Mart 2022 Koç Burç Yorumları Aylık Burçlar

Kolay gelsin, Koç. Güneş Balık’ta ve 20 Mart’a kadar dinlenme, kapanış ve duygusal işlemle ilgili on ikinci eviniz ile kendinizi hızlandırmanız gerekecek. ‘Güneşin etrafında başka bir geziyi tamamlarken hissetme, iyileşme ve tefekkür mevsimi. 

Bu, yıllık kişisel düşünce döneminizdir, doğum günü mevsiminizden önce gelen bir temizleme döngüsüdür. 

Gevşerken, bir sonraki adımda ne istediğinizle ilgili bazı büyük aydınlanmalara hazır olun. Nisan sonuna kadar sıfır geri giden gezegenlerle (tatlı bir rahatlama!), son birkaç ayın kısıtlamaları nihayet kalktı. Bu, sezginizin ve tezahür eden süper güçlerinizin normal hızlarına geri dönmesi gerektiği anlamına gelir. 

Aşk gezegenleri Venüs ve Mars, tüm yıl boyunca ağır Oğlak burcunda ve ciddi onuncu evinizde ilerliyorlar. 6 Mart’ta her ikisi de Kova’ya ve arkadaş canlısı, sosyal on birinci evinize taşınacak ve hayatı ÇOK daha eğlenceli hale getirecek. 

Yöneticiniz Mars, bu ay uçucu Uranüs ve Pluto ile birkaç itişme yaşayacak olsa da, en azından sorunlar açığa çıkacak. Koç sezonu 20 Mart’ta başladığında, şimdiden yeni bir bakış açısına ve umutlu bir bakış açısına sahip olmalısınız. 

Balık mevsimi, kışa iyileştirici ve yaratıcı bir son getiriyor

Güneş, 20 Mart’a kadar Balık burcuna ve sizin dinlendirici, şifalı onikinci evinize bir aylık ziyaretini gerçekleştiriyor. Sosyal kasırgaya bir ara verin ve ilkbahardan önce kış uykusuna yatın – ve doğum gününüz – resmi olarak başlar. 

Bu, yeni bir şeye başlamak yerine yarım kalmış işleri bitirme zamanıdır. Hayal gücünüz ve sezgileriniz yüksek olacak ve ayar yapabilmek için çok fazla kesintiye ihtiyacınız olacak. Takviminizi esnek tutun ve kendinize fazladan rezervasyon yaptırmayın.

2 Mart’ta, yıllık Balık yeniayı, manevi ve sanatsal girişimlere kapı açar. Kapanışla ilgili on ikinci evinizde yeni başlangıçlarla dolu yeni bir ayı ağırlamak biraz paradokstur. Ama bitişler de başlangıç ​​olabilir. Bir duruma hakim olduğunuzda ve kontrol yanılsamasından vazgeçtiğinizde, büyüleyici yeni seçenekler ortaya çıkabilir. 

Bu yıl Balık sezonu özel bir bükülme ile geliyor. Şanslı Jüpiter de 10 Mayıs’a kadar Balık burcunda, sadece 12 yılda bir gerçekleşen bir iyileşme döngüsü. 

5 Mart’ta Jüpiter, Güneş’le tam bir bağlantı kuracak ve sizi büyük resmi görme yeteneğiyle kuşatacak. “Mucizeler Günü” olarak adlandırılan bu yıllık Güneş-Jüpiter kavuşumunun, bazı astrologlar tarafından yılın en şanslı günlerinden biri olduğuna inanılıyor. 

En azından, risk almak ve tanıdık olandan uzaklaşmak için bir gün. Şansınız varsa, özellikle Güneş ve Jüpiter haritanızın en mistik bölgesine park etmişken fırsatları çekmeye hazırsınız!

3 Mart Mars-Pluto kavuşumu güç mücadelelerine yol açıyor

Her zaman kazanmanız gerekmez, Koç, ancak 3 Mart’ta, güç tetiği çeken bir otorite figürü, onu görmezden gelmeye devam etmeniz için işleri bir adım öteye götürebilir. 

Bugün, daha agresif gezegenlerden ikisi, ateşli Mars ve manipülatif Pluto, onuncu kariyer, itibar ve liderlik evinizde birleşiyor. Bu kafa oyunlarını kim oynuyorsa etkisiz hale getirilmesi gerekiyor, bu yüzden bunu onların seviyesine düşmeden yapmanın bir yolunu bulun. 

Sizinle aynı fikirde olan insanların desteğini toplamak isteyebilirsiniz, ardından bu hileciye birleşik bir cephe olarak yaklaşabilirsiniz.

Terfi almak mı yoksa hedeflerinizden biriyle bitiş çizgisini aşmak mı istiyorsunuz? İrade gücünüz ve sürüşünüz benzersiz olacak. Sadece bu acımasız kozmik kombinasyon altında bu konuda sık boğaz olmadığından emin ol. 

Kurgusal satranç şampiyonu Beth Harmon kadar stratejik olun. Diplomatik Venüs ayrıca Mars ve Pluto’yu bir araya getirdiğinde, bu büyük dönüm noktasını süreçte kimseyi ezmeden gerçekten geçebilirsiniz

18 Mart Başak dolunayı, fitness ve bahar temizliği planlarınızı başlatır

Sağlıklı yaşam vagonuna geri dön, Koç! 18 Mart’ta Başak dolunayı, yoğun, sağlıklı ve görev odaklı altıncı evinizi aydınlatıyor. Pandemi sırasında çok fazla ne biriktirdiniz? Yılda bir görülen bu an, kendisini utandıracak destansı bir temizliğe ilham verebilir. 

Ama güzelleştirmek için yalvaran sadece dolaplarınız değil. Yeme alışkanlıklarınızı ve egzersizlerinizi yenilemeye ne dersiniz? 

Burada bir yargı yok, ancak bahara (ve Koç mevsimine) birkaç gün kala bu dolunay, rafine unları ve şekerleri azaltmanıza veya rutininize tekrar düzenli kardiyo eklemeye başlamanıza yardımcı olarak bahar eğitim planlarınızı harekete geçirebilir.

İç ses “ama ben çok meşgulüm” ise, o zaman dış kaynak kullanma zamanı! Neyse ki, altıncı ev çalışanları ve yardımsever insanları yönetir. Bu doğal yetkilendirme becerileri üzerinde çalışın ve Koç Takımını birkaç yetenekli uzman ve yetenekli grupla yükseltin. 

Bazı bilinçli zamanlama ayarlamaları, takviminizin eksik olduğu boşlukları da geri alacaktır. Bu açık yuvaları önce kişisel bakımla doldurun. Otobüsü başkaları için sürmeden önce kendi depona yakıt koymalısın.

Koç sezonu 20 Mart bahar ekinoksunda başlıyor

Ve… geri döndün! 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçtiğinde, kozmik ilgi odağı bir kez daha SİZİN üzerinde, tam istediğiniz gibi. Şimdi bu, geride bırakabileceğimiz bir bahar ekinoksu yeniden dengelemesi. Jüpiter’in varlığıyla güçlendirilen Balık mevsiminin uykulu titreşimlerinden kurtulun ve tutkunuzun yol göstermesine izin verin. Girişimci bir girişim veya solo yaratıcı bir proje için bir plana dalın. Işığınızı meşhur bir çalının altında saklıyorsanız, liderliği ele alın ve neyin peşinde olduğunuzu paylaşmaya başlayın. Unutma: Parladığında, başkalarına da aynısını yapma izni verirsin.

22 Mart Mars-Uranüs karesi asi yönünüzü ortaya çıkarıyor

Bir bahar uyanışı hakkında konuşun – ve mutlaka nazik bir uyanış değil. 22 Mart’ta gökyüzü, küstah Mars (yöneticiniz) ve uçucu Uranüs arasında sarsıcı bir kare sunuyor. Kendinizi özgürlük ve güvenlik için düello talepleri arasında veya bir grubun ihtiyaçları ile kendi kişisel (ve finansal) gereksinimleriniz arasında parçalanmış halde bulabilirsiniz. 

Koç için başkalarıyla iyi oynamak hiçbir zaman anında kolay değildir çünkü sen zodyakın yalnız yıldızısın. Bugün, bu çok fazla sürtünmeye neden olabilir.

Burada sahneyi kurmamıza izin verin, Koç: Mars Kova’da ve sosyal, işbirlikçi on birinci evinizdeyken Uranüs Boğa’da ve günlük gelir bölgenizde. Uranüs son teslim tarihlerini ve bütçeleri gözetlerken, grubun ışıltılı rüyalarına soğuk su dökerken bile Mars her şeyin demokratik olmasını istiyor. 

Bir projenin izlediği gerçekçi olmayan (ve pervasız) yönü savunmaya devam etmeli misiniz? Yoksa herkes gaz pedalına basarken, aklın istenmeyen sesi olmaya ve frene basmaya gönüllü müsünüz?

Uzaktan çalışıyorsanız, ekiple işler gerginleşebilir. Ayrıca kendinizi kafese kapatılmış veya klostrofobik hissedebilir, internette bir sürü para harcayarak veya kavga ederek kendinizi sakinleştirmeye yönelebilirsiniz. Kendinizi bu başa çıkma mekanizmalarının eylemi içinde yakalayın ve enerjinizi daha üretken bir şeye yönlendirin. 

Çevrimiçi varlığınızı güncelleyin; biraz temiz hava almak için dışarı çıkın. Kış ve pandemik kısıtlamaların birleşiminden dolayı sosyal hayatınızdaki yenilik eksikliğinden bıktıysanız (sizi suçlamıyoruz!), bu öfkeyi vücudunuzdan size katkı olacak kanallara yaymanın bir yolunu bulun. 

İyi bir antrenman, hatta bir grup fitness dersi bile, günümüzün sinir bozucu görünümüyle başa çıkmak için yeterince dengeli hissetmenize yardımcı olabilir.

Kurs Resmi

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın