NASIL YAVAŞLANACAĞINI ÖĞRENMEK- MANYETİZMA, AÇIKLIK, AKIŞ, DONUKLUK 15.KAPI

NASIL YAVAŞLANACAĞINI ÖĞRENMEK- MANYETİZMA, AÇIKLIK, AKIŞ, DONUKLUK 15.KAPI

19 Haziran – 24 Haziran tarihleri arasında 15.gen anahtarı aktif olacaktır.

“Modern insanlığın karşılaştığı en büyük zorluklardan biri nasıl yavaşlanacağını öğrenmektir.”

Donukluğun Gölgesi olarak da bilinen 15. Gen Anahtarı, insanın hayattan sıkılma veya ilham almama deneyimiyle ilgilidir. Bu, Dante’nin aynı kalıpların sonsuza dek tekrarlandığı cehennem tasvirine benzer şekilde, tekrarlanan bir döngüde sıkışıp kalmak gibidir. Yaşamın tekrarlanan ritimlerine rağmen insanlar, öz-yansıtmalı farkındalığımız nedeniyle donukluğu algılama konusunda eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Bu tutum deneyimlerimizi etkiler çünkü iki kişi aynı durumu tutumlarına göre farklı yorumlayabilir.

Donukluk, ruh halimiz kötü hissettiğinde ortaya çıkar ve çoğunlukla hava durumu gibi dış faktörlerden etkilenir. Bununla birlikte, donukluk doğası gereği olumsuz değildir; kutupluluğun veya heyecanın eksikliğidir. Bunu anlamak, her gölge halin içinde ilahi bir armağan bulunduğunu görmemize yardımcı olur. Hayatın sıradanlığını direnmeden kabul etmek gerçek doyuma yol açar.

15.ANAHTAR HEDİYESİ MANYETİZMA

15.gen anahtarının hediyesine manyetizma denir ve bu, dünyanın kalp atışıyla güçlü bir bağlantı gibidir. Bu gen anahtarı, tüm canlıların doğal ritmi olan Schuman Rezonansına uyum sağlamamıza yardımcı olur. Bu ritimle senkronize olduğumuzda kendimizi daha canlı ve enerjik hissederiz.

Bugün bizim için en büyük zorluklardan biri, yavaşlamayı ve yaşamın doğal hızını takdir etmeyi öğrenmektir. Dünya kendi yavaş, sabit hızında hareket eder ve buna bağlandığımızda daha manyetik hale geliriz. Bu, iyi şeyleri çaba harcamadan hayatımıza çektiğimiz anlamına gelir.

Bu armağanı somutlaştıran insanların özel bir varlığı vardır; hayat ve sevgi yayarlar. Doğaya ve tüm canlılara derinden bağlılar ve yaşam çeşitliliğine saygı duyuyorlar.

Bu hediyenin asıl güzel tarafı sıradan olana olan takdiridir. Basit şeylerde cenneti bulmak ve günlük yaşamdaki sihri görmekle ilgilidir. Bu hediye sayesinde en sıradan görevler bile büyüme ve dönüşüm fırsatlarına dönüşebilir.

15.ANAHTARIN BİLGELİĞİ ÇİÇEKLENME

15.gen anahtarının bilgeliğine çiçeklenme adı verilir, bu da çiçeğe dönüşmek anlamına gelir. Bu, bir kişinin aynı anda birçok yöne çiçek açtığı, katlanarak büyüyen bir büyüme ve genişleme süreci gibidir. Birisi bunu deneyimlediğinde, aynı anda sayısız çiçek açan bir ağaç gibi olur.

Bu bilgelik, zorlanamayan veya kontrol edilemeyen, kendiliğinden ve öngörülemeyen bir durumdur. Zihin tamamen kontrolü bırakıp doğanın organik ritimlerine teslim olduğunda ortaya çıkar. Birisi çiçeklenmeyi temsil ettiğinde, karşı konulmaz bir canlılık ve canlılık yayar.

Bu bilgeliği tezahür ettiren insanlar sürekli olarak büyüyor, keşfediyor ve hayatın birçok deneyiminden keyif alıyorlar. Sınırsız bir enerjiye ve yaşama coşkusuna sahiptirler, yeni olasılıklara her zaman açıktırlar. Bu, bilincin daha yüksek bir evrimine yol açan, tüm yaşam formlarında meydana gelen aydınlanmanın patlayıcı zincirleme reaksiyonunun bir aynasıdır.

  1. Gen Anahtarı/Heksagram ~Dünyanın altına gizlenmiş alçakgönüllülük dağı- Toprak Ana’nın rahminde tutulan çiçek açan kalbi yavaşça ortaya çıkarın

Telkin Cümleleri;
” Potansiyelim sonsuzdur ve ilgi alanlarımın çeşitliliği tükenmez.”
Doğanın güven, teslimiyet ve çocuksu haz gerektiren kendi vahşi, organik ritimlerini takip ediyorum.
Hayatım insanlığa daha fazla büyüklük getiriyor.
Çalışmam dünyaya fayda sağlıyor
Doğal ritimlerimle dans ediyorum
Herkesin benzersizliğini ve ritmini koşulsuz kabul ediyorum
Doğanın, akışın, hayvanların ve elementallerin enerjisini kucaklıyorum
Hayatın akışına teslim oluyorum.

“Aydınlanma hiçbir zaman tek bir kişinin başına gelmez, belirli bir zaman diliminde art arda nesiller arasında atlar.”

Melek Öztürk

Kitaplarıma Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ..

Share this content:


Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir Cevap Yazın

Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin