Mart 2022 Yay Burç Yorumu

Yavaş ol, Yay. Güneş, 20 Mart’a kadar Balık burcunda ve evinizin dördüncü evinde, beslenme ve yansıma için çağrı yapıyor. “Harekete geç” işaretiniz ateşli eğilimindedir, ancak yılda bir kez yıldızlar dinlenme süresini zorunlu kılar. 

Yuvanızı bir sığınak gibi hissettirirken veya en sevdiğiniz akış dizisinde aşırıya kaçarken evde boş zamanın tadını çıkarın. Dünyayı biraz kapatın (suçluluk yok!) ve öz bakımınıza odaklanın. Anneniz, bir çocuk veya bir anne figürü, ayın ilk üç haftasındaki olaylarda kilit rol oynayabilir.

Sosyal hayatınıza yenilenmeye hazır mısınız? “Hangi sosyal hayat?” diyorsanız. Sürpriz değil. 

Giden Venüs, 5 Kasım’dan bu yana Oğlak burcunda ve ikinci iş ve para eviniz, iş ve zevki biraz ÇOK kolayca karıştırıyor. Aktivatör Mars da 24 Ocak’tan beri Oğlak burcunda, gelirinizi artırıyor ama aynı zamanda profesyonel ateşinize çok fazla demir koyuyor. Tüm yıl boyunca ara vermediyseniz, suçlular olarak bu kozmik ikiliyi işaret edebilirsiniz. 

Gelgitlerin dönüşünü izleyin: 6 Mart’ta Venüs ve Mars birlikte vites değiştiriyor Kova’ya ve üçüncü topluluk ve iletişim evinize. 

Gelgitlerin bu dönüşü, teşvik edici sohbetler, aha fikirler ve cazip davetler getirecek. (Güvenle) katılabileceğiniz herkese “evet”. Venüs ve Mars romantizm gezegenleri olduğundan, yerel olarak aşkı bulabilir veya bir arkadaşınızla uçan şaşırtıcı kıvılcımları deneyimleyebilirsiniz. 

Karşılıklı bir temas sizi biriyle tanıştırabilir veya sadece flörtöz, hareketli tarafınızın dönüşünü hissedebilirsiniz. Bu ay geri giden gezegenlerin sıfır olmasıyla, sizi (herhangi bir şey varsa) geride tutan fazla bir şey olmayacak!

20 Mart’ta, Güneş Koç burcuna ve romantizm ve yaratıcılıkla dolu beşinci evinize girerken bahar tutkulu bir başlangıç ​​yapacak. 

Bu sosyal bölgede eşleştirilmiş aşk gezegenleri ile bazı yeni flört arkadaşlıklar çekebilirsiniz (olası faydalarla). Ama orada ne olursa olsun, hayat yeniden dinamik ve eğlenceli olmaya başlayacak. Hazırda bekletme resmi olarak bitti!

Balık mevsiminde ana üsse katılın

O darmadağın köşeden veya şimdi gözlerinizi rahatsız eden “yılın rengi” duvarından bıktınız mı? Mart ayının ilk üç haftası senin için resmi “ev geliştirme” zamanı. 20 Mart’a kadar Güneş Balık burcundayken ve dördüncü eviniz 20 Mart’a kadar, evinizi düzene sokmakla meşgul olun. 

2 Mart Balık yeni ayı, herhangi bir aile planlaması, iç tasarım projesine başlamak ve hatta yeni bir adres aramak için ideal bir tarihtir.

Yeni bir yemek masası veya kanepe masrafını haklı çıkarmak için mücadele mi ediyorsunuz? 

Şanslı Jüpiter -10 Mayıs’a kadar Balık burcunda dönerek evinizi bir fikir ve ilham merkezine dönüştüreceğinden, muhtemelen önümüzdeki birkaç ay boyunca Yay’dan iyi bir şekilde yararlanacaksınız. 

Ve 5 Mart’ta Güneş ve bol Jüpiter yılda bir kez buluşmalarını, temelinizi güçlendirmek için altın bir an yapacak. Yaşam durumunuzdan yuvanıza ve duygusal esnekliğinize, bu yıllık Güneş-Jüpiter kavuşumu, kişisel yaşamınıza bir mega doz sihir getiriyor. 

Bir kadın (veya bir grup kadın) başarınızda özellikle etkili olabilir. 

“Mucizeler Günü olan Güneş-Jüpiter kavuşumu, bazı astrologlar tarafından yılın en şanslı tarihlerinden biri olarak kabul ediliyor. İşin püf noktası şu, Yay: aşırı hıza geçerek bunları tezahür ettiremezsiniz. Rahat, besleyici ve alıcı bir durum, fırsatları yolunuza çekecektir (ister inanın ister inanmayın). Bu, her zamanki gibi yapabileceğiniz doğanıza aykırı olabilir, ancak evrenin ayrıntıları ele aldığına güvenin ve neyin aktığını izleyin. 

Evinizi ve çalışma alanınızı düzenleyin ve güzelleştirin. Rahat, güzel bir alan sizin için bir enerji alanıdır, yüksek enerjili ödülleri çekecek bir enerji alanıdır.

Yani… daha azını yaparak daha fazlasını yap, Yay! Kışın son resmi ayı için evde rahat edebilir, kitap okuyabilir, dizileri takip edebilir ve fritöz tariflerini deneyebilirsiniz. 

Rutininize biraz öz bakım ekleyin veya sadece yavaşlayın ve programınızı gevşek tutun. Yaratıcılığınız aşırı hızlanır, bu yüzden onu bir dekorasyon projesine yönlendirin. Kadınlar Balık mevsiminde önemli bir rol oynamaktadır. Ailenizle ve onları besleyen arkadaşlarınızla biraz boş zamanın tadını çıkarmak için görevlerinizden uzaklaşın. Annenle ya da bir anne figürüyle geçirdiğin zaman özellikle onarıcı olacak.

Mars-Venüs-Pluto kavuşumu 3 Mart’ta gelirinizi artırıyor

Odaklandığınız şey genişler, Yay. Peki, hayatında daha çok ne istiyorsun? Bugün, aksiyon gezegeni Mars, kariyer ve finansla ilgili ikinci evinizde dönüştürücü Plüton ile bir araya geliyor ve para manyetize edici kudretinizi güçlendiriyor. 

Neyi tezahür ettirmek istediğinizi netleştirerek ve görselleştirerek, kendi alt çizginizi yükseltmek için çekim yasasına dokunabilirsiniz. Hizmetlerinizi maddi olarak değerinden düşüğe vermeyin.

Her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için banka hesap özetlerinize göz atmak için iyi bir gün. 

Manyetik, sosyal Venüs ayrıca Mars ve Pluto’yu birleştirir, bir etkinliğe katılmak veya gelecek vaat eden bir temasa ulaşmak bir fırsat verebilir. Onu da ileri öde! Işıltılı kişiliğinizi kullanın ve süper bağlayıcı oynayın. Potansiyel bir iş eşleşmesi olan iki muhteşem arkadaşınızı tanıtarak karmik puanlar ve sosyal itibar kazanacaksınız.

18 Mart Başak dolunayı bir kariyer zirvesidir

Balık mevsimi hala ev sahibi modunda olabilir, ancak yılın tek Başak yeni ayının onuncu kariyer ve başarı evinize ışınlandığı 18 Mart’ta kürklü terliklere başlamak isteyeceksiniz. 

Güç hareketlerinizi buna göre çizin. Size liderlik rolü teklif edilebilir veya son altı aydaki sıkı çalışmanız için tanınabilirsiniz. Övgüleri getirin ve istediğiniz fiyatı yükseltin. Bir ödeme veya statü artışına hazır değilseniz, oraya ulaşmak için ne gerekir? 

Hedeflerinizi yeniden ayarlamak için zaman ayırın ve günlük eylemlerinizin sizi o pirinç halkaya yaklaştırdığından emin olun. Yay burcunun daha fazlasının iştahı vardır, ancak Başak dolunayı, odağınızı bir sonraki GERÇEKTEN istediğiniz şeye daraltmanızı hatırlatır.

Koç sezonu 20 Mart bahar ekinoksunda başlıyor

Yaşam sevinciniz, 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcunda parlayıp, bir ay boyunca eğlenceli ve tutkulu beşinci evinizi ısıttığı zaman intikamla geri dönüyor. Bahar ateşini getirin! O münzevi Balık mevsimi havasını üzerinizden atın, seksi bir şeyler giyin ve birkaç göz alıcı gecenin tadını çıkarın. Yaratıcı bir projeye dalın ve bu süreçte işler biraz karışsa bile eğlenmenize izin verin.

22 Mart Mars-Uranüs meydanında öfkenizi izleyin

Dilini ısır – sert, Yay. 22 Mart’ta küstah Mars ve öfkeli Uranüs zorlu bir  kareye kilitleniyor ve yanıcı enerjiyi artırıyor. Bu değişken gökyüzü altında, iletişim evinizdeki Mars ve kritik altıncı evinizdeki Uranüs, keskin fikirleriniz, özellikle de istenmeyen fikirleriniz için misafirperver bir zemin olmayacak. Birinin fikirlerini boşa çıkarmadan önce, planlarında delik açmadan önce onları dinleyin. Stres, muhtemelen titiz çizginizi güçlendiriyor veya sigortanızı kısaltıyor ve sabırsız bir Mars-Uranüs birleşimi sadece onu daha da kötüleştiriyor. Bugün kendiniz geri bildirim veya eleştiriye pek açık olmayacaksınız. Yardımcı olabilirseniz, herhangi bir değerlendirmeyi durdurun. Birikmiş enerjiyi vücudunuzdan atmak için biraz egzersiz yapın veya doğaya çıkın (zorunlu tüm güvenlik önlemlerini alarak).

Kurs Resmi

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın