Aşk, Evlilik, Tensel Uyum ve İlişkiler

Aşk, Evlilik, Tensel Uyum ve İlişkiler
Numeroloji Uyumluluğu: Rakamlar ne diyor?

Numerolojiye Göre Aşk Uyumluluğu

Hayatınızda sayıların büyüsünü gözlemleyebilir ve inansanız da inanmasanız da aslında sayıları takip ettiğinizi ve onların da sizi takip ettiğini görebilirsiniz.

Ayrıca tam doğum tarihinizi GG/AA/YYYY formatında ekleyebilir ve toplamı alabilirsiniz. Örneğin 20-10-1979 ve 20-12-1977 doğumlu bir kişi 2 numara olacak.
12-06-1974 doğum tarihinin 3 numara olacak.

Doğum Tarihi

1, 10, 19, 28

2, 11, 20, 29

3, 12, 21, 30

4, 13, 22, 31

5, 14, 23

6, 15, 24

7, 16, 25

8, 17, 26

9, 18, 27

Doğum Sayısı

1

2

3

4

5

6

7

8

9

3 numara için en iyi kombinasyon 2 numara, 2 numara için uygun olmayan kombinasyon 5 numaradır. Evlilik ve ilişkiler için her durumda 4 numaradan kaçınılmalıdır. İnsanların 4 numara ile bir şekilde ilişkiye ve evliliğe girdiklerinde çektikleri acıları görülmüş.

1 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri:

Sayısı 1 olan kişiler çok tutkulu insanlar olduklarından kolay kolay etkilenmezler ve genellikle çocukluklarından kalma biriyle evlenmeyi severler. Âşık olurlar ama aşık olmaya zorlanamazlar. Uzlaşmazlar. Pratik insanlardır. Yeni şeyler yapmayı severler.

2 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri:

Sevgilerine ve ailelerine odaklanan hassas insanlardır. Fiziksel zevkleri pek sevmezler ama duygusal zevklere daha yatkındırlar. Aşırı ruh hali değişimleri var ve sahip olabilecekleri tek dezavantaj bu. Partnerlerinin anlayışa sahip olmalarını isterler.

Aşk, evlilik ve ilişkiler söz konusu olduğunda kalplerinin sesini dinlerler. Partner veya ortaklarıyla daha fazla iletişim kurmalıdırlar çünkü ortaklarıyla her şeyi netleştirmenin tek yolu budur.

Bu insanlar çok ketumdur ve aşk ilişkilerini her zaman sonuna kadar saklarlar ve asla gerçeği tamamen söylemezler! Evlilik hayatlarında uzun süre acı çekmeye devam ederler ama evlilikten ayrılmaya karar verdiklerinde durdurulamazlar.

3 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri:

3 numaralı insanlar pratiktir ve genellikle kalplerini dinlemezler. Bunlar hırslı insanlar ve kendilerini takıntı haline getiriyorlar. Diğerleri gibi romantik değildirler ve partnerlerine hükmetmeyi severler. Ne yaparlarsa yapsınlar en üstte olmayı severler. Bunlar kişi ancak onlarla zaman geçirdiğinde fark edilir.

4 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri:

4 numaralı insanlar biraz farklıdır. Cinsel zevkler için evlilik dışında daha fazla ilişki kurma eğilimindedirler. Bu herkes için değil, ancak az sayıda yüzde, partner yada ortaklarının onlara hükmetmesine izin veriyor.

Evlilik dışı ilişkileri bulunmaz, çünkü dışarıda cinsel ilişkiye girseler bile partnerlerine çok bağlı kalırlar. 4 numaralı kişilerin çoğu, bu huyları nedeniyle boşanıyor ve çoğunlukla iyi bir evlilik yaşamları yok. 22’sinde doğan insanlar partnerlerine daha sadıktır.

5 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri:

5 numaralı kişilerin evlenmeden önce birçok ilişkisi vardır. Partnerlerinden çok çabuk sıkılırlar ve onları değiştirmeye devam ederler. Ayrıca sevişmenin yeni yollarını denerler ve çok deneyseldirler. Bir ilişkide tensel uyum ve cinsellik onlar için çok önemlidir. Belirli bir duruşu olmayan insanları sallıyorlar. 8 numara onlar için en iyi eşleşmedir.

6 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri:

Bu sevgi ve barışın sayısıdır. Bu insanlar çekici ve çekici bir kişiliğe sahiptir. Duygusaldırlar ve fiziksel arayışları nedeniyle evlilik dışı ilişkileri olabilir.

Partnerlerine duygusal olarak bağlı değillerse bir sorun var demektir.

Büyüleyici kişilikleri nedeniyle birçok karşı cinsten insanla çevrilidirler. Ön sevişme ve sevişme konusunda çok iyidirler.

7 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri:

Bu insanlar romantiktir ve düşünceli ve romantik olmayı severler. Bu numaraya sahip insanlar akıllarında hayatta ne aradıklarını düşünmeye devam ederler. 2 numaralı kişilerle arası çok iyidir. Stresli bir hayat yaşamamalıdırlar. Kariyerlerinde başarılı olmak için özel hayatlarında mutlu olmak isterler. Partnerleri ile giderek daha fazla iletişim kurmalıdırlar.

8 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri:

8 numaralı insanlar duygusal ama aynı zamanda güçlü insanlardır. Tüm sayılar arasında en sadık olan onlar olur. Ne yazık ki, yanlış anlaşıldıkları için en çok acı çekenler onlar.

Bu sayıdaki kadınlar evliliklerinde acı çekiyor. Ortaklarını takip ederler. Evlenmek için sadakat faktöründen dolayı 8 numaralı kişiyle evlenmek iyi bir seçim olur
ancak 4 ve 8 numaralı kişiler asla birbirleriyle evlenmemelidir.

9 Numara için Aşk ve Evlilik Tahminleri:

Bu insanlar tahakküm doludur ve her zaman zirvede olmayı severler. Duygusaldırlar ama insanlar duygularını anlamazlar. Onlar için cinsellik ve tensel uyum, herhangi bir aşk ilişkisinde ilk önceliktir ve işler ancak bundan sonra ilerleyecektir. Bu onların en yüksek talebidir. Evlilik dışında da cinsel ilişkileri olabilir. Ailelerine çok düşkündürler ancak sevişme şansları olursa tereddüt etmezler.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın