Demet Özdemir Oğuzhan Koç Yaşam Yolu Aşk Analizi

Sosyal medyada paylaş

Zıt kutupların birbirini çektiğini söylüyorlar.

İlişkiler ve aşk için Numeroloji, romantik hayatınıza yardımcı olacak güçlü bir araçtır. İlişki uyumluluğunuzu keşfedebilir ve herhangi bir Yaşam Yolu Numarası ile uyumlu iletişim kurmayı öğrenebilirsiniz.

Sizi tamamen anlayan biriyle ilişki içinde olmak harika olsa da tam olarak sizin gibi biriyle çıkmak istemezsiniz. Evren sizi diken üstünde tutmak istiyor. Genellikle zıt kutuplarınız olan insanlara ilgi duyarsınız.

Bu, kafanızı kaşımanıza (veya duvara vurmanıza) neden olsa da bunun kendi iyiliğiniz için olduğunu bilin! Sizi dengeleyen niteliklere veya öğrenmek istediğiniz özelliklere sahip insanlara çekiliyorsunuz.

Örneğin, eğer bir hayalperestseniz, topraklanmış ve pratik biriyle birlikteyken kendinizi güvende hissedeceksiniz. Duygusal olarak hassassanız, işlerin ters gitmesine izin veren bir ortağa çekileceksiniz. Size karşıt niteliklere sahip biriyle bağlantı kurduğunuzda, bu yalnızca baharatlı bir kimya yaratmakla kalmaz, ikiniz de daha iyi insanlar olursunuz.

İlişkiler İçin Numeroloji

Numeroloji, eşinizin arzularını, dürtülerini ve romantik dürtülerini anlamak için harika bir araçtır. İlişkiler için Numeroloji, kullanıcı el kitabınızdır. 😍

Rakamlarınız, hem sizin   hem de eşinizin mutlu olması için neye ihtiyacınız olduğunu ortaya çıkarır ve birbirinizle iletişim kurmanıza yardımcı olur. Partnerinizin benzersiz sevgi dilini bilmek istiyorsanız, bir kişinin ihtiyaçlarını en çok ortaya koyan sayı Yaşam Yolu Sayısıdır.

Bu kılavuzu sadece romantik olanlar için değil, HERHANGİ bir ilişki türü için kullanabilirsiniz. Yaşam Yolu Numaralarını bulmak için doğum tarihini gün ay yıl olarak bilmeniz yeterlidir.

Ünlü aşklardan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un yaşam yollarını hesaplama ile başlayalım.
Demet Özdemir doğum tarihi 26.02.1992

Gün 26 = 2 + 6 = 8   Ay Şubat 2 = 2   Yıl 1992 = 1 + 9 + 9 + 2 = 21 ve 2 + 1 = 3

Yaşam Yolu Sayısı = 8 + 2 + 3 = 13 ve 1 + 3 = 4
Artık siz ve eşinizin uyumlu, mutlu bir ilişkiye sahip olmak için neye ihtiyacınız olduğunu keşfedebilirsiniz!

4 Yaşam Yolu
Sadakat, bağlılık ve güç sizin için önemliyse, akıllıca seçim yaptınız. 4’ler aile insanlarıdır. Seni korumak istiyorlar. Bu Yaşam Yolu, sizin için bir şeyler YAPARAK sizi mutlu etmek istiyor. Sizinle ilgilendiklerini hissetmeleri, sevgi ihtiyaçlarını ifade etmekten daha önemlidir.

Tabii ki takdire ihtiyaçları var, ancak nasıl hissettiklerinden çok yaptıkları için. Pratik, gerçekçi ve temellendirilmiş nitelikler, yaşam tarzlarının temel taşlarıdır. Fiziksel dünya ve içindeki her şey onlar için önemlidir. Ev, gayrimenkul, güzel şeylere sahip olmak ve bankada birikim her şeyden önemlidir.

Onları istediğiniz bir şeyi yapmaya ikna ediyorsanız, kalplerine hitap etmeyin. Onların mantığına başvurmanız gerekiyor. Bu nedenle, eğer onların işlerini bırakıp spontane bir dünya turuna çıkmalarını bekliyorsanız, başka bir yere bakın. Birinin dünya çapındaki seyahatinizi kusursuz bir şekilde planlamanıza yardımcı olmasını istiyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın.

4 Yaşam Yolu partneriniz büyümenize yardımcı olur çünkü…

Güvenlik 4 için çok önemlidir, bu yüzden onları zorlamayın. Bir konuda rahat değillerse, anlamaları için onlara zaman verin. Önemsizliğe iyi tepki vermezler ve onlara karşı dürüst veya vefasız olabileceğinizi düşünüyorsanız, denemeyin bile. Onları sevdiğinizi bilmelerini istiyorsanız, GÖSTERİN.

Arkasında somut bir eylem olmadan kelimeler hiçbir şey ifade etmeyecektir. Aile onlar için bir numaralı öncelik olacak. Yani onların ailesini seviyorsan, kabileyi fethetmişsin demektir. Sorumlu olmaları gerekiyor, bu yüzden onlara ne yapacaklarını söyleme. Kendilerini önemli hissetmelerine izin verin, koruma duygularını onurlandırın ve hayatınızın geri kalanında sadık bir arkadaşınız olacak.

Şimdi sıra geldi partneri Oğuzhan Koç’un yaşam yolunu bulmaya;
Doğum tarihi 13.05.1985
Gün 13 = 1 + 3 = 4   Ay 5 = 5  Yıl 1985 = 1 + 9 + 8 + 5 = 23 ve 2 + 3 = 5

Yaşam Yolu Sayısı = 4 + 5 + 5 = 14 ve 1 + 4 = 5
Oğuzhan Koç’un yaşam yolu 5 
uyumlu, mutlu bir ilişkiye sahip olmak için neye ihtiyacınız olduğunu keşfe çıkalım;

5 Yaşam Yolu

Ah, 5 Yaşam Yoluyla birlikte olmak ne kadar eğlenceli. Bu esprili, yaratıcı iletişimciler ile asla sıkıcı bir an yoktur. Bir 5 ile hayat en harika macera olabilir! Tarz yetenekleri vardır, bu nedenle her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar ve oyununuzu geliştirmenize de yardımcı olacaklar. Beş duyu aracılığıyla yaşamın sunduğu her şeyi deneyimlemeyi sevdikleri için, oldukça şehvetli de olabilirler.

Konuşacak şeyler asla bitmez. 5’ler pek çok yeni ve heyecan verici şeyle ilgileniyor. Her zaman öğreniyorlar, büyüyorlar ve keşfedecekleri yeni sınırlar buluyorlar. Bir listeniz var mı? Listenizi genişletecekler ve hepsini keşfettiğinizden emin olacaklar. Eğlenceli, muhteşem maceralar onların yuvasıdır, bu yüzden heyecana hazır olun!

5 Yaşam Yolu partneriniz büyümenize yardımcı olur çünkü…

Bağlılık mı dediniz? Bu kelime, tüyleri diken diken edebilir. Son derece sadık ortaklar olabilirler-  ancak ve ancak – onların da özgürlüklerine ve bağımsızlıklarına sahip olmalarına izin verirseniz. VEYA çok rahat olursanız, yaptığınız tek şey onları desteklemek olsa bile, onları kısıtladığınız için size kızarlar.

5’ler bağımsızlık için can atıyorlar ve aynı anda ondan korkuyorlar. Onlara özgürlüklerine sahip olduklarına dair güvence verdiğiniz ve kendi işlerini yapmalarına izin verdiğiniz sürece mutlu olacaklardır.

Oğuzhan Koç

Bağlılık korkuları işlerine ve kariyerlerine de yayılabilir. 5’ler genellikle birden fazla kariyere sahip olarak başarılı olurlar, ancak süreç yorucu olabilir. 5’ler dramaya eğilimli olabileceğinden, işler çok rutin hale gelirse dramayı harekete geçirebilirler.

Ayrıca alkol ve hatta eğlence yoluyla gerçeklerden kaçma eğiliminde olabilirler. 
5’in gelişmesi için sağlıklı bir hoşgörü dozu gereklidir, ancak ılımlı olması gerekir. Doğru bağımsızlık ve destek kombinasyonuna sahiplerse, bu 5’ler hayatınızın harika bir macera olmasını sağlayacak eğlenceli ve heyecan verici bir ortak olurlar!

Burada Demet Özdemir yaşam yolu 4, Oğuzhan Koç’un 5 yani 4 ve 5 baştada söylediğimiz gibi zıt kutupların birbirini çektiği bir gerçek.
Şimdi gelelim Demet Özdemir’in oyuncu kimliğinden dolayı rol aldığı filmlere;

Demet Özdemir Ve Şükrü Özyıldız’ın Oynadığı “Aşk Taktikleri” Filmi
B
aşrol oyuncuların reel hayattaki birbirleri ile uyumları ile birlikte filmdeki karakter”isimlerininde aynı paralellikle eksiklerini tamamlanmak üzere olduklarını fark ettiğinizde numerolojinin insan yaşamı ve hayatı içindeki işleyişteki uyumuna ve yine yeniden hayran kalıyorsunuz sisteme….
Aşk taktikleri filmin’de Başroller Demet (1) Özdemir (2) yaşam yolu ruh güdüsü motivasyon sayısı 3, 3 rakamı oyunculuk sahne sanatları, ilham, konuşma , iletişimdi zaten. Demet Özdemir’in motivasyonu oyunculuk sahne ile zaten yaşam yolunu keyif ve başarı ile gerçekleştiriyor.
Demet Özdemir’in karmik borçları 1.çakra(asşj), 3.çakra(cçluü) ve 7.çakra(pygğ) dikkat ederseniz aşk taktikleri filmindeki rol arkadaşında bunların hepsi açık
Şükrü (6) Özyıldız (6) ise Yaşam yolu yine 3 yani motivasyonu oyunculuk. Tek karmik borcu var oda 5.çakra(e,n,w)  bu da rol arkadaşı Demet Özdemir’de mevcut enerji akışı açık.
Devamında ise “Aşk taktikleri” filmindeki karakter isimleri de aynı paralellikte kişisel olarak kendilerini destekliyor. Demet Özdemir (Aslı)(1-3)
Şükrü Özyıldız (Kerem)(5)
Diğer yandan bunun sadece şu an bu filmde tesadüfen olmuş birşey olmadığını aşağıdaki filmografilerinde göreceksiniz; neredeyse oynadıkları tüm filmlerde durum hep bu şekilde gerçeklemiş…..🤍

Demet Özdemir’in rol aldığı filmler ve karakterler:

 • Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide Aylin,
 • Kurt Seyit ve Şura adlı dizide Alya,
 • Çilek Kokusu adlı dizide Aslı,
 • No.:309 adlı dizide Lale,
 • Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminde Aysel,
 • Erkenci Kuş adlı dizide Sanem,
 • Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ”Zeynep Göksu Tunahan” karakterine hayat verdi.

Şükrü Özyıldız, oynadığı filmler ve karakterler:

 • Şeref Meselesi dizisinde Emir,
 • Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Eren ,
 • Kış Güneşi adlı dizide
 • Efe-Mete karakterlerini canlandırdı.

Bazı filmlerin tutması /tutmaması yada başrol oyuncularının birbirleri ile uyumu ,oyuncunun o rolü oynarken filmdeki adı’nın gerçek adıyla paralel destekleyici şeklinde ilerlemesi filmin bizler açısından inandırıcılığı gerçekçiliği ve en önemlisi filmin “gişe” başarısı açısından oldukça önemli bir konu…

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın