Üç 3 Rakamı -Simyada Sayı İlmi

Daha önceki yazılarımızda Numeroloji için 2 Rakamını görmüştük. İki 2 Rakamı Simyada Sayı ilmi yazısını görmek veya okumak istiyorsanız tıklayınız..

Anahtar Kelimeleri: Yaşama sevinci, ifade gücü, sanatsal ifade

İlgili Çakra: Sakral ve Boğaz

Yaradan’dan Uzak Haller: Kaygı, mızırdanma, sürekli eleştiren, pesimist, dedikodu, aşırı gurur, kibir, aşırı dramatize eden

Yaradan’dan Daha Uzak Haller: Kıskançlık, haset, inatçı, hoşgörüsüz, ikiyüzlü

Tavsiyeler

  • Sanatsal faaliyetler
  • Boğaz ve sakral çakra çalışmaları
  • Duygularda saflaşma
  • Hayallerini ete kemiğe büründürme çalışmaları

Yeni Çağdaki Görevleri

Dünya’ya yaşamanın güzelliklerini konuşarak bazen yazarak, bazen heykelle, resimle, müzikle, ilhamla insanlara yaşamın güzelliklerini göstermek için buradalar.

Kritik Noktaysa:

İfadenin gücünü kullanarak yaşamın güzelliklerini gösteren bilinç

Kendini ifade et!

(Kritik nokta nedir? Doğum tarihinizde 3 rakamı yoksa ve Adınız ve soyadınızda “C Ç, L, U Ü” harfleri mevcut değilse Numerolojide bu durumu kritik nokta olarak değerlendiririz.)

Sıklıkla 3 Görüyorsak Anın keyfini çıkar. Yaşamın büyük bir hediye olduğunun farkına var.

Tekin seyrinde üçüncü aşamada sülfür, civa, tuz var. Beden, zihin, ruh. Baba, oğul, kutsal ruh var. Bu da yaşam demektir. Sadece Rahman ve Rahim olsaydı yaşam olmazdı çünkü bunlar sadece enerjidir. Üçlü mekanizma yaşamı oluşturur, yaşamın güzelliğini gösterir.

Üç ifade gücü ile alakalıdır. Burada kendisini en yüksek düzeyde fiziki olarak ifade etmektir. Konuşma da dahildir. Anahtar kelimelerinden birisi sanatsal ifadedir, kendisini ifade etmek için çeşitli sanat dallarını seçebilir. Yazmak, hatiplik, konuşma…

3 kendini nasıl gösteriyor? İfadenin çeşitli şekilleri; yazmak mesela. Çok iyi yazarlar, eğer yazmaya başlarlarsa. 3’ler konuşmaya başlarlarsa çok iyi konuşurlar. Kendini ifadede çok güçlü. Özellikle ifade biçimi tarafındaysa bunu meslek olarak seçebilir, gazetecilik, yazarlık, konuşmacılık, hatiplik gibi.

Aynı zamanda artistik ifade tarafında da güçlüler. Çünkü 3’ler yaşamın güzelliklerini göstermek için buradalar. Yaşamın güzellikleri nasıl gösterilebilir? Resimle, müzikle, sanatla. O yüzden 3’lerin sanat tarafında da çok güçlü. Çünkü ifadenin yöntemleri, yaşama sevincini gösteren sanat eserleri. İlhamı, yaşamın güzelliklerini ifade ediyor onlar. Bir resme ya da fotoğrafa baktığınızda yaşamın güzelliklerinin karesini görüyorsunuz. Yaşamın ne kadar güzel olduğunu bir karede gösteriyor ya da bir müzik eseri.

Bunu yapabilmeleri için 3’lerin optimistliği çok önemli; iyimserlik, sürekli yaşamın güzelliklerini açığa çıkarmak. Bulunduğu yerdeki insanları mutlu edenler olabiliyorlar. Girdikleri yerde neşe, sevinç yaratıyorlar.

Bunları yaşamın güzelliklerini göstermek, yaşamdan zevk almak için yaparlar. Girdiği yere neşe verir. Yaşamdan keyif almak için buradadır. Girdiği yerde kendisini ifade ederek Dünyanın güzelliklerini göstermek için buradadır. Kendisini farklı yollarla yüksek düzeyde ifade edebilir. Sürekli yüksek titreşimde olmak, pozitif olmak, yaşama sevinci, optimizm.

3’lerde yetenek, ilham tarafı çok güçlü. Hayal gücü. 3’ler kendini ifade ederken aynı zamanda yaşamın içerisinde çeşitli ifade biçimlerini kullanırken tam tersine ifade sorunları yaşayabiliyorlar.

Yaradan’dan Uzak Haller

Kaygılı olabilirler, insanları yargılayan eleştiren insanlar olabilirler. Ayran gönüllü olabilirler, çabuk sıkılabilirler. Çok konuştukları için dedikodu yapabilirler. Gurur yaparlar. Yüzeysel ve abartılı olabilirler. Kibirli olabilirler. Kekeme olabilirler, topluluk karşısında konuşamama kendini ifade edememek. Kekemelik varsa boğaz çakra ve solar pleksus çakraya (özgüven) çalışılabilir.

Yaradan’dan Daha Uzak Haller

  • Kıskanç, iki yüzlü, aşırı inatçı, hoşgörüsüz olurlar.
  • 3 Yaşam Amacı Tasarım Tablosunda Nerede?

Yaşam amacındaysa; Dünyanın keyfini çıkaracak ve bunu insanlara da gösterecek. Alt yaşam amacındaysa; Dünyanın keyfini çıkaracak ve bunu etrafındakilerle de paylaşacak.

İfade biçiminde ise; yaşamı Yaradan’a yakın hallerde, optimist şekilde yaşar. Sanatla iç içe olduğu meslekleri seçebilir. Ruh güdüsünde ise; sanatsal çalışmalara yönelmekten, yazmaktan, konuşmaktan hoşlanır.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın