Ayın 2’sinde, 11’inde, 20’sinde veya 29’unda Doğanlar

Sosyal medyada paylaş

Herhangi bir ayın 2’sinde, 11’inde, 20’sinde veya 29’unda doğanlar, 2 numaralı Numeroloji tarafından ve astrolojik olarak Ay gezegeni tarafından yönetilir.

2 Numarayı en iyi tanımlayan alıntı “Kalbinin sesini dinle. O dünyanın ruhundan geldiği için her şeyi bilir. Ve bir gün oraya geri dönecek. ”-Paulo Coelho.

Tarottaki Yüksek Rahibe (2) kartıyla ilişkili olan 2 Numara, tamamen ilham ve sezgisellik ile ilgilidir; yumuşak ve bağışlayıcı olmakla, güvenmek ve inanmakla ilgili. 2 Numara ile ilgili numerolojik gerçekler 2, tüm sayılar arasında en kadınsıdır. En küçük çift sayıdır ve yolunuza çıkan şeyleri çift olarak temsil eder. Bu, Çinliler için ‘iyi şeylerin çiftler halinde geldiğine’ inandıkları için uğurlu bir sayıdır. 2 Numaranın kişiliği Olumlu Özellikler İnsanlar arasındaki herhangi bir farkı çözme, barış yaratma ve onları yeniden birleştirme yeteneğine sahip olduğunuz için herhangi bir gruptaki bir kişisiniz.

Anlayışlı, düşünceli ve iyi bir dinleyici olduğunuzdan, durumları dikkatli bir şekilde silahsızlandırma konusunda bir hüneriniz var. Sen sadece aşka girip çıkan biri değilsin. Bir kişiye açılmak için zaman ayırıyorsunuz ve sorun değil, çünkü ilişkide en uzun süre kaldığı iyi bilinir. Geliştirebileceğiniz Özellikler Benlik saygınızın arada sırada düşmesine izin vermemelisiniz. Size değerinizi hatırlatması için ikinci bir kişiye mi ihtiyacınız var?

Omuzlarınızı düzeltin ve kendinize daha fazla güvenin. İşler rutine göre gitmezse ve hayattaki olağandışı ve alışılmamış olaylara daha açık olursa, telaşa kapılmamalısınız.

Kariyer ve 2 Numara Rekabetçi olmayan bir ortamda çalışmaktan ve insanlara yardımcı olarak hizmet etmeyi seviyorsunuz. Gergin durumları yaymakta iyi olduğunuz için mükemmel diplomatlar, sosyal hizmet uzmanları, şifacılar, öğretmenler, tıbbi personel olursunuz. Yüksek sezgi seviyeniz nedeniyle bir basiret mesleğini takip edebilirsiniz.

2 numaranın aşk uyumluluğu 2’ler son derece sezgisel olduğundan, partnerlerinin zihnini okumakta iyi olurlar. Bir yandan bu gerçek bir bonus olabilir, diğer yandan ‘okunan’ okuyucu tarafından takdir edilmediyse partner için acı verici olabilir! İkili sosyalleşmekten keyif alır ve bir partide gerçekten saçlarını salabilir. Ancak bir işleve dahil olmalarına rağmen, akıllarının bir kısmı, iç cephede her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol etmek için her zaman tetiktedir. 

2’ler çok sevecen ebeveynler olsa da, alanlarına değer veriyorlar. 2’lerin en iyi yanı, bir kriz durumunda partnerlerini asla terk etmemeleri ve her zaman saldırgan olmadan toplanmalarıdır. Ancak arada bir, 2 numaralı partnerinize değerini hatırlatmayı unutmayın. 2 numaranın uğurlu renkleri Yeşil ve beyaz. Küçük emelleri olduğundan, çevrelerinde huzuru ve düzeni tercih ettikleri için yeşil ve beyaz renkler dinginlik kazanmalarına yardımcı olur.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın