Aldebaran Kraliyet Yıldızı

Sosyal medyada paylaş

Kraliyet yıldızlarının bedelleri nelerdir?
Genel bilgi olarak dört Kraliyet yıldızı keldani numerolojisinde Royal Star sayıları olan numaralara atanmıştır. Neden biz bunlara Kraliyet Yıldızı diyoruz; dört ana Krallığı, Evrensel gücü ve titreşimi sembolize ettikleri için. Numeroloji de bu kraliyet yıldızlarına özel sayılar atanmıştır.

Persler ve eski Fars astrologlarından aldığımız bilgilere göre Regulus 23, Aldebaran 37, Fomalhaut 51, Antares ise 65 sayısını temsil eder. Özellikle köşe evlerinizde, 1 4 7 10’da eğer bu Yıldızlar varsa bu sayılar sizin uğurlu sayılarınızdır. 

İleride danışmanlık verdiğinizde herhangi birisinin 1 4 7 10. evinde paranlar da bu yıldızları görürseniz, regulus  varsa 23’ü , aldebaran varsa 37’yi, fomalhout varsa 51’i, Antares varsa 65 sayısını kişiye verebilirsiniz kullansın diye. Çünkü o kişinin uğurlu sayısıdır bunlar.

Eğer bir Kraliyet yıldızı yükseleninizde veya MC’nizde ise ;
yükselen kaçıncı ev ? 1 ev, 
MC kaçıncı ev? 10-  buradaysa  çok çok etkili çalışır.
Ama kişiye kibirli ve abartılı bir enerji de verir. Neden kibirli ve abartılı bir enerji verir? Özellikle gelişmemiş bir bilinçte rezil edici şekilde çalışabilir, ama gelişmiş bir kişilikte enerji olumlu şekilde kanalize olacağından yararlı çalışabilir.

Bunu 4 melek, 4 yön, 4 ana element şeklinde de ifade edenler vardır. Herkeste farklı şekilde tezahür edebilir. İlahi kitaplar da bahsedilen 4 büyük melek, aslında bu yıldızlarla bağlantılıdır.

ALDEBARAN:
9 derece 47 dakika ikizler burcunda yer alır. Boğanın gözüdür. İslam geleneğindeki Mikail, başmelek Michael. Eğer haritanızda bu Yıldız varsa sizin sınavınız dürüstlüktür. Sizden istediği bedel budur. En küçük dürüstlüğe aykırı hareketiniz bir yalanınız, dürüst olmayan bir şey; mesela Merkür’ün üzerindedir ,  evrakta sahtecilik yaparsın mesela, büyük  cezalandırılırsınız. 

Aldebaran üzerindeki tüm yapılar olaylar depolanır, aldebaran gözcüdür izleyicidir; Gözcü izleyicidir. Aldebaran üzerindeki tüm yapılar tüm olaylar depolanıp Antarese havale edilir. Bu yıldızlar karşılıklı çalışıyor.

Aldebaranın sınavı nedir? Dürüstlük
Kişi buna uymadı yalan konuştu dürüst davranmadı,  ikiyüzlülük yaptı, evrakta sahtecilik yaptın, üzerinde bulunduğu  gezegene göre değişir; hemen kişinin ceza biletini kim kesiyor?  Antares kesiyor. Antares’e burada kelle alıcı diyoruz. Orb’una bakıyoruz. Bunu  hangi orb’da ararız? 8 derece ikizlerde ararız, 9 derece ikizlerde, 10 derece ikizlerde ararız .

Bir haritada 8 9 10 derece ikizlerde bir gezegen varsa orada aldebaran var.
En büyük sınavı nedir? Dürüstlük. Venüs’te Aldebaran’ın varsa hangi konuda dürüst olman lazım; aşkta, ilişkilerde… Çünkü Venüs flortlerde öyle flörtöz davranacak herkese Mavi Boncuk dağıtacak, bunu bırakacak onu atlayacak işte burada Aldebaran devreye giriyor.

Venüs aynı zamanda parayı da gösterir;
Venüs’ün üzerinde veya Merkür’ün üzerinde ise ticari ilişkilerini dürüst davranmayı öğrenmesi gerekir kişinin. Unutmayın Venüs aşıktır ama aynı zamanda para demektir. Bu da unutulmasın, bu tarafını hep unutuyoruz Venüs’ün.

Merkür zaten Ticareti ve tüccarları gösterir.  Merkür kimin tanrısı; tüccarların Tanrısı aynı zamanda. Dolayısıyla Merkür’ünde aldebaran varsa o zaman kişi senet/sepet vergi gibi işlerine çok dikkat edecek. Burada sınavı dürüstlük.

Bütün gezegenler, hangi gezegende yerleşmiş olursa olsun eğer dürüstlüğe sadık kalırsa kişi, bu hayatta zenginlik, başarı ve onur getirir kişiye.

Merkür ikizlerde ise kabul etmek gerekir ki kişi çok dedikoducu olabilir;
Merkür hırsızların da tanrısıdır, yalanları da gösterir.  Dolayısıyla kişi burada çok boşboğaz, boş boş konuşan, çok dedikoducu birisi de olabilir. İşte dikkat etmesi gereken konu tam olarak da budur. Dürüstsen seni ödüllendirir yani.  

Bu bir Alfa yıldızdır, büyük bir yıldız yani. Boğa takımyıldızı, boğanın sol gözüdür. Boğa biliyorsunuz bereket ile alakalıdır. Bu da  Mikail ya; peygamberler Mikail’i Çok kez boğa tasviriyle gördüklerini söylemişlerdir.

Eğer bir haritada aldebaran varsa, aldebaran etkisine sahipse kişi, güzel bir hitap tarzı olabilir, bereket ve güçlülük vurgusu yaşanır o hayat içerisinde. Özellikle az önce belirttiğimiz köşe evlerde ise etkisi daha da güçlü olur. Şimdi mantık yürütelim Jüpiter ikizler burcunun seviyor mu ? sevmiyor…Hiç sevmiyor…Neden sevmiyor? 

Jüpiter kimi yönetiyordu Yay burcunu yönetiyordu. İkizler yayın karşısında, Jüpiter  ikizler burcunu sevmediği için Jüpiter aldebaranı sever mi ? Sevmez.

Aldebaran ikizler yıldızı çünkü. Dolayısıyla Jüpiter aldebaranda çok iyi çalışmayabilir. İlk başlarda çok yıkıcı ve sert bir etkisi olabilir, ancak kişilik gelişmişse ya da zamanla gelişirse, önce zorluklar çıkartır ama sonra  kişiye level atlatabilir, yükseltebilir. Kişi sahtekarlık sınavlarına tabi tutulabilir. Biliyorsunuz evrenin tuzakları vardır. 

Evren önümüze tuzaklar çıkartır, bakalım kişi o olaya ne kadar atlıyor, ne kadar atlamıyor diye…Dolayısıyla bunlara dikkat etmesi gerekir. Önce onu sahtekarlıkla sınar, ayağını kaydırır kişi burada iradesini kullanamayabilir. 
“-debaran kökü” takip eden, gözlemleyen, hafiyelik yapan gibi anlamlara gelir. Anunnakileri duymuşsunuzdur ilginiz varsa böyle şeylere,  nefilimler diye de bildiğimiz anunnakilerin Gözlem yıldızıdır, Wocchers yani Gözcüler diye geçer. Anunnakilerin gözlem yıldızıdır, diğer adı da nefilimlerdir.
Gözcüler diye geçer. Harita sahibinin üzerinde ilk 20 yıl sert çalışır. Bu insanların gözleri hasta olabilir. Bu kişilere zihinlerini serbest bırakmaları bazen hiçbir şey düşünmemeleri, uyumaları gözleri dinlendirmeleri tavsiye edilir.  Bu kişi ağzından çıkanı 2 kez düşünüp öyle konuşmalıdır, hayır konuşmalıdır.

Biliyorsunuz abrakadabra Aramice bir sözdür. Sözlerimle yaratıyorum demektir; Dolayısıyla bu kişilerin çok dikkatli konuşmaları gerekir, rezil de olabilirler, vezir de olabilirler. Örneğin bir kalabalık gördünüz binlerce kişi var acayip de bir Hatip var konuşuyor herkesi etkisi altına almış kitleleri peşinden sürüklüyor şunu diyebilir miyiz bu adamda aldebaran var ve çok iyi çalışıyor diyebilir miyiz? Diyebiliriz. Çünkü insanları etkilerler.

Kurs Resmi

İlgili Diğer Yazılar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: