Tekrarlayan Sayılar Mı Görüyorsunuz?

Sosyal medyada paylaş

Önemli sayılar hayatınızı her yerde kuşatıyor! Doğum tarihinizden ve saatinizden, Sosyal Güvenlik numaranızdan, yaşadığınız adresten veya telefon numaranızdan, baktığınız her yerde rakamlar var. Ama dışarı çıkıp hayatınızı yaşamak için koşuştururken ve saati tam olarak 11:11’de fark ediyorsunuz, bir satın alma işlemi yapıyorsunuz ve ödemeniz gereken toplam tutar 88 TL ya da tekrar eden başka bir dizi dikkatinizi çekiyor. Garip bir şekilde bu, merak etmeye başladığınızda günler, haftalar hatta aylarca devam edebilir… 

Neden Sürekli Aynı Sayıları Görüyorum ve Bu Ne Anlama Geliyor?

Temel olarak, bu olduğunda, günlük çılgınlığınızı kırmaya ve dünyevi yolculuğunuzda size yardımcı olacak bir mesaj iletmeye çalışan ruh rehberleriniz veya melekleriniz olabilir. Genellikle, sevildiğinizi ve desteklendiğinizi bilmenizi sağlayan değişiklikler ve zorluklardan önce cesaret verir.

Aşağıdaki listenin sonundaki melek sayıları hariç tüm sayılar tek bir haneye indirgenmiştir.

Sayı Titreşimi

#1 

Büyük bir yeni başlangıç ​​geliyor. Size karşı dürüst olmak, iç sesinizi dinlemek önemlidir. Bir adam bir fırsat kapısı açmak için yardım eli ile öne çıkabilir.

#2 

Artık daha hassas olduğunuzun farkında olun; beden zihin veya ruhunuza aşırı yüklenmeyin. Kadınlar artık kibar ve yardımsever olabilir. Romantizm havada ama bu kişiyi tanımak için zaman ayırın.

#3 

Artık kelimeler önemlidir, bu yüzden ne söylediğiniz ve ne zaman söylediğiniz çok etkilidir. Size beklenmedik şanslar getirebilecek sosyal ilişkilere dikkat edin. Kardeşlerle ilgili sorunlar çözülmeli.

#4 

Sabrınız küçük gecikmelerle test edilebilir. Bir inşa döngüsü içindesiniz ve kendinizi biraz kısıtlanmış veya içine kapanık hissedebilirsiniz. Aile talepleri hayatınızı ele geçiriyor ve özgürlüğünüzü azaltıyor gibi görünüyor. Bu geçecek.

#5 

Ani heyecan verici değişikliklere hazır olun. Her şeyiniz olmak için cesur ve özgür olun. Uzaklardan seyahat eden insanlarla şans bulacaksınız.

#6 

Melek kanatları, işlerin yolunda gitmeyeceğinden endişe ettiğinizde bile sizi korur. Kişisel bir ilişki bir yol ayrımına gelebilir. Sonsuza kadar çok uzun bir süre olduğu için kararınızda adil ama gerçekçi olun. Neye karar verirsen ver, asla yalnız olmadığını bil.

#7

Sezgileriniz ve psişik yetenekleriniz açılıyor. İç görü için rüyalarınızı izleyin. Gece masasının yanında bir günlük tutun ve duygularınızı takip edin. Hayal kırıklıkları ve gecikmeler gizli nimetlerdir. Sabırlı ol.

#8 

Artık her şey para için. Tüm sıkı çalışmanız için kişisel bir hasat için sıradasınız. Güç mücadelelerine dikkat edin ve aşırı tepki vermeyin. Hem maddi hem de manevi rehberliği bir araya getirirken en iyi yargıyı kullanmak önemlidir.

#9 

Hayırseverlik ve toplum çalışmaları artar. Fark yaratabilirsin. Hayatınızda kimin veya neyin kalacağına veya gideceğine karar vermenin zamanı geldi. Bu beden, zihin ve ruhun arınma geçişidir. Şöhret ve tanınma mümkündür.

Melek Sayıları

#11

Altın sütunlar büyülü bir geçittir. Elektriksel bir vizyon büyüsü ve yaratıcı yeteneklerinizle halkı uyarma yeteneği ile canlanıyorsunuz. Yaşam platformuna adım atın ve gülümseyin çünkü bunu hak ettiniz.

#22 

Bu, planların ve fikirlerin dış dünyaya yenilik getirdiği usta inşaatçıdır. Uluslararası tanınma mümkündür. Aynı zamanda, etkili iletişim araçlarıyla hayallerin gerçekleştiği yerdir.

#33 

Son derece insani enerji. Kozmik ruhsal anlayışlar size gelir. Zihninizden tezahür eden arzu ve dilekleriniz için onur duyabilirsiniz. Sen bir öğretmensin Bu yeni gücün akıllıca kullanılması gerektiğini anlayacaksınız. Şefkat anahtardır.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: