2, 11, 20 Gün Doğduysanız

Sosyal medyada paylaş

2 numara için açıklanan tüm temel özelliklere sahipsiniz.

Orta yolu bulan, diplomatik, ara bulucu, iş ortağı ya da partner olarak, başkalarının emirlerini en verimli ve yaratıcı bir şekilde yerine getirme konusunda eşsiz bir hünere ve hizmet yeteneğine sahipsiniz. Başkalarına onların harika olduklarını düşündürme konusunda harikasınız. Detaylarda iyisiniz, dikkatinizden pek bir şey kaçmaz. Mütevazı, diplomatik ve kibarsınız. 

Nazik yollarla başkalarını kendi bakış açınıza ikna etme yeteneğine sahipsiniz.  Girdiğiniz herhangi bir işletmenin başarısı için ne kadar gerekli olduğunuzu gerçekten görme yeteneğini geliştirmelisiniz.

Barış ve uyum esastır. Bu, sizin de aynı zamanda bir ortak olarak çok değerli bir özelliğinizdir. Olumsuz tarafınız, güçsüz rolünü oynamamalısınız.

İşbirliğinin ruhu, ideal bir ebeveyn, eş, arkadaş veya ortak olduğunuzu gösterir. Tüm bu sıfatlar ve birliktelik kavramını sergileyeceğiniz kişiler sizin için önemlidir.

Sıcak yürekli, sevecen ve her yardım çağrısına cevap verensiniz. Ayrıca düşünceli davranırsınız. Birçok arkadaşınız var. Sempatik, anlayışlı ve sadıksınız. Yardımseverliğiniz, paylaşımcılığınız, insanları rahatlatır, buda yaşamınızda yakın ilişkiler kurmayı getirir. Kendinizden aşırı vermekten kaçınmalısınız, sonrasında bu kendinizi es geçmeye dair öz kızgınlığı getirmesin. Fedakarlığınızı kendinize de göstermelisiniz.

Başkalarına gösterdiğiniz sıcaklık, sizin de ihtiyacınızdır. İşbirlikçi biri olarak yalnızlıktan çok hoşlanmazsınız.

Yüksek hassasiyetiniz, diğer insanların duygularının farkına varmanızı sağlar. Son derece duygusalsınız. Başkalarının duygularını içsel düşüncelerini önemsiyorsunuz ve onları derinden hissediyorsunuz. Kendi duygularınızı da düşünmek için titiz davranın. Duygusal olarak sık sık gergin hissedersiniz. Çok hassassınız, bu da diğerlerinin duygularından fazlaca etkilenmeyi beraberinde getirir. Titrek duyarlılığınızdan ötürü sıkça yaşanılan duygusal ruh değişimlerinden kaçının. İnsanlara, durumlara, duygulara tutunmayın.

İhtiyacınız olan sudur. Manevi mutluluğunuz, su yani nehir veya denizle yakından ilişkilidir. Su sizi iyileştirir.

Ayrıca servetiniz suya yakın olmakla bağlantılıdır.

Tutkulusunuz, tüm tutkularınızı ifade etmelisiniz. Müzikal yetenekleriniz var.

Kurs Önizlemeleri​

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın