ÇAKRALARA DNA NİYET YÜKLEMESİ VE DOĞAL TAŞLAR

1.ÇAKRA: KÖK

Sevgiyle köklerimi toprağa salıyorum.  Seviyorum. Seviliyorum. Aşkla hayata bağlıyım. Bunu hakkediyorum. Zihnim, bedenim ve ruhum uyumlu ve dengede. Yaradan’ın cesaretini kuşanarak adımlarımı atıyorum. Özdeğerimin farkındayım. Sağlıklı bir bedene sahibim. Güvendeyim. Yaradan tarafından destekleniyorum.

1.kök çakra doğal taşlar: Lal Taşı, obsidiyen

2.ÇAKRA: SAKRAL, CİNSEL ÇAKRA

?❤?

Geçmişten gelen, sırtıma yük binen, tüm atalarımın yaradandan uzak negatif aktarımını, anne karnından bu yana yaşadığım tüm olumsuzluklarla ilgili kordon bağımı kesiyorum. Geçmişimi özgür bırakıyorum. Bugünden sonra bolluk, bereket, huzur, sevgi tüm güzellikler benimle. Evim yüreğim ve yüreğim bir tüy gibi hafif güvendeyim. Bundan daha iyi ne olur?

2.Çakra Sakral göbek çakrası.

Sitrin, kehribar taşı.

3.ÇAKRA: SOLAR PLEXUS, KARIN ÇAKRASI

Anne karnından beri ne yaşadıysam, yaşamam gerekiyordu. Bugün beni ben yapan deneyimlerim. Tümüne teşekkür ediyor ve özgürleştiriyorum. Geçmişim ve geleceğim, şimdi dengede. Şu an dan itibaren bolluğumu, bereketimi, sağlığımı, tüm kaynaklarımı farkına vararak yaratımını gerçekleştiriyorum. Anka kuşu misali küllerimden yeniden doğarak hedeflere ilerliyorum. Benim iradem senin iraden yaradanım diyerek bir güneş gibi aydınlanmaya ve aydınlatmaya niyet ediyorum.

3. Çakra Solar pleksus.
Kristal taşları: Kaplan gözü, sitrin, sarı yakut, kehribar.

4.ÇAKRA: KALP

?❤? Şu ana kadar beni üzen her türlü duygu ve düşüncelerden arınmaya niyet ediyorum. Beni kıran, inciten tüm herkesi kabul edip, yürekten affediyorum. Kendimi affediyorum. Özgür bırakıyorum. Her ne yaşadıysam bunlar birer öğretiydi. Bugün kalpteki koşulsuz sevgiyi bana öğretmek için yaşatıldı. Kendimi en derinden onaylıyor ve seviyorum. Seviyor ve seviliyorum. Şu an kalbimdeki sevgi şifa enerjisiyle, ihtiyacı olan tüm canlılara gönderiyorum. En derindeki acılarını dönüştürmesine niyet ediyorum. Aşkla kâinata tüm sevgi enerjimi gönderiyorum. Kendime ve sevdiklerime karşı dürüstüm. Fizik bedenimin kıymetini biliyorum. Sürecin keyfini çıkarıyorum.

4. Çakra Kalp çakrası Kristal taşları:
Kuntize taşı, zümrüt yeşili, yeşil yeşim taşı, gül kuvartz, pembe turmalin.???

5.ÇAKRA BOĞAZ ÇAKRASI

Kendimi kolaylıkla ifade ediyorum. Konuştuğumda herkes beni iyi anlar. Bende onları iyi anlarım. Söylemek istediklerimi, hakikatleri sevgi ile güzel ve yumuşak bir dilde ifade ediyorum. Tüm yaratıcılığımı ifade ediyorum. Yaradan’dan akan tüm güzellikleri ifade ediyorum. Zihnim bütünün en yüksek katkısına dingin, sakin çözümler üretir.

6.Çakra: Alın 3.Göz

? bilinçle bağlantıdayım. Denge güzellik uyum içinde güvendeyim. Öncelikle kendi sorumluluklarımın bilincindeyim. Tüm sevdiklerim güvende. Olan iyidir ve hayrı görüyorum. Büyük resmi hissediyorum. Her şeyin birbiriyle olan bağlantısını sezebiliyorum. Bir yaprağın düşüşündeki hikmeti görebiliyorum. Şükürler olsun. Her şey olması gerektiği gibi ilerliyor. Kabul ve anlayış ile akıştayım. İçimde eril ve dişil enerjiler barış ve uyum içinde kendimi tam ve bütün hissediyorum. Yaradanım daha ne güzelliklerin var göster bana❤?

6.Çakra Üçüncü göz Alın çakrası Doğal taşlar:
Lapis Lazuli, indigo, safir, sodalite.???

7.TAÇ TEPE ÇAKRASI

??Yüksek benliğimden bilgeliğin akması için izin veriyorum. Bilgi ışık hızında iniyor. Para ve şifa ile ilgili sezgisel yeteneklerimin farkındayım. Kozmik bilinçle uyum halindeyim.   Ben mucizelere inanıyorum. Mucizeleri rızık ve şifayı hayatıma davet ediyorum. Bilgelik bana kolaylıkla gelir. İlahi güce inanıyorum.

7. Çakra Tepe çakrası. Doğal taşları: Ametist, kristal kuvars.??

8. ÇAKRA AURA BEDEN

«Aşağıdaki Yukarıdaki gibidir. Dünya inandığım şekilde vardır.» Yaradan’ın bolluğu bereketi hanemizde varlığımızda açığa çıkıyor çünkü kaynaklar sonsuz. Yaradan her ihtiyacımızı karşılar ve ihtiyacımız olan gelecektir. Yaradana yakın duygu ve düşüncelerimin odağı neyse bu bolluk ve bereketi ile bütüne ve bire en yüksek fayda sağlayacak şekilde artarak çoğalıyor.  Hayra ve barışa yönelik yapılar kurarak sorumluluklarımın bilincindeyim. İlahi mucizeler ile niyet ve dileklerim oluyor ve gerçekleşiyor. Dünyevi bilgeliğin eminliği ile ektiğimin hasadını topluyor ve maddi manevi adil bir şekilde paylaşıyorum.

9. ÇAKRA

Ben kaynağın bir parçasıyım. Karanlıkta kalmış ruhların yolunu aydınlatan deniz feneri misali bilgeliği bütünün hayrına yönelik niyet ve eylemlere dönüştürüyorum. Dünyanın en iyi öğrencisi ve öğretmeni olmanın onuru ile içimdeki rehberliğe güvenerek şifaya vesile oluyorum. Yaradandan gelen en yüksek sezgisel ve Sanatsal ilhamlarımı hem dünyevi alemde ete kemiğe büründürerek hem ruhsal olarak maddede tezahürüne tanık olmanın bilincindeyim.

10.çakra

Dünyayı güzelleştirmek adına yeni bakış açıları kazandırarak birlik bilincinde olmanın huzur ve eminliği ile yaşıyorum. Tamamlanışın akabinde taze bir başlangıç; farklı bir bilinç perdesini yırtıp yeni bir kuantum alanına adım atıyorum.


Ücretsiz Kurs Merkezi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

Ücretsiz Kurs Merkezi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et