DNA Nedir Ne İşe Yarar

Sosyal medyada paylaş

Holografik Evren kumaşının tümü tek iplikten örülmüştür. Sadece daha sonra renkler, desenler ve nakışlar atılmıştır, çünkü evrenin çeşitliliğe ihtiyacı vardır. Bundan dolayı, ana hatlarıyla canlıların hepsinin en küçük beden birimi olan hücre yapısı çok az farkla aynıdır. Hücre üç esastan oluşmaktadır: dış membran (zar), hücre sıvısı (sitoplazma), hücre çekirdeği.

Hücrenin önemli yapılarından biri olan dış membran, onun hem dışarıyla iletişimini sağlar hem de onu dışarıdan ayıran bir zardır. Hücre sıvısı veya sitoplazmanın içinde hücre birimleri ve hücre çekirdeği vardır. Dış zarın etrafında hem sitoplazmanın hem de çekirdeğin içinde çok konuştuğumuz DNA sarmalları vardır.

DNA’lar doğal elektrik iletkenliğine sahiptir;
DNA’lar, ışığa ve onun yaydığı elektromanyetik dalgalara aşırı duyarlıdır.
DNA’lar, bedeninizde hücre moleküllerinin içinde olan idarecilerdir, düğmelere benzeyen genlere, gerekli durumlarda kendilerini açmaları veya kapamaları için komut verirler. Olumlu ve olumsuz düşünceler vücudunuzun tümünde ince elektromanyetik akımlar üreterek DNA’nızın biyolojik tepkisini uyandırır.

DNA’ların tek amacı, bedeninize giren ve çıkan frekansları düzenli olarak (eksponansiyel) yükseltmektir. Bu görevi yerine getirirken, sizin öz malzemenizin trans mutasyonunu gerçekleştirir. Bu çok özel bir durumdur. Teknik olarak trans pozisyon adı verilen patlama, bedeninizdeki binlerce DNA parçacığının içinde saklanan yeni genetik yazılımın an ile senkronize olmasını sağlar.

Demek oluyor ki kuantum boyutunda genlerinizi programlayan çevreyi yaratan sizsiniz. Bedende saklı en derin korkular bile DNA’nızın kalbinde bulunan alçak frekans kalıplarının ışığıdır. Kuantum boyutunda çevreniz ilişkilerinizdir. Bu nedenle, siz hiçbir zaman ne DNA’nızın ne de kaderinizin kurbanısınız.

Sadece ilişkilerinizin kurbanı olabilirsiniz… Yaşamınızda yediğiniz besinlerden, beraber olduğunuz insanlara kadar her şey, DNA’larınızın çok hassas olması nedeniyle, DNA’nıza ulaşan elektromanyetik sinyal karakterine göre bedeninizi inşa eder. DNA’nızın verdiği tepki belli hormonsal sinyalleri aktif hale getirerek sizlere daha net hisler yaşatır. Her bir düşünceniz, her bir hissiniz, her bir sözünüz ve her bir davranışınız doğrudan geninizi programlar ve bu sizin kendinizle ve çevrenizle olan gerçeğinizi oluşturur.

Canlı DNA yapısında, Karanlıktan Sevgiye (Gölgeden Ermişliğe)
geçişleri deneyimlediğinizde, sözcüklerle anlatmaya çalıştığımız Gen Anahtarının aslında ışığın hakiki içsel dili olduğunu ve bu dilin evrenin yüceliğini anlattığını fark edeceksiniz. Gen Anahtarı, canlı DNA yapınıza gönderdiğiniz elçilerdir. Amacı DNA’lara talimat götürerek daha mutlu bir hayatı yaşamanız için sizi fiziksel, duygusal, düşünsel olarak yeniden inşa etmektir. Bu tümüyle Homo Sanctus, sakral insan, yeni insanın doğuşunu simgeler.

Gen Anahtarının büyük sırrı buradadır: özgürlük sırrı. Onu çözdüğünüzde hayatınız gözünüzün önünde değişecektir.

Kaynak: Mirasımız Hologenetik Hafıza

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın