Sosyal medyada paylaş

Ne istiyorsun Balık? Güneş 20 Mart’a kadar burcunuzu ziyaret ederken kendinize sormanız gereken en önemli soru budur.

Mart’ın ilk haftası, bu yıl SİZİN burcunuzdaki Balık yeni ayı ve geniş, maceracı Jüpiter sayesinde özellikle güçlüdür (Güneş ile tam bir buluşma gerçekleştiriyor- Mart 5). Mart’ı gerçek yeni yılınız olarak kabul edin, 28 Aralık 2021’de şanslı Jüpiter burcunuza süzülerek girdiğinden beri oluşan momentumu harekete geçirme zamanı.

Her şey hakkında yeni bir bakış açısına hazır mısınız? Derinlerden çıkıp deniz kızı sihrini ortaya çıkarmaya çağrıldığını hissediyorsan, bil ki dünya sabırsızlıkla bekliyor!

Ağın dışında zaman harcamayacağınız veya canlı hayal gücünüzün dış sınırlarını keşfetmeyeceğiniz anlamına gelmez. 6 Mart’ta Venüs ve Mars (aşk gezegenleri) Kova burcuna geçerek on ikinci fantezi ve şifa evinizde birleşirler. Venüs, 5 Nisan’a kadar ve Mars, 14 Nisan’a kadar burada, Oğlak ve sosyal on birinci evinizdeki uzun yürüyüşlerinden sonra gençleşmeniz için bir şans. 

Sanal olarak insanlarla birlikte olsanız da, hayat son birkaç aydır aktif. Artık grup taleplerinden uzaklaşabilir ve ruhunuzu besleyen yaratıcı veya manevi bir projeye dalabilirsiniz.

Kim bilir- 20 Mart’ta, Güneş Koç burcuna ve stabilize edici ikinci evinize geçtiğinde, bu fikirlerden birinden para kazanabilirsiniz. İlkbaharın verimli ve karlı bir başlangıcına ve 18 Mart’ta Başak dolunayında olası bir ortaklık fırsatına hazırlanın.

Ay boyunca sıfır geri giden gezegenlerle, gökyüzünde sizi hayallerinizden alıkoyan hiçbir şey yok. İlerlemek ve cesur bir risk almak için bu kısa pencereyi kullanın. Kendinizi ikinci kez tahmin etmeyin, Balık – şimdi yapın!

Balık mevsimi bir iyimserlik ve fırsat patlaması getiriyor

Doğum günün kutlu olsun! Güneş, 20 Mart’a kadar yıllık Balık ziyaretinin tadını çıkarıyor ve sizi baharın resmi olarak başlamasından bir ay önce kış uykusundan uyandırıyor. 

Kişisel bir görev veya tutku projesi hakkında gaza gelmeye hazırlanın. “Benim zamanım”- ve sizin doğum gününüz – bu yüzden SİZİN gündeminizi ilk sıraya koymaktan suçluluk duymayın. Güneş doğum gününüzde yıllık “güneş dönüşünü” yaptığında, önümüzdeki yıl için özel bir çizelge alırsınız; Hala büyük günü nerede geçireceğinizi bulmaya çalışıyorsunuz.

Gerçek doğum tarihiniz ne olursa olsun, yılın tek Balık yeniayının sizin “kişisel yeni yılınızı” işaretlediği ve altı aylık bir kişisel gelişim ve kendini keşfetme döngüsünü başlattığı 2 Mart’ta bir yenilenme patlaması yaşarsınız. 

Şimdi ve 10 Eylül Balık dolunayı arasında, adınızı (ve yeteneklerinizi) haritaya koyan bir hedef veya tutku projesi için istikrarlı bir şekilde çalışın.

Bir inanç sıçraması yapmanın zamanı geldi mi? Güneş ve bol Jüpiter’in yılda bir kez buluştuğu 5 Mart’tan daha iyi bir gün olamaz. “Mucizeler Günü” olarak adlandırılan yıllık Güneş-Jüpiter kavuşumunun, bazı astrologlar tarafından yılın en şanslı tarihlerinden biri olduğuna inanılıyor. 

Onu burcunuzda barındırmak (ki bu her 12 yılda bir gerçekleşir) cennetten bir hediyedir- boşa harcanmaması gereken bir hediyedir!

3 Mart Mars-Pluto kavuşumunda huzurunuzu koruyun

Alanınızı koruyun! 3 Mart’ta meslektaşlarınızın ve sosyal çevrenizdeki kişilerin yorum ve davranışlarından aşırı derecede etkilenebilirsiniz. 

Agresif Mars, ekip çalışması sektörünüzde gölgeli Pluto ile senkronize oluyor- sadece iki yılda bir olan bir şey – ve kendinizi biraz ince hissediyor olabilirsiniz. İnsanların söylediklerinin çoğunun, genellikle kendileri hakkında, ONLARIN duygularının bir yansıması veya yansıması olduğunu kendinize hatırlatın. 

Etrafınızı sizi seven ve arkanızı kollayan insanlarla çevreleyerek kendinize güveninizi artırın ve “o dedi-dedi”ye takılıp kalmaktan vazgeçin. Neyse ki, bu yılki Mars-Pluto buluşması, romantik ve diplomatik Venüs’ten bir konuk görünümüne sahip olacak. 

Herhangi bir pürüzlü kenarları düzeltebilmeli ya da işler çirkinleşmeden önce sohbeti tartışmalı alanlardan hızla uzaklaştırabilmelisiniz.

18 Mart Başak dolunayında dinamik ikililer oluşturun

18 Mart’ta, Başak dolunayı ilişkilerle ilgili yedinci evinizi aydınlatırken, ortaklıklar ön plana çıkıyor. Müreffeh bir ortaklığı resmileştirebilirsiniz. Ya da Sevgililer Günü sonrası bir nişan, bazı Balıklar için radarda olabilir veya tomurcuklanan bir iş bağlantısı, sözleşme imzalama aşamasına ilerleyebilir.

Diğer durumlarda, artık getiri sağlamayan bir taahhüdü KAPALI olarak adlandırabilirsiniz. İstifanızı teklif etmeden veya birini işten çıkarmadan önce, konuşup konuşamayacağınıza bakın. 

Analitik Başak (zodyakın tamir işareti) dümendeyken, bir çatlağı onarabilir veya ikiniz için de daha iyi olan yeni bir anlaşmaya varabilirsiniz. Denemeden asla bilemezsin.

Koç sezonu 20 Mart bahar ekinoksunda başlıyor

Topraklama enerjisi, 20 Mart’ta sizi rahatlatacak şekilde geliyor. Güneş, bir aylık Koç ziyaretine ve sizin pratik, güvenlik arayan ikinci evinize başlıyor. Basitleştir ve öncelik ver, Balık, özellikle enerjin dağılabileceğinden. İkinci ev kuralları iş ve paradır, bu nedenle bütçenizi hassaslaştırın, vergilerinizi bitirin. Bu merkezleme ve duyusal döngü, “küçük şeylerin” tadını çıkarmanıza yardımcı olur. Her seferinde bir adım atarak, dış dünya ne kadar kaotik olursa olsun, iç huzurun tadını çıkaracaksınız!

22 Mart Mars-Uranüs meydanında duygu yüklü konuşmalardan kaçının 

22 Mart’ta,   sisli on ikinci evinizdeki öfkeli Mars ile iletişim bölgenizdeki yıkıcı Uranüs arasındaki gergin kareye dikkat edin. Tartışmalar patlak verebilir, özellikle de herhangi bir eleştiri kokusuna karşı aşırı duyarlı olacağınız için. 

Mars-Uranüs karesinin altında, egolar ve öfkeler kol geziyor – ve ince derili bir saniyede, sizinle aşırı sert bir ton alan birine saldırabilirsiniz. Oraya gitme Balık: Alkışlarınız sandığınızdan daha fazla zarar verebilir. Eğer alçakta sallanırlarsa, yüksekte kal!

Kurs Resmi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: