Mart 2022 İkizler Burç Yorumu

Güç hamlelerini yap İkizler. Güneş, haritanızın en üstünde ilerliyor ve 20 Mart’a kadar Balık’ta ateşli bir iz bırakarak, kariyer ve prestijle ilgili onuncu evinizi ısıtıyor. Özellikle 10 Mayıs’a kadar Jüpiter bu bölgedeyken kış uykusuna yatmanın hiçbir anlamı yok – ve 5 Mart’ta Güneş ile tam bir hizalanma var.

Etrafınızdaki havayı hafifletmeye hazır olun, İkizler. Geçen Kasım’dan bu yana sizi derin düşüncelere daldıran yoğunluk, aşk gezegenleri Venüs ve Mars’ın Oğlak burcundaki uzun ikametlerini sonlandırdıkları 6 Mart’ta artıyor. 

Bu ikili, içsel, samimi sekizinci evinizden ayrılır ve Kova’ya taşınır ve geldiklerinde tam bir buluşma yapar. Kova sadece bir hava burcu değil (çok daha fazla havanız), aynı zamanda geniş fikirli dokuzuncu evinizi de yönetir. Bir aylık maceralar, büyüme ve seyahat etme, öğretme ve öğrenme fırsatlarına hazır olun. Bu daha doğru gibi!

Koç mevsimi 20 Mart bahar ekinoksuna geldiğinde sosyal hayatınız daha da hareketleniyor. Güneş, grup aktivite alanınızı ısıtırken, arkadaşlarınızla ve işbirlikçilerinizle yeniden bağlantı kurmaya hazırsınız. İkizler tarzı baharın dinamik ikililerine hazır olun!

Balık sezonu, hedeflerinizi öne ve merkeze koyar

Daha az bilinen bir tarafınız var, İkizler- ancak bu ay, Güneş’i ziyaret eden Balık ve 20 Mart’a kadar onuncu liderlik ve komuta eviniz sayesinde canlı bir gösteri yapabilir. 2 Mart Balık yeni ayı sayesinde. Büyük hedeflerinizi somut bir gerçeğe dönüştürebilir veya mevcut başarınıza daha fazla kalıcı güç verebilir misiniz? Oluşmakta olan büyük fikirlerden biri ana odak noktanız olabilir. 

Dikkatinizi dağıtan şeyleri ortadan kaldırın ve her gün hayalinizden biraz uzaklaşın. Balık sezonunun kalan bu üç haftasında büyük ilerleme kaydedebilirsiniz! 2 Mart yeni ayından 10 Eylül Balık dolunayına kadar bir yol haritası çizin. O zamana kadar önceliklerinizin neresinde olmak istersiniz? 

Onuncu ev akıl hocalarını yönetir. Size bir kapı açabilecek, iyi bağlantıları olan, etkili bir kişi var mı? Güneş ve bol Jüpiter’in yılda bir kez buluştuğu 5 Mart’ta onlara ulaşın. Mucizeler Günü olarak adlandırılan bu yıllık hizalanmanın, bazı astrologlar tarafından yılın en şanslı tarihlerinden biri olduğuna inanılıyor. 

Durum ne olursa olsun, cömert Jüpiter, risk aldığınız ve konfor alanınızdan çıktığınızda sizi ödüllendirir. Güçlü Güneş ile birleştiğinde, kendinize olan güveniniz ve her şeyi yapabilir tavrınız, çarpıcı bir kariyer zaferi veya daha önce hayal bile etmediğiniz bir fırsat getirebilir.

Onuncu ev erkekleri yönettiğinden, hayatınızdaki bir erkek çok önemli bir rol oynayabilir. Babanız veya baba figürü güçlü bir destekleyici güç olabilir. Yargılanacağınızdan veya ders alacağınızdan korksanız bile, yeni aya ve Mucizeler Günü’ne yaklaşın. Sonunda bilge tavsiyesi veya güçlendirilmiş bir bağlantı ile karşılaşma ihtimaliniz yüksek.

Mars-Pluto kavuşumu sizi bu 3 Mart’ta tam bir dinamo yapıyor

Tutkulu Mars ve karşı konulmaz Plüton’un güçlü bir birleşimi altında 3 Mart’ta YANGIN’dasınız – Oğlak burcunda ve yoğun ve erotik sekizinci evinizde! Bu iki oyun değiştirici, yalnızca iki yılda bir bağlantı kurar ve bağlantı kurduklarında, eşit derecede dönüşümsel ve yanıcı olabilir. 

Daha da sıcak? Aşk-mıknatıs (ve zenginlik-mıknatıs) Venüs de bugün bu buluşmada yer alıyor. Çekmeyi umduğunuz ne varsa -seks, para, güç- tezahür ettirmek için sizin olabilir.

İkizler, bu anahtar baştan çıkarıcıdır, ancak güçlerinizi bilinçli bir şekilde kullanmak için bir uyarı etiketi ile gelmesi GEREKİR. Hayranları, yatırımcıları ve süper hayranları çekmek zor olmayacak. 

Bu yüzden niyetiniz sadece keşfetmekse insanları yönlendirmemeye dikkat edin. Duygusal GPS’inizi takip edin ve ÇOK özel birine yönlendirilebilirsiniz. Güçlü bir iş ittifakı da ısınabilir. Pluto’nun gizli tarafını keşfedin ve tüm elinizi göstermek yerine hevesinizin birazını gizli tutun.

18 Mart Başak dolunayı ev ve aileyi aydınlatıyor

Köklerini Hatırla! Yıldızlar bu 18 Mart’ta bir ay ortası notu gönderiyor, çünkü Başak dolunayı eviniz ve ailenizle ilgili dördüncü evinizi aydınlatırken, odağınızı yeniden temellerinize -duygusal ve kişisel- veriyor. Ne olursa olsun senin için ortaya çıkan insanlar kimler? İster kan ister bağ olsun, bu destekleyici ve koşulsuz sevgi dolu insanlar, bölünmemiş ilginizi hak ediyor. Yılda bir kez gerçekleşen bu dolunay,  bağlantılarınızı beslemenizi hatırlatır. 

Kadınlar, anneler ve diğer kadın akrabalar dördüncü ev tarafından yönetilir ve bu ilişkilerden biri bugün ya da önümüzdeki iki hafta boyunca ilgi odağı olabilir. Gerginlik varsa, havayı temizleyin, ancak herkesin saygıyla dinlediği ve eşit konuşma şansına sahip olduğu temel kurallar belirlediğinizden emin olun.

Yeni bir adres veya yeni bir dekor planı mı arıyorsunuz? Dolunay, emlakçı (veya iç mimar) oynayabilir ve Pinterest’e layık hayallerinizin evini yaratmanıza yardımcı olabilir. Şu anda mobilyalarınızı sevmiyor musunuz? Büyüdüklerinizi bağışlayın veya satın ve kârı, dönüştüğünüz kişiye uyan bir his vibe ile değiştirmek için kullanın. Mevcut bütçenizde bu yoksa, yeni bir düzen ve yapılandırma eskiyi yeniden yeni hissettirebilir. Birkaç kurnaz youtube videosu, bir sandalyeyi yeniden döşemek veya ahşap bir dolabı canlı yeni bir renk tonu boyamak için cesaretinizi toplamanıza yardımcı olabilir. 

Koç sezonu 20 Mart bahar ekinoksunda başlıyor

Sosyal kıvılcımınız, 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna ve ağ kurmayla ilgili on birinci evinize geçtiğinde, bahar ekinoksunu “daha neşeli” bir olay haline getirdiğinde intikamla geri dönüyor. Yoğun, iş odaklı bir ayın ardından hayatınıza daha fazla denge getirerek bu mevsimsel denge anını kutlayın. 

Hayatınızı gerçekten zengin hissettiren insanlar, İkizler, bu yüzden ruh ekibinizle tekrar bağlantı kurun ve listeye yeni üyeler ekleyin! Önümüzdeki dört hafta içinde, muhtemelen sosyal bir neden veya avangart bir proje için işbirliği teklifleri gelebilir. Bir köyü başarıya götürecek çığır açan bir fikriniz varsa, becerileri sizinkileri tamamlayan bazı akraba ruhlarla bağlantı kurun. Bir grup zaferi çok daha tatmin edici olacak ve oraya ulaşma süreci çok daha eğlenceli olacak. 

22 Mart Mars-Uranüs karesine atlamadan önce düşünün

22 Mart’ta gökyüzü, Kova’da bulunan öfkeli Mars ve huzursuz dokuzuncu eviniz ile on ikinci inkar ve yanılgı evinizdeki yıkıcı Uranüs arasında gergin bir kareye hizmet ediyor. Neyin gerçek neyin sahte olduğunu belirlemek bugün sizi tamamen bunaltabilir ve net bir karar verememenin stresi sizi hayal kırıklığının eşiğine getirebilir.

İkizler, sen yetenekli bir hikaye anlatıcısın, ama bu yeteneğin dezavantajı, uzun bir hikayeyi o kadar inandırıcı bir şekilde çevirebilmen ki, SEN bile buna inanmaya başlayabilirsin. Ayrıca, belirli bir durumun olası tehlikelerini en aza indirgemek, amaçladığınızdan fazlasını ortaya çıkarmak veya kendinizi riskli bir duruma sokmak için cazip olabilirsiniz. Takıntılı bir şekilde bir sonraki hamlelerinizi anlamaya çalışıyorsanız, sürecinizi yönlendirmek için bazı ilahi müdahalelere – işaretler, tesadüfler, semboller – izin verin. Biraz “woow” aslında büyük bir fark yaratabilir. Günlük tutun, bir vizyon panosu oluşturun, meditasyon yapın… bu şekilde size hangi buluşların gerçekten gelebileceğini asla bilemezsiniz.

Uyarıyı iptal edin! Bu uçucu kozmik çatışma altında, açık sözlü yorumunuz sağır gibi görünebilir. Bugün ne kadar öfkeli ve haklı olarak öfkelenmiş olursanız olun, fikirlerinizin nasıl yorumlanabileceğini düşünmeden “gönder” ya da “yayınla” düğmesine basmayın. Hiç bir şey söylememek (ve üzerinde uyumak) tek bir kaba yorumun güvenilirliğinizi düşürmesine izin vermekten daha iyidir.

Kurs Resmi

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın