35.Gen Anahtarı İçinizdeki Kahraman Macera

Sosyal medyada paylaş

2- 6 HAZİRAN 2022 TARİHLERİ ARASINDA 35.GEN ANAHTARI TRANSİTİNDEYİZ;
SOLUCAN DELİKLERİ VE MUCİZELER,

  1. Gen Anahtarı, Açlığın Gölgesinden Sınırsızlığın Özüne (Siddhi’sine) hareket eder ve bu, Macera Yoludur.

Gen Anahtar Bilgeliği

Kaderimiz DNA’mızın içinde mi yazılı? Richard Rudd, insanlığın, genlerimizin nasıl çalıştığına dair yeni bir anlayışa dayanan bilinçte büyük bir değişimin eşiğinde olduğunu öne sürüyor. “Gen anahtarlarının” kendimizle ilgili temel inançlarımızı dönüştürmek ve bizi daha yüksek bir farkındalık düzeyine yükseltmek için tasarlanmış bir iç dil olduğunu göstererek bu harika olasılığı aktarıyor.

Anahtar Kelimeler: Cesaret, Canlılık, Macera

Kurban Modeli: Değişim İhtiyacı Kurbanı

İç Motivatör: Yeni deneyimler için özlem

Hediye: Macera, Kişisel Hoşgörü
Tek İlerleme Aşktır

“Aşkın gerçekte ne olduğunu deneyimleyebilmeniz, solar pleksusunuzun (Karın) daha yüksek bir işlevi aracılığıyla olur.”

Olumlu Nitelikler: Her zaman değişime hazır
Korkusuz, Cinsel açıdan özgür

ARKETİPİ KEŞFETMEK

Arketip: Kahraman

Arketipi somutlaştırın: Keşfet, Akış, Oyna, Paylaş, Liderlik Et, Öngör.

“Aşk adına yaşanmış bir hayatın sonsuz olasılıklarının bir örneği ve sürekli hatırlatıcısı olarak yaşıyorum.” – Kahraman

Kahramanı Anlamak;
Onun Bilgeliğini Duyun:

“Sır maceradır ve gerçek macera aşktan gelir.

Macera, insan ruhu zihinden kurtulduğunda olan şeydir.

Açık bir kalple yaşamak, sürekli bir macera halinde yaşamaktır.”

Kim bu Arketip?
Kahraman, deneyim açısından zengin bir hayat yaşıyor ve her zaman yeni bir şeyler denemeye hevesli. Onlardan bir şeyler öğrenmek için hayatta birçok farklı şeyi örnekliyor. En derin yeteneği macera için.

Hiçbir şeyin sonsuza kadar sürmeyeceği bilgeliğiyle, Kahraman sezgisi ve hayatı tam olarak deneyimleme arzusu tarafından yönlendirilir. Onu daha önce kimsenin olmadığı yerlere ve deneyimlere götüren güçlü bir iç pusulası var. Deneyimler yoluyla, bu arketip gelişir ve birçok alanda olgunluk ve yetenek geliştirir.

Suç ortağı Fırtına (36) gen anahtarıdır. İlişkilerinde, bu iki arketip arasında yoğunluğu ve birçok aşk denemesini yaratan, derinden hisseden ve olayları duygusal olarak karıştıran Fırtına’dır. Kahraman, kendi başına gitme ve başka karşılaşmalar yapma dürtüsünü hissedebilir ve aynı zamanda Fırtına’nın hayatına getirdiği zenginliği takdir eder.

Bu iki aşık, maceranın gerçek armağanının dramada değil, süreçte, duygularda ve öğrenilen derslerde olduğunu öğrenir.

Zor anlarda, Kahraman mizah getirir ve aniden aralarındaki gerginlik dağılır ve sevgiye ve kabule geri dönerler.

Kahramanın ayrıca 5.gen anahtarı ile yakın bir ilişkisi vardır . Bu arketiple oynarken doğal bir ritim duygusu kazanır. Bir sonraki deneyim için aç olmak yerine yavaşlayabilir, anın tadını çıkarabilir ve her şeyin mükemmel bir zamanlama içinde gerçekleştiğini bilir. Bu teslimiyette gerçek sihir yatar.

Kahraman, bitmeyen deneyim açlığını, hayatı deneyimlerle, insanlarla veya maddi şeylerle doldurarak ve hatta onu aç bırakmaya çalışarak çözemeyeceğini biliyor. İç ve diğer yaşam ve beslenme arasındaki dengeyi bulur. Açıklığın özgürlüğe ve coşkuya giden yol olduğunu öğrenir.

Sonuçta, Kahraman tamamen aşkla ilgilidir. Açık bir kalple yaşamak, sürekli bir macera halinde yaşamaktır.

Büyük adımı atmaya ve aşk uğruna her şeyi riske atmaya hazırsanız,

İçinizdeki Kahramanı tanımak, sınırsızlığa açılan kapıdır.

Aşk adına yaşanmış bir hayattaki sonsuz olasılıkları size gösterir.

Gölge taraflar: Açlık
Türlerin Açlığı
“Bu Gen Anahtarı bizi Açlığı ile harekete geçirdi. En derin Açlığımız bir kez daha uçmak, göğe yelken açmak ve İlahi olanla bir olmak, varoluş semalarında kuş olmak…”

Gölgelerinizi KABUL EDİN. Bazen gölgelerimizin dönüşmek için sadece ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır. Sarılmak sarılmaktır. Onu içeri çekiyoruz; uzaklaştırmıyoruz.
Baskıcı Doğa: Sıkılmış

Açlığınızın yönünüzü belirlemesine izin verirseniz, hayatınızın nasıl olacağından korkuyorsunuz, bu yüzden onu yüzeyin altında tutmanın yollarını buluyorsunuz. Bu, kaçınılmaz olarak derin bir can sıkıntısı hissine yol açar, çünkü açlık sürekli olarak yüzeye çıkar ve sizi yeni bir yöne doğru cezbeder. Böyle bir genetik gücü tutmak için muazzam bir içsel güç gerekir ve bu tür bir baskının olağan sonucu, canlılığınızda ve yaşam sevginizde büyük bir azalmadır- yüzünüz parlamaz, gözleriniz cansızdır ve hayatınız macerasız ve boştur.

35.gen anahtarı hiçbir şey olmadığında sıkılmış hissediyor. Sabırsız ve huzursuz olarak algılanabilir. İnsanları ve deneyimleri ayırt etmiyorsa drama yaratır

Reaktif Tepkisel Doğa: Manik

Hayatının boş olmasından o kadar korkuyorsun ki, onu sürekli aktivite ile dolduruyorsun. Açlığınızı gidermek için sürekli dış uyaranlar ararsınız, böylece bir tür şehvet çılgınlığı içinde bir çiçekten diğerine geçersiniz. Koşullarınız için başkalarının en büyük suçlayıcısı olursunuz ve kalıcı bir bağlılık duygusunu sürdürmeyi çok zorlaştırırsınız. Hayatta çok farklı şeyler deneyeceksiniz ama bunları bir arada örerek süreklilik oluşturamayacaksınız. Beklentilerinizde her zaman hayal kırıklığına uğradığınız için deneyimlerinizden gerçek bilgelik de elde edemezsiniz. Kendi geçmişinizden kaçmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için mükemmel yeri, kişiyi veya durumu bulmak için derin bir dürtüyle hareket ediyorsunuz. Böyle bir durumu dilerken, maceranın kendisi olan gerçek altını kaçırırsınız.

Ermişlik Frekansı Siddhi: Sınırsızlık

Sınırsızlığın Siddhi’si – Mutluluğa Açılan Arka Kapı

35.Gen Anahtarı bir ada gibi tek başına duruyor – Mucizeler Kodon Halkası içinde tek bir anahtar. Bu yüzden aç; bizi bağlantı kurmaya itiyor, çünkü o yalnız. Ayrıca, doğrudan gölgeden Öze yani Siddhi’ye bir portalı olan tek gen anahtarıdır.

Sınırsızlığın özü Siddhi’si de uçma olasılığıyla bağlantılıdır. Uçuş, sınırsızlığın alanıdır. Ve kalplerimiz, nihai maceramıza doğru ilerlerken, bir gün bunu mümkün kılacak kanatlardır. Biz insanlar uçmaya takıntılıyız. Gökyüzüne yelken açmak ve İlahi Olan ile bir olmak. Varlığın semalarında kuş olmak. Öyleyse, hayatınızın sesini ve öfkesini, umutsuz arayışlarını ve ciddiyetini bırakın. Yerleş ve pencereden dışarı bak. Gökyüzündeki kuşlara bakın.

Astroloji: İkizler – Değişken Hava

İChing: İlerlemek, Dünya üzerinde ateş

Kodon Halkası:

Mucizeler Yüzüğü (35 )

Amino Asit: Triptofan
Biyoloji: Yemek borusu (Triptofan)

Fizyoloji: Tiroid/Paratiroid

Saf koşulsuz sevgi, kozmosun tüm yasalarını çiğneyebilir.”

Program Eşi 5.Gen anahtarı:  Sabırsızlık – Sabır – Zamansızlık

Sınırsızlık kavramını çok az insan kaldırabilir – bu, zihinlerimiz üzerinde yayıcı bir etkiye sahiptir. Bizi aklımızdan çıkıp kalplerimize girmeye davet ediyor. Gerçekten sınır tanımayan kalptir, bu yüzden bilinç aşkla aynı kelimedir. Mucizeleri harekete geçirmek için (zarif anlayışlar), dünyanın ve çevremizdekilerin bize dayattığı ‘inançlardan ve sınırlamalardan’ kurtulmalıyız.

Açlığın Gölgesi – Türlerin Açlığı

35.gen anahtarı gölgenin kökleri, çağlar boyunca gezegenimize egemen olan ilkel yaşam dürtülerine dayanmaktadır.
Açlık, korku, şehvet;
Bunlar, gölge alanını oluşturan canavarın sürücüleridir.
Açlık yemek, susuzluk için içmek, güç için açlık, kaçmak için açlık, yaptıklarımızı unutmak için açlık. Sıcaklık, sevgi, güzellik, gerçek ve bağlantı için açlık. Tanrı için açlık.
Açlık – ham ve saf. 

Açlık her birimizin içinde yaşıyor – bizi yalnız bırakmaz. Yine de, her şey acı çekmekle ilgili değil. Açlık tatlı da olabilir – tadı alınabilir, dışarı çekilebilir, takdir edilebilir. Bize bir perspektif duygusu verebilir. Açlık bizi insan yapar. Ve bizi bir araya getiriyor.

Macera Hediyesi:  İç Uzay – Son Sınır

Hayat bize sürekli yeni fırsatlar sunuyor, sadece gölgelerimizi kırmak için.
Ve gölgelerinizden kaçınmanıza gerek yok, sadece küçük dozlarda gölge alın. Bu, hayatınızda yeni bir düşünce tarzına bile izin verebilir. Öyleyse, uçurumların ötesine uzanın ve hayatın sizi gerçekten nereye götürmek istediğini görün. Bu, hayatınızın her gününü yeni bir macera haline getirecek. Ve bu mutlaka yeni şeyler yapmakla ilgili değil. Bu, yaptığınız şeyleri yeni bir şekilde yapmakla ilgilidir – yeni bir tür açıklıkla, yalnızca açlık tarafından yönlendirilmeyen yeni bir tür farkındalıkla. 

Yine de açlık hala orada, bu yüzden bunu kabul ediyoruz. Aynı zamanda hayatımızın içine ulaşmasına ve bizi şeylere daha da yaklaştırmasına izin veririz. Ve hayatımızın çemberinde daha büyük bir yakınlık yaratmamıza yardımcı olur. Öyleyse macera senin yolun olsun. Bu yüzden buradayız. 

 35.Gen Anahtarı Mudra

Mantra:

  • Ben korkusuzum
  • Seni alanımda hissediyorum
  • Seni deneyimlemek istiyorum
  • Bir gönül macerasına evet diyelim
  • Birleşme mucizesini yaşayalım
  • Özlemime güveniyorum

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın