İçsel Özgürleşme Zamanı-Direncin Kabule Dönüşümü

Sosyal medyada paylaş

Kimseyi kalbinde putlaştırma. Her şey tek ve 1.Bir an gelir projeksiyon gösterir hakikati ve duygu yükleme sadece merkezine dön.
Acı yada hüzün, öfke yada kızgınlık veya hazımsızlık hepsini onurlandır. Selam de ve kalbini genişlet, ne varsa hakikatine dönüşsün. Hakikat tek ve 1..

Hatırlatıyor kendini. Şimdi yaşananlara kanat takıp artık 2021 de özgürleştirme zamanı. Bu veda olabilir. Bunu kutla ve serbest bırak..
Neye tutunursan gücünü teslim ettiğin yerden gelir en hikmetli darbeler. Bu güçlendirir. Kendine yetmek böyle anlarda 1 erdem. Kalbini yokla. Yaradan’ın boş atölyesi olsun ve senin evin yüreğin..1 tüy kadar hafif..

Geç bu sıratı müstakim köprüsünden. Arkana dönüp bakma. Önünde ne varsa merkezinde kal ve ilerle… Bil ki şayet direnç kavga tartışma öfke kızgınlık varsa rüya evindesin gerçek değil. Uyan. kendi kalbinde hakikatine uyan..

O zaman gazap rahmete dönüşür ve sen tüy gibi hafif yuvana. Pusulan iman gücün, kıblen gönlün olsun..
Kalbin hükümdarı hakiki zenginlik içinde. Dışarısı sadece için projeksiyonu. Paradigmayı değiştir.

Yaşam sahnende oyuncular değişir izin ver gitmelerine, ayrılmalarına ve vedaya…
Roller değişir. Her şey değişir. Bu dönüşüm 2021 de dahada artacak. Teslimiyet ve kabullenme ile sıkı sarıl içindeki o hakiki bağlantıya..
Çünkü sevgi birleştirir. İkiliğe düşenin kalbi ölü, birliği yaşayanın kalbi diridir vee orada hepimiz bir ve bütünüz.

Rüyada olanları yorumlama ve yargılama ki onlara rahmet gitsin…işte burada 3 ihlas 1 elhamın hikmeti…sessizlik… susmak ışığını güçlendirir..
Dön içine ve derinlere in..
hakikat orada..

orası en sessiz en huzurlu yer…
Yaşanan deneyimler dile geliyor bazen. Bugün ateşin ışığında arınmış kalplerin günü. Artık ateş sadece yaradanın ışığı, yanmaksa ışığın gücünü arttıran hikmet. Işığa teslim gönüllerin gözlerinden akıyor bu rahmet…


Kaynak Kalbim
Melek Öztürk

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın