1 Yaşam Yolu Sayılarla Aşk ve İlişkiler

1 Yaşam Yolu

Bu kişinin sorumluluğu alması gerekiyor! 1 yaşam yolu asla ne yapacağının söylenmesini istemez. Size ne istediklerini söylemelerine izin verin, çünkü kendi kararlarını verdiklerini bilmeleri gerekir. Bunları değiştirmeye veya düzeltmeye çalışmayın. Bağımsızlık ihtiyaçları güçlüdür; bu onların yaşam amacı için gereklidir.

Bu onların sevimli ve sevecen olamayacakları anlamına gelmez, öyleler! Aslında, sihirli ellere sahip oldukları biliniyor, bu yüzden harika masajlar yapabilirler.
Bir şey yapmalarını istiyorsanız hemen çıkıp doğrudan söyleyin- ima yok. Somurtkan davranmayın ve fark edeceklerini ummayın. Doğrudan net olun. İstediğini söylüyor ve söylediklerini kastediyorsan, onların dilinden konuşuyorsun!

1 Yaşam Yolu partneriniz büyümenize yardımcı olur çünkü…

Sorumlu olmaları gerekir, böylece bazen kendi güçlerinden korkarlar. Bu olduğunda, başkalarının karar vermesine izin verir ve sonra bunun için onlara içerlerler. Bazen kıskançlık veya duygusal manipülasyon yoluyla başkalarını kontrol etmeye çalışacaklardır. Bir 1 kendini güvensiz hissettiğinde ya sizi kontrol etmeye ya da sizden kaçmaya çalışır. O zamanlarda kendi güçlerinden emin değiller ve kendi içlerinde bir güvenlik ve otorite duygusu bulmaya ihtiyaç duyuyorlar.

Onları değiştirmeye çalıştıkça, niyetiniz onlara yardım etmek olsa bile, içlerindeki güçlerini bulmalarını o kadar engellersiniz. Fikirlerini dile getirmelerine ve fikirlerini ifade etmelerine izin verin. Tüm cevapların içlerinde olduğuna güvenin. Dünyadaki benzersiz yaratıcılıklarını teşvik edin, o zaman ikiniz de gelişeceksiniz.

1’ler yaratıcıdır; bu, yaratıcı ve üretken anlamına gelir. Egzersiz de dahil olmak üzere çok fazla fiziksel aktiviteye ihtiyaç duyarlar ve bu da tantra anlamına gelir (şanslısınız!). 1 ile ortaksanız, başa çıkabileceğinizden emin olun!

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın