Hande Erçel ve Kerem Bürsin Aşk ve İlişki Analizi

Aşk Numaranızı Nasıl Hesaplarsınız? Aşk, İlişkiler ve Aile

Numeroloji okumaları dünyasında, sayılar genellikle kişilikleri tanımlamak için kullanılır. Bunun nedeni, hangi dili konuşursanız konuşun, sayıların her zaman tutarlı olması ve asla değişmemesidir. 

Aşk numaranızı ve bunun ne anlama geldiğini hesaplamak için bir rehber arıyorsanız okumaya devam edin.

Aşk Numaranızı Hesaplama

Aşk numaranızı bulmak için, doğum gününüzdeki tüm sayıları toplamanız ve tek bir rakam elde etmeniz yeterlidir. 

Örneğin,
Hande Erçel doğum günü 24.11.1993. Aşk numarasının hesaplanması şöyledir: 

2+4+1+1+1+9+9+3 = 30= 3

Hande Erçel’in aşk numarası 3 olacaktır.

Heyecanlı Sayı 3:
Üçler iyi vakit geçirmenin tadını çıkarır. Dışa dönük ve arkadaş canlısı olmalarıyla tanınırlar. Onlarla ilişkiler asla sıkıcı olmaz çünkü her zaman onu heyecanlandırmak için heyecan verici bir şeyler yaparlar. Bu insanlar, bir izleyiciyle en mutlu olan yaratıcı fikirli insanlardır. Gösteri yapmayı, öğüt vermeyi ve öğretmeyi severler. Onlar aynı zamanda sanatçılar, vericiler ve empatilerdir. 3 rakamını sitemizdeki ilgili yazılar ile daha fazla keşfedebilirsiniz.

Kerem Bürsin doğum günü 04.06.1987.
Aşk numarası 4+6+1+9+8+7= 35= 8 

Pratik Sayı 8;
Sekizler güçlü ve başarılıdır ve genellikle ilişkilere iş anlaşmaları gibi davranırlar. Çok güçlü olduklarından, çok fazla romantizme ihtiyaç duymayan ortaklarla daha iyisini yapma eğilimindedirler. Sekiz kişi genellikle çok para kazanır. Çoğu zaman, hayatta yüksek bir pozisyon elde ederler. Güçlüler, bağımsızlar ve iyi bir hayat yaşıyorlar. Bu hayali onlarla yaşayabilecek bir partner arıyorlar. 8 hakkında sitemizden bilgi edinin. 

 Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Birleşik Sayısı bu iki aşk rakamının toplamıdır
yani 3+8 = 11= 2 (İŞ BİRLİĞİ VE DENGE)

Birleşik sayı Pozitif Haller; 2 ilişkisi, bir karşılıklı destek, sadakat, güvenlik ve kuvvet enerjisi yansıtabilir. Bu güçlü karşılıklı destek enerjisi içinde, işte ve ailede iş birliği içinde, her kişi bir diğerinin çabalarını tamamlar ve dengeler; ilişkiye bir mantık ve duygu uyumu hâkim olur.

Birleşik sayı Negatif Haller, 2 ilişkisi, duygusal ve direnmenin karışıklık ve dengesizliğin, bir kişinin zihniyle diğerinin duyguları arasındaki mücadelenin acısını çekebilir. Bu ilişki kesin tanımlanmış sorumluluk alanlarından yoksun olabilir. Önce edip sonra içerleme şeklindeki aşırı- özveri sorunları ortaya çıkabilir. Yönden geri çekilme sınırlardan ya da aşırı yardım

İlişki için Anahtar Sorular?

  • Birlikte ne yapmaktan zevk alıyoruz?
  • Farklı ihtiyaçlarımız arasında bir denge bulabildik mi?
  • Sorumluluk alanlarını nasıl paylaşıyorsunuz?

2 ilişkisi için Spiritüel Yasalar; Sorumluluk, Esneklik, Denge Yasaları

AŞK NUMARALARI:
Doğum gününüzdeki tüm sayıların toplamından elde ettiğiniz doğum sayılarınızı göz önünde bulundurarak, artık kendiniz ve sizin için en uygun partner tipinin ne olduğu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Doğum sayısı aynı zamanda aşk rakamıdır.

Hangi Rakamlar En İyi Anlaşır?

Bazı sayılar diğerlerinden daha iyi bir araya gelir. Burada aynı fikirde oldukları için gruplandırılmışlardır.  

1, 5 ve 7 sayıları zihin sayıları olarak kabul edilir. Bu bireylerin zihinleri her zaman işlem yapar ve bunlara zihinsel sayılar denir.

2, 4 ve 8 rakamları finansal rakamlardır. Bu insanlar iş, mali konular ve güvenlikle ilgileniyorlar.

3, 6 ve 9 sayıları yaratıcı sayılardır. Bu insanlar sanatçılar, öğretmenler, şifacılar ve danışmanlardır.

Çoğumuz bu bağlantıların bir kısmını veya tamamını ailemizde, arkadaşlarımızda ve sevgililerimizde deneyimlemişizdir. Artık bireysel aşk numaranızı bildiğinize göre, numerolojiye göre ne kadar uyumlu olduğunuzu görmek için sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı ve ailenizi hesaplayabilirsiniz. 

Korkusuz 1 Numara

Bir numaraya sahip olanlar liderlerdir. Nadiren utangaçtırlar ve genellikle yeni ilişkilere başlamaktan korkmazlar. Bazen bencil olabilirler, ancak ilişkilerde de çok eğlencelidirler. 1 numara düşünmek için çok zaman harcar ve her zaman zihinsel olarak hayatı yaşar. Hareket ve maceradan hoşlanan zihin sayıları olarak kabul edilirler. 1 numara hakkında hakkında daha fazlasını okumak için web sitemizdeki Numeroloji kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Duyarlı sayı 2

İkiler nazik ve barışçıldır. Aşık olmaktan zevk alırlar ve ilişkinin sorunsuz yürümesi için ne gerekiyorsa yaparlar. Çok iyi dinleme becerilerine sahiptirler ve genellikle benzer kişilere çekilirler. Bunlar, sağlam ve güvenli bir finansal temel oluşturmaya çok önem veren, iş odaklı kişilerdir. 

Güvenilir Sayı 4

Dört numaraya sahip olan herkes, istikrar ve güvenliğe odaklanmayı sever. İlişkilerde, güvenli oynama eğilimindedirler. Bu aslında onları çok sadık yapar. Güçlü ve sağlıklı bir ilişkinin güvenli hissinin tadını çıkarırlar. Dört insan sağlıklı, güvenilir, yardımsever ve anlaşılırdır. Her zaman bağlanmak isterler. 4’e dalarak tefekkür etmek için diğer 4 ile ilgili yazılarımızı araştırabilirsiniz.

Eğlenceyi Seven Sayı 5

Beşler macera dolu. Mum ışığında akşam yemeklerini seven bir beş numara bulmakta zorlanacaksınız. Bunun yerine, bungee jumping yapmak için randevularını aldıklarını görebilirsiniz. Kolayca sıkılırlar, bu yüzden ilişkilerinde çeşitlilik önemlidir. Beş kişi aktiftir. Seyahat etmeyi severler ve her türlü eğlence ve farklı kültürlerle bağlantılıdırlar. 5 rakamı hakkında daha fazla bilgi edinin. Numeroloji kategorisinde 5 ile ilgili yazılarımızı bulabilirsiniz.

Romantik Sayı 6

Altılar, romantizmle ilgili her şeyden zevk alır. Onları mutlu etmek için çikolata kaplı çilekler, kırmızı şarap ve aşk şarkıları verin. Partnerlerine çok bağlıdırlar ve halka açık sevgi gösterileriyle ilgili sorunları yoktur. Altı kişi aile odaklıdır Kalpten rehberlik ederler, doğru ve yanlış, adalet konusunda güçlü inançlara sahiptirler. Bu idealler için savaşacaklardır. Numeroloji de 6 rakamını tanıyın.

Düşünceli Sayı 7

Yedi numaralı olanlar sessizdir. Bilimsel uğraşlardan hoşlanırlar ve zihinsel olarak meydan okunmak isterler. Yediler sezgisel oldukları için bilinir, bu nedenle canlı bir psişik okuma genellikle kendileri hakkında daha fazla şey öğrenmelerine yardımcı olabilir. Yedi kişi mistik, manevi, hatta dindardır. Gizemli ve karizmatiktirler. Bazen hayatın kargaşasından ve karmaşasından geri çekilirler ve yalnız ya da kendileriyle birlikte olmayı tercih ederler. Yedi, doğayı ve açık havayı sever. 7 rakamı hakkında sitemizde daha fazlasını okuyun.

Dürüst 9 Numara

Dokuzlar yardımseverdirler ve genellikle eşlerinin sorunlarını üstlenirler. İdeallerini paylaşan ortaklarla ilişkilerde gelişirler. Dokuz, insanlığa odaklanmıştır. Genellikle iyileştirme/yardım etme meslekleriyle ilgilenirler. Aynı zamanda yüksek enerjili, dramatik ve duygusaldırlar. Başkalarına, özellikle de “kişilerine” karşı çok koruyucudurlar. 

Aşk numaranızı öğrendikten sonra, Numeroloji, sağlıklı ve güçlü bir ilişkinin keyfini çıkarabilmeniz için bir partnerde nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlamanıza yardımcı olabilir. Kapsamlı Numeroloji yazılarımız ve eğitimlerimiz, sayıların ve anlamlarının bu büyüleyici ve kadim çalışmasını incelemek için harika bir yerdir.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın