17. Gen Anahtarı Hologenetik Hafıza

Sosyal medyada paylaş

24-29 Mart tarihleri arasında 17. Gen Anahtarı

Zihin enerji merkezinden hareket ederek kişiye zihinsel farkındalık kazandırmayı amaçlıyor. Fakat alçak frekansta kişinin Evhamını tetikliyor. Evham sol beyin lobunun mantık yönüyle çalışır: fikir yürütmek ve onu savunmak. Mantığa dayanan düşünceye sahip olmak büyük yeteneğimizdir ve bu yeteneğimiz bizi başka canlılardan farklı yaparak birlik bilincinden uzaklaştırır. Aslında bu yetenek ayrım dışında başka bir işe yaramaz ve sadece mutsuz yapar. Evham dış dünyada, toplumda, insanlarda, kendinde hata bulmaya programlanmıştır ve hata bulunduğunda zihin onu dünya tablosunun içine yerleştirir. Bulunan hata her zaman bir karşılaştırmaya dayanır ve böylece kişinin evhamı biçimlenir.
Evham içsel zamanlama yazılımıdır.
Bu zamanlama bedeninizin derinliklerine demir atmıştır ve dünyanın nabzına ayarlanmıştır. 0–7 yaş döngüsünde başlar. Eğer içsel zamanlamanız, bu yaş döngüsü içinde bozulduysa olgun yaşta da bozuk olur. Evham sol beyin lobunu kullanarak insanı ikilemin katı çerçevesi içinde tutar.

Alçak frekans boyutunda reddedilme korkusu insanları hep taraf tutmaya iter. İnsana dair dramların hepsi zihnin bu gerçekliğinden doğar ve kitle bilinci bu dramlara bayılır. Yüksek frekans boyutunda ileri görüşlülük ile kişi tablonun hem bütününü hem ayrıntılarını görmeye ve bütünü destekleyerek ona hizmet etmeye başladığından ileri görüşlülük fikirlerin ötesine bakarak üçüncü gözün açılmasına yardım eder. Bunun ilk adımı, herhangi bir fikirle özdeşleşmenin yanlış olduğu anlayışıyla başlar.

İnsanın büyük acılarının kökleri fikir ayrılıklarındadır.
Aslında insanın kalbi çok yüksek ayarda algı aletidir. İleri görüşlülük zihin ve kalp arasında iki taraflı yolun yapılanmasına yardım eder.
Yüksek frekans boyutlarının enerjisi, arginin amino asidinin aşama aşama bedendeki kimya sürecinin aktif hale gelmesiyle bedeni doldurur ve yönlendirir, insanları gerçek insanlığı idrak etmeye doğru iter.

Her şeyi Gören Göz frekansında gözlemci ve gözlemlediği yol ve yolcu aynı şey olur. Sadece sonsuz bilinç akışının geçtiği “göz” kalır. Göz veya üçüncü göz Ajna, altıncı çakrada epifiz bezinin içindedir. Mistik öğretilerde onun açılması için birçok teknik vardır. Fakat bilmeniz gereken, kalp açılmadan o açılmaz. İçsel güneşimiz doğduğunda ve güne eş olduğunuzda açılır.

 1. Gen anahtarı transit sürecinde kendinizde gözlemlemeniz gerekenler:
  1. Günlük yaşamınızda Sol beyin lobunun ürettiği evhamın sizi nasıl tuzağa düşürdüğünü fark etmeye özen gösteriniz.
  2. Hangi konularda evhamı daha yoğun yaşıyorsunuz?
  3. Kendi fikirlerinizi ne kadar önemsediğinizin farkında olunuz.
  4. Önemsediğiniz fikirleri nasıl savunmaya çalıştığınızı ve fikirlerinizi destekleyen taraftarı nasıl topladığınızı gözlemleyiniz.
  5. Fikir ayrılıklarınızdan ne kadar acı çektiğinizi fark ediniz.

Kurs Resmi

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: