21. Gün Doğduysanız

Numeroloji 3 Rakamı özelliklerine ve açıklanan tüm temel özelliklere sahipsiniz. Hayatın güneşli tarafı size hitap eder. Güzel çevre ve güzellikleri seversiniz. Eğer Numeroloji 3 Rakamı özelliklerini bilmiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. 

Sosyallik yeteneğinizdir. Başkalarıyla iyi geçinirsiniz ve genellikle insanlardan son derece zevk alırsınız ve onları seversiniz. Sosyal yaşamın merkezinde yer alır, sosyal toplantıları canlandırır ve bunun tadını çıkarırsınız. 

Nezaketiniz ve doğal çekiciliğinizle birlikte, her zaman ilgi odağısınız. Her iki cins açısından da popüler bir kişisiniz. Şımarık tavırlara karşı dikkatli davranmalısınız.

Görünüşe göre yaşamda ışıldıyorsunuz, insanlar sizden büyülenir veya karizmatik kişiliğinize ilgi duyar ve bu manyetik doğanızı gözler önüne serer. Nazik, cömert, neşelisiniz. Negatif duygu ve ruh durumlarınıza meydan okuma gücünüz var. Genellikle iyimser ve mutlu birisiniz.  İlginç bir şekilde, başkaları üzerinde emir komuta kullanma ya da otoriter olma, hakimiyet kurmaya yatkın bir doğanız var. Sınırlarınızı aşmamak dersinizdir.

Şaşırtıcı bir şekilde iyi bir talihiniz var.

Çok yaratıcısınız ve hayal gücünüz oldukça yüklüdür. Heveslisi­niz. Yaratıcı her alanda başarılı olursunuz. Yaratıcılıklarınız ve yetenekleriniz, parlak sohbetlerinizden en değerli projelerinize kadar yaptığınız her şeyde kendini gösterir. İlham vericisiniz. Gerek sözel gerekse sanatsal beceriler ya da yazmak olsun, kendini ifade etmenin tüm konularında pek çok yeteneğin ilham perileri yaşam yolunuzda sizinledir. 

Size bonkörce gelen ilham güçlerinizi dağıtmamak ve enerjinizi aynı anda çok fazla yöne harcamamak dersinizdir. Hayal gücünüz kontrolden çıktığında, sinirleriniz yıprandığında gergin olabilir ve hatta paranoyaya kapılabilirsiniz. Enerjilerinizi belirli bir alan veya çabaya derinlemesine odak­layarak hayatınızdan en iyi şekilde yararlanmak için kendinizi ve yete­neklerinizi geliştirmelisiniz.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın