Numeroloji ’ye Göre Anneler Günü’nde Ne Hediye Edersiniz?

Bu Anneler Günü’nde anneniz için en iyi hediyeyi seçmenize numeroloji yardımcı olsun.

Hepimizin her günü Anneler Günü iken, annelere adanan özel bir günümüz var ve her yıl  Mayısta bu özel gün. Ve zaten onu özel hissettirmenin yollarını merak ediyorsanız, size bazı ipuçları veriyoruz. Annen için bir şey satın almadan önce düşündüğün, sayısal olarak doğru olan bazı Hediye Fikirlerini paylaşıyoruz;

1 rakamı;

Anneniz 1, 19 veya 28’inde doğduysa, kıyafetleri her şeyden çok sevecektir. Seçilecek ideal renk parlak canlı bir şey olabilir- kırmızı, turuncu vb.

2 rakamı;

Anneniz 2, 11 veya 20’sinde doğduysa, mücevherlere bayılacaktır. Onun için inci, kristal veya gümüş takıları tercih edin.

3 rakamı;
Anneniz 3, 12, 21 veya 30’unda doğduysa, keyifli, leziz iyi yemeği sevecektir. Bu yüzden onunla sürpriz bir öğle veya akşam yemeği randevusu planlayın.

4 rakamı;

Anneniz 4, 22 veya 31’de doğduysa en çok değer vereceği güzel bir saattir. Ona güzel bir tasarımcı saat hediye etmeye ne dersiniz?

5 rakamı;
Anneniz 5, 14 veya 23’te doğduysa, sizinle vakit geçirmekten başka hiçbir şeyi sevmez. Bu yüzden onunla kaliteli zaman geçirmeyi planlayın.

6 rakamı;
Annen 6, 15, 24’te doğduysa yemek yapmayı çok seviyor. Ondan bir aşçılık dersi alıp öğle yemeğine en sevdiği yemeği hazırlamaya ne dersiniz?

7 rakamı;

Anneniz 7, 16, 25’te doğduysa, maneviyata eğilimlidir. Ona ruhsal yolculuğunu geliştirebilecek bir şey hediye edin.

8 rakamı;
Anneniz 8, 17, 26’da doğduysa, şımartılmayı sever. Onu sevdiği her şeyle şımartın, kaplıcada bir gün, bir film, hatta bir öğle yemeği.

9 rakamı;

Anneniz 9, 18, 27’de doğduysa, bir hafta sonu kaçamağına veya uzun yolculuklara bayılır. Onunla özel bir yere yolculuk planlayın.

Bir Numeroloji Analizi, annenizin asla unutamayacağı bir hediye olacaktır;

Anne iseniz siz ve çocuğunuz hakkında daha fazla bilgi edinin. Enerjiniz birlikte nasıl çalışır? Doğal armağanları ve yetenekleri nelerdir? Bir anne olarak büyük potansiyele sahip bir hayat yaşamalarına nasıl yardımcı olabilirsiniz? İlk önce Kalp Arzularını ve onları tutkulu tutan şeyi anlamaya ne dersiniz? Ad ve soyadındaki sesli harflerden ruh güdüsü motivasyon sayısını bularak, anlamlarını okuyarak fikir edinebilirsiniz.

Çocuğunuz doğuştan sanatçı mı, yazar mı, lider mi? Analiz bize söyleyecektir. Onları spor, tiyatro, müzik için kaydettiriyor musunuz? Belki onların hediyesi sosyalleşmektir ne dersiniz?

Her şey enerjide ve sayılar bunu açıklayabilir. Yemek yapmayı seven bir torunun mu var (5 enerjisi), sürekli kitap okuyan bir çocuğun mu var (7). Çocuğun çok mu hassas (2) ve onun yanındayken (1) enerjini azaltman mı gerekiyor? İzlemesi eğlenceli çünkü başkalarının enerjisini okumak çok özel.

Vefat etmiş olsa bile Allah rahmet eylesin annen hakkında daha çok şey öğrenmeye ne dersin? Asla cevaplanamayacağını düşündüğünüz bir sorunuz mu var? Numeroloji, neden bu kadar yoğun bir bağlantı olduğunu veya rahatsızlığa neden olan durumları anlamanıza yardımcı olacaktır.

Anne adının numerolojisi: numerolojik profilinizi ve kişilik özelliklerinizi keşfetmek için numeroloji çizelgenizin sayılarını hesaplayın.

İSİM: Anne
Anne isminin 4 harfi vardır – 2 sesli ve 2 sessizi harf:

Sessiz Harfler: N – N

Sesli Harfler: A -E

KADER (İFADE) SAYISI: 7

İSİM: ANA

Ana isminin 3 harfi vardır – 1 ünsüz ve 2 ünlü harf:

Ünsüzler: n

Ünlüler: a – a

KADER SAYISI: 7

Anne yada ANA ismine karşılık gelen dış dünyaya kendini ifade biçimi kader sayısı 7’dir. Büyüme ve gelişmede size yardımcı olan bir kalıbı ifade eder: ruhsal, zeki, analitik, çekingen, bilgili, gizemli, sezgisel.

Hesaplama adımları:

1          2          3          4          5          6          7          8          9

A         –           –           –           N         –           –           –           –

–           –           –           –           N         –           –           –           –

–           –           –           –           E         –           –           –           –

Kader sayısı 7’dir .

Nitelikler: Felsefi, Ruhsal

Renkler: Yeşil

Değerli Taşlar: Aytaşı

7 Sayısının anlamı nedir?

Yedi, güzel, dinlendirici, mistik bir titreşime sahip bir sayıdır. Numerologlar, 7’yi bilge bilge veya bilgi arayışını temsil eden manevi arayıcı olarak kabul ederler.

Yedi sayısı muhtemelen antik dünyadaki tüm sayıların en saygı duyulanıydı. 7’ye “bakire” sayı deniyordu. Eskiler için, Bakire Tanrıçalar – örneğin Athena, Minerva ve Hestia – güçlerini ve kudretlerini yedi aracılığıyla ifade ettiler.

Haftalarımız yedi gündür. Çoğu dinde haftanın yedinci günü kutsaldır, Yaradana aittir ve dinlenmeye ayrılmıştır. Hacılar, Mekke’de Kabe’nin çevresinde yedi sefer yapar. Yaşam tohumu yedi daireden oluşur. Astrolojide, Neptün gezegeni – engin Okyanusun Tanrısı – yedi frekansında titreşir.

Numerolojide Yedi Numara: İç Bilgelik Arayışı

Numerolojide, 7 sayısının – diğer tüm sayılardan daha fazla – derin düşünme ve felsefe ile ilgili olduğu kabul edilir. 7 sayısı pratik, çalışkan, araştırmacıdır. 7, işleri çözer, deney yapar, dener, başarısız olur ve tekrar dener. Bu sayı tamamen yolculukla ve kişisel deneyim ve önem yoluyla edinilen bilgelik ile ilgilidir. Bu sayının en yüksek ifadesinin anahtarı kendine güvendir.

Motivasyon sayısı sesli harflerden bulunur;
A=1   E=5   Motivasyon Sayısı: 5+1= 6
6 Rakamı: Sorumlu, Koruyucu, İstikrarlı, Dengeli, Sevgi dolu, Şefkatli Sayılar, sizi atalarınıza bağlayan DNA sarmallarından en sıradan ve günlük karşılaşmalarınıza kadar her şeyi tanımlamak için kullanılabilir.

Hayattaki her şeyin kutsal bir amacı vardır ve sayılar bunun ne olduğunu anlamanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle Numeroloji’yi “Evrenin sesini deşifre etmek” olarak düşünebiliriz.

Çevrenizdeki dünyayı tanımlamanın yanı sıra, sayılar ve onların arketipsel enerjisi, genellikle alınacak en iyi kararları ve atılacak sonraki adımları gösteren birer işaret levhası işlevi görecektir. Bu, onların benzersiz niteliklerini tanımanın, hayatınızın yolunda ilerlerken size büyük miktarda içgörü, güvence ve rehberlik getirebileceği anlamına gelir.

www.remkod.com.tr sitemizden numeroloji ile ilgili eğitim videoları ve dökümanlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın