Mart 2022 Boğa Burcuna Genel Bakış Aylık Burç Yorumları

tüm hakları ücretsizeğitimal web sitesine aittir.

Mürettebatınızla arayı kapatma zamanı mı? Kısıtlamalara rağmen, 20 Mart’a kadar Güneş Balık’ta ve on birinci aktivite evinizden geçerken sosyal hayatınız hareketli.

Yardımcı kişilerle tekrar iletişime geçin ve arkadaşlarınız arasında süper bağlayıcı rolü oynayın (iyi karma!). Şanslı Jüpiter Balık’ta da olduğu için cömertlik kesinlikle temettü ödeyecek. Arkanızı kollayan biriyle işbirliği yapmanın veya ekstra servetinizi paylaşmanın yollarını bulun. Jestini unutmayacaklar!

Manyetik Venüs (yöneticiniz) ve motive edici Mars, 6 Mart’ta Kova’ya yakınlaşıyor ve tüm ay boyunca kariyer alanınızı ısıtıyor. Sosyalleşmeniz yeni iş fırsatlarına veya liderliğinizi sergileme şansına yol açabilir. 

Burada canlı Venüs ile iş ve zevkin karıştırılmasına izin verilir (ve teşvik edilir). Tabii ki bunu güvenli ve mantıklı bir şekilde yapın – ancak Mart ayında geri giden gezegen YOKTUR, tam gaz devam etmek için nadir bir zamanınız var.

Buhardan bahsetmişken, bu ay uçucu Plüton ve Uranüs ile birkaç ateşli Mars’dan kaçınmanız gerekecek, çünkü egolar ve öfkeler çıldıracak. Ve Boğa burcu, 20 Mart’tan sonra, Güneş Koç burcuna ve bir ay boyunca güçten düşmüş onikinci evinize geçtiğinde, kendi enerjiniz biraz tükenebilir. 

Doğum gününüzden önce dinlenin ve Boğa sezonu 19 Nisan’da başlıyor. 

Balık mevsimi sosyal yönünüzü ateşler

Yolculuğa yalnız çıkmazsan daha uzağa ve daha hızlı gidebilir misin? Mart ayında, yıldızlar kocaman bir “evet!” ile cevap verirler.

Güneş, Balık burcunda kışı tamamlıyor ve 20 Mart’a kadar on birinci grup etkinliği eviniz, işbirlikçi ruhunuzu ateşliyor. Becerileri sizinkini tamamlayan ve her şeyden önce idealleri sizinkiyle uyumlu olan kişileri arayın

Sayılarda güç vardır Boğa, bu yüzden takım arkadaşlarını akıllıca seç. 2 Mart Balık yeni ayı, benzer düşünen bir grup insana katılma veya avangard bir kolektife alınma fırsatı sunuyor. 

On birinci ev teknolojiyi yönettiğinden, sizi daha da akraba ruhlara bağlayan yeni dijital yöntemler ve stratejiler benimseyebilirsiniz. 

Balık sezonu 2022, her 12 yılda bir gerçekleşen çok özel bir olaya sahiptir. Şanslı Jüpiter de 10 Mayıs’a kadar Balık burcunda ve 5 Mart’ta bu burçta Güneş ile tam bir buluşma yapacak. 

Mucizeler Günü olarak adlandırılan bu yıllık Güneş-Jüpiter kavuşumu, bazı astrologlar tarafından yılın en şanslı günlerinden biri olarak kabul edilir. İnsanları ve durumları cezbetmek için (hiç değilse) çok uğraşmanız gerekmeyecek olsa da, bu çığır açan yıldızlar, risk aldığınız için sizi bolca ödüllendirecek. 

Etkili bir gruba ulaşın, bir etkinliğe katılın ve mesajınızı sanal olarak yayın. Fırsat mı arıyorsunuz? Arkadaşlarınız arasında kitle kaynağı yapın ve bazı mucizevi sonuçların ortaya çıkmasını izleyin!

3 Mart Mars-Pluto kavuşumunda düşmanlarınızı tanıyın… ve onları iyi karşılayın

Pasif-agresif hala agresif, Boğa ve özellikle 3 Mart’ta dikkat birinin kötü davranışına katlanmak durumunda onları görmezden gelmek ya da sessizce direnmek ateşi körüklemekten başka bir işe yaramaz. 

Neyse ki, barışçıl Venüs aynı zamanda Mars ve Plüton ile kavuşum halinde. Burada en önemli olana odaklanın ve bunu başarmanın peşindeyken, nerede olduğunuzu onlara bildirmenin en diplomatik (ancak boyun eğmez) yolunu bulun. 

İstediğiniz vizyoner bir hedefiniz mi var? Bir Mars-Pluto karışımının dürtüsü ve iradesi, ona tekil bir odaklanma sağlayabilir. Suçlansanız da, bu amansız Boğa sürüşü, dikkatle yönlendirmeniz koşuluyla lehinize çalışabilir! Bu, bugün sadece bir ölümlü olarak yeteneklerinizi abartmanız muhtemel olduğundan, insanca çiğneyebileceğinizden fazlasını ısırmamak anlamına gelir.

18 Mart Başak dolunayı erken bahar ateşini ateşliyor

18 Mart’ta, Başak dolunayı, şöhret, tutku ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinizi aydınlattığında, ilgi odağı bir an geliyor. Yetenekleriniz fark edilebilir veya dikkat çeken yaratıcı bir atılımınız olabilir.  Kamuya açık varlığınızın cesur bir yenilenmesiyle kendinizi ortaya koyun.

Burç çarkının en romantik bölgesindeki Ay sizi aşk havasına sokabilir! Sevgililer Günü, umduğunuz size yakışır hisleri sağlayamadıysa, 18 Mart’ı dolunayı yenilenme tarihiniz yapın. 

Dolunay haritanızın bu şehvetli sektörüne ışık saçarken, kendinizi ekstra baharatlı hissedeceksiniz. Yine de dikkatli olun: Bu dramatik dolunayın altında güçlü duygular yükselebilir, o kadar dikkatli olun ki, kimseyi taleplerle veya divaneliklerle boğmamaya çalışın. 

Çocuklar 2022 dilek listenizde mi? Beşinci ev doğurganlığı yönetir ve doğurganlık setinin Boğaları için bu dolunay hamilelik getirebilir. 

Koç sezonu 20 Mart bahar ekinoksunda başlıyor

20 Mart’ta Güneş Koç burcuna ve dinlenme, şifa ve kapanışla ilgili on ikinci evinize kayıyor. Önümüzdeki dört haftayı, 19 Nisan’da Boğa (ve doğum günü) sezonu başlamadan önce, kalan projelerinizi bitirmek ve derin derin düşünmek için ayırın. O zamana kadar, sosyal sorumluluklarınızı geri alın ve daha akıcı bir tempo benimseyin. 

Duygularınız Koç mevsiminde özellikle ham olabilir, bu nedenle duygularınızı sıralamak için yapıcı yollar sıralayın. Toksik ilişkilere, sağlıksız alışkanlıklara ve gelecek yaşamınıza getirmek istemediğiniz hemen hemen her şeye elveda deyin.

22 Mart Mars-Uranüs karesinde kendinizi öne çıkarın

Otoritenizi esnetmenin zamanı geliyor, Boğa ve 22 Mart olabilir. Ama bunu ego yerine zarafetle yapmak zor olabilir!  O gün, yıldızlar Kova’daki küstah Mars ile kariyer bölgeniz ve burcunuzdaki uçucu Uranüs arasında sarsıcı bir  kare sunar. Bir şeyleri sarsma arzunuz, birkaç kişinin işlerin nasıl yapılması gerektiğine dair halihazırda yerleşik fikirleriyle çatışabilir. 

Yeni bir fikir mi sunuyorsunuz? Halihazırda mevcut olanı eleştirmek yerine, bu devrim niteliğindeki değişimin nasıl herkes için bir kazanç olabileceğini gösterin.

Uzaktan çalışıyorsanız, bir patron veya müşteriyle olan gerginlikler sizi kırılma noktasına itebilir… ve kırılmamak zor olacaktır. Kendi mükemmeliyetçi standartlarınızın şimdi biraz daha düşürülmesi gerekebilir. Kaliteden ödün vermeyin, ancak kendinize (ve çevrenizdeki herkese) biraz mola verin. Kanınızın kaynadığını fark ederseniz, uzaklaşın, biraz egzersiz yapın, rehberli bir meditasyon dinleyin. Ne pahasına olursa olsun!

Kurs Resmi

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın