Astroloji ve Numeroloji: 1 Numaralı Yaşam Yolunun Gücü

Astroloji ve Numeroloji: 1 Numaralı Yaşam Yolunun Gücü

1 Astrolojide Güneş Numeroloji Yaşam Yolu Sayıları

Yaşam Yolu numarası doğum tarihinizden hesaplanır. Astrolojideki güneş işareti gibi.

NUMEROLOJİDE 1-9 SAYILARI İLE ÇALIŞIYORUZ .

Ve sonra Master numaraları 11, 22 ve 33 vardır . Grafiğinizde bir Ana Numaraya sahip olmak, “normal” bir numaraya sahip olmaktan daha iyi veya daha kötü değildir. Aslında, Yaşam Yolunuz bir Üstat numarasıysa , hayatınızda yoğun engellerin yanı sıra yüksek potansiyeliniz olduğu anlamına gelir.

Yaşam Yolu numarası, hayatınızın amacını, doğuştan gelen eğilimleri ve yetenekleri ve öğrenilecek derslerde ustalaşmaya devam ederken karşılaşacağınız engelleri anlamanın anahtarıdır.

Yaşam Yolu numarası hayattaki birincil görevi belirtir- ne öğrendiğinizi, ustalaştığınızı ve neye dönüştüğünüzü özetler.

Dolayısıyla, bu özel arenada doğuştan gelen yeteneklere ve yeteneklere sahip olurken, oraya ulaşmak için daha belirgin veya yüksek engellere de sahip olacaksınız.

Örnek Doğum Tarihi: 22.08.1987
22 = 22

8 = 8

1987 = 1 + 9 + 8 + 7 = 25 ve 2 + 5 = 7

Yaşam Yolu Sayısı = 22 + 8 + 7 = 37 ve 3 + 7 = 10 ve 1 + 0 = 1
1 Yaşam Yolu: Yenilikçi Lider

Doğuştan bir lider, kendi kendini motive eden, bağımsız ve çalışkan birisin.

Rekabetçi bir ortamda gelişirsiniz, ancak kafanızın içinde durmadan “Yeterince iyi değilsiniz” diye fısıldayan eleştirinin bitmeyen sesini dinleyerek sık sık yoldan saparsınız. O istasyonu dinlemeye başladığınızda kanalı çevirme alıştırması yaptığınızdan emin olun!

Hayatınızda, gelişimin üç aşamasından geçersiniz;

İlk olarak, nasıl bağımlı hissettiğinizi anlar ve sorgularsınız. Bu, çeşitli şekillerde ortaya çıkar ve yine de öncelikle, bu kimlik biçimiyle ilgili olarak kendinizi sorguladığınız noktaya kadar ailenize veya çevrenize olan bağımlılık duygunuza yerleşir.

Gelişimin ikinci yönü, genellikle kendinizi bağımlılık duygularınızdan çıkarmaya ve kendinizi bireyleştirmeye çalışırken isyan olarak ortaya çıkar. Bu biraz zaman alır.

O zaman , bunu başarılı bir şekilde yönetebiliyorsanız ve sağlıklı bir bağımsızlık duygusuyla ortaya çıkıyorsanız, o zaman başarıya doğru ilerlemenizin zamanı geldi.

Bir bireysel olarak, büyük olasılıkla birçok yönden benzersiz hissettiniz. Yenilikçi ve gelişmiş yaratıcı fikirleriniz var. Ancak kendinizi güvensiz hissettiğinizde, dünyanın talep ve beklentileriyle gerçekten uyumsuzmuşsunuz gibi, hiçbir yere uymadığınızı veya ait olmadığınızı hissedersiniz.

Özgün benliğiniz olduğunda, en nazik, en güvenilir, şefkatli ve çekici bireysiniz.

Kendinden emin hissetmediğinde, saldırgan, savunmacı ve öfkeli olma eğilimindesin. Bu duygular, değersizlik duygularıyla mücadele ederken seçtiğiniz çıkış noktalarıdır.

İster iş becerileriniz ister iletişim becerileriniz veya ilişki becerileriniz olsun, yaptığınız her şeyde becerinizi geliştirmek için çalışmanız çok önemlidir. Bir uzmanlık düzeyine ulaşmak, size güvenilir bir özgüven duygusu aşılar.

1 Yaşam Yolu olarak, öğrendiğiniz ve ustalaştığınız becerilere tam olarak güvenmek, kendinizi güvensiz hissettiğinizde veya güven duygunuz ateş altındayken sizin için bir tür “güvenlik örtüsü” görevi görecektir.

Tersten bildiğiniz üst düzey becerilere geri dönme yeteneğine sahip olmak, sizi stabilize edecek ve oyununuza geri dönmenizi sağlayacaktır.

Sen bir öncüsün, yenilikçisin ve dünyada büyük başarı ve başarılar elde etme yeteneğine sahipsin.

Bir şekilde sorumlu olmanız ve yönetmeniz gerekir. Harika bir girişimci veya mucit olurdunuz. Çoğu zaman yeteneklerinizi en yüksek ve en iyi şekilde kullanmanız, bir projeye kafa yorduğunuzda, onu kurup çalıştırdığınızda, yönetim sistemlerinin yerinde olduğundan emin olduğunuzda ve ardından bir sonraki girişime geçtiğinizde olur. Yeni zorluklarla başa çıkmanıza izin vermezseniz durgun hissedebilirsiniz.

Yaratıcı enerjiyle dolusunuz, bu yüzden yaratıcılığınızı benimseyin ve bunun sizin hediyeniz olduğunu anlayın. Yeni şeyler hayal edin, yeni kavramlar tanıtın ve ardından ayrıntıları devredin ve ya başka bir projeye geçin ya da projenizi bir sonraki başarı düzeyine taşırken geliştirmeye devam edin.

Eşsiz sesinizden, bağımsız eyleminizden ve karar vermenizden yararlanmayı gerektiren her şey sizin gücünüzdür.

Liderlik becerilerinizi geliştirirken, diğerlerindeki en iyiyi besleyin ve yaratıcılığın bir iç güvenlik ve güven atmosferinde geliştiğini anlayın. Açılmalı, risk almalı ve dayak yolu bırakmalısınız. Sürekli olarak karşılaştığınız zorluk, kendinden emin, kendi kendini yöneten ve merkezli olma duygunuzu tutarlı ve bilinçli bir şekilde geliştirmektir.

Tamamen 1 numara olduğunuz için, yalnızca kendi istek ve ihtiyaçlarınızı görme eğiliminde olabilir ve başkalarının bakış açısını dinlemekte zorluk çekebilirsiniz. Bu olduğunda, “1” gerçekten en yalnız sayı olabilir. Liderliği aldığınızda daha güçlüsünüz, ancak bir ada olmadığınızı bilin. Başarılıysanız, bunun nedeni, vizyonunuzu ortaya koymaya başkalarının katılımıdır. Minnettarlığınızı paylaştığınızdan emin olun.

Optimal enerjilerle çalışmanın “yandığı” bir 1 Yaşam Yolu olduğunda ortak konular cesaret, yenilikçilik, risk alma, esneklik ve iç sesi takip etmektir.

Share this content:


Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir Cevap Yazın

Ucretsizegitimal sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin