Sosyal medyada paylaş

Google – Milyarlarca insanın aşina olduğu, internet dünyasına hâkim olan kelime. Şimdi Google için biraz Numerolojisi analiz edelim. Kurucularının kişisel bilgilerini paylaşmasam da sadece Google’ın Numerolojisini analiz edeceğim. Şimdi, Google’ın Numerolojisini incelemeden önce, Google’ın kurucularının Numerolojisini ve bazı çarpıcı sayılarını inceleyelim! Google, Sergey Mikhailovich Brin veya Sergey Brin ve Lawrence Edward Page veya Larry Page olmak üzere iki kişi tarafından kurulmuştur.

Google’ın Numeroloji Analizi

Önce 21 Ağustos 1973’te doğan Sergey Brin’in olaylarını analiz edelim, bu onu Numerolojide 3 ve 4’ü yaşam yolu olarak 4 ile birleştirir. Şimdi Larry için biraz Numerolojisi analiz edelim, 26 Mart 1973’te doğdu, bu onu 8 ve 4 kombinasyonu, güçlü bir kombinasyon yapıyor! Her iki kurucunun da aynı yaşam yolunu paylaştığına dikkat edin!

Şimdi Google için Numeroloji analizine bakalım;
Google Inc Numerolojide 4 ve 4 kombinasyonu olan 4 Eylül 1998’de bulundu. Şimdi sadece Larry, Sergey ve Google’ın Numerolojik ilişkisini ilişkilendirin, onların tüm önemli olaylarının yaşam yolu 4. Üstelik ikisinin de hayat yolu aynı olduğu için yakın arkadaş olmuşlar ve aynı hayat yolu numarasında Google’ı kurmuşlar! Google kelimesinin Numerolojisini görelim, 4 doğumlu bir kişi 1,4 ve 8 ilgili kişiye ve şeye ilgi duyacaktır ve bu onlar için şans.

Kurs Resmi

İlgili Diğer Yazılar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: