veya yerel ürünlerle şımartın.

18 Mart Başak dolunayında para geliyor

18 Mart’ta, Başak dolunayının ikinci iş ve finans evinizi aydınlattığı cesur bir para anı geliyor. Bir teklif almayı düşünüyorsanız, bir iş değişikliğine hazırlanıyorsanız veya yeni bir proje üzerinde kafa yoruyorsanız, bu kendinden emin ay ışınları kendinizi savunmanız ve karar vermeniz için sizi cesaretlendirir. Gerçekler ve rakamlarla hazırlıklı olun, ardından büyük isteğinizi yapın! İkinci ev ayrıca günlük rutinleri de yönetir. Kötü bir alışkanlıktan kurtulmaya veya bahar eğitiminize birkaç gün erken başlamaya hazır mısınız? Bu dolunay size yola çıkmanız için enerji ve motivasyon veriyor. 

Koç sezonu 20 Mart bahar ekinoksunda başlıyor

Aslan ateşiniz geri döndü, bahar ekinoksunun yeniden dengelenmesi için tam zamanında! 20 Mart’ta Güneş Koç burcunda ve dokuzuncu genişleme evinizde parladığında, geçen ayın ağırlığı kalkar ve sizi daha yeşil otlaklar aramaya teşvik eder. 

Vahşi bir macera hayatının ne olabileceğini unuttuysanız, önümüzdeki ay size canlı bir hatırlatma sunuyor. Belki kurumsal ortamlarda iyileştirme atölyeleri yürütmek veya bir yemek kamyonu veya yemek blogu başlatmak gibi girişimci bir girişimde zar atacaksınız. 

Vizyoner tarafınızın oynamasına izin verin. En azından, olasılıkları ve potansiyellerini ortaya çıkarın. Birçoğunun peşinden gitmeseniz bile, bu yaratıcı alıştırmayı yapmak, aklınızı daha önce hiç düşünmediğiniz yeni yollara açabilir.

22 Mart Mars-Uranüs karesi güç mücadeleleri getirebilir

Ayrıca size yakın biriyle aranızı düzeltmeniz gerekebilir: bir meslektaşınız, müşteriniz veya romantik partneriniz. Ama dikkat, tırmanmasın!  22 Mart , ilişki evinizdeki öfkeli Mars ile kariyer bölgenizdeki uçucu Uranüs arasında yanıcı bir kare sunuyor. 

Birinin bencil veya haklı davranışı sizi zorlayabilir. Düşük titreşimli, ego odaklı bir düzeyde meşgul olmamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. İnsanlar streslidir ve her şekilde tepki verirler, bu yüzden tetiklenmeye başlarsanız çok dikkatli olun ve yeni bir sınır önerin ya da konuşmayı sonlandırın. Diva’yı kendin oynama isteğine karşı koy.

Kurs Resmi

İlgili Diğer Yazılar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: